Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Nito zdechl w 3 probie. Wczesniej napierw dojechaly mnie 3 szkielety, a za drugim razem cos sie zje.balo i nie wdusil sie klawisz estusa. Teraz szykuje sie na ruiny demonow. Poki co szlo dobrze ale wpier.dolila mnie dzdzownica z sufitu. Bylem tez na chwile w archiwach ale zdygalem przed pancerna swinia xD.

 

 

NIe, jakbys poszedl po DLC to nie byloby fajnej, wymagajacej walki.

A kiedy najlepiej teraz zrobic dlc? Przed ostatnim bossem z podstawki?

Odnośnik do komentarza

Raczej nie, jakby co to tutaj masz czarno na bialym jak to zrobic

.

DLC  ma trudnych  lub bardzo trudnych bossow(np. opcjonalny), wiec ciężko będzie  przelevelowac.

Bardziej skłaniam się ku temu, ze zepsujesz sobie walki z bossami z podstawki(jeśli złamiesz chronologie) , bo na tle  tych z DLC nie będą robic większego wrazenia.

Odnośnik do komentarza

Bed of Chaos zabite. Totalnie ktos pojechal po bandzie przy projektowaniu tego bossa o czym swiadczy chyba fakt, ze posiada checkpointy xD Szkoda, bo poki co lo.re wiedzm chaosu najbardziej mi sie podoba. Jedyne co sie moge czepic to wyglad miejscowek - lawa i tajlandia, az czekalem kiedy zza rogu wyleci Sagat czy inny Bizon24. Na to samo zreszta chyba zwrocil uwage mate5 gdzies pare postow wyzej.

 

Ciesze sie, ze mam to wyczyszczone. Zostaly mi juz chyba tylko archiwa i to ciemne miasto w wodzie, ale tam chyba mozna isc dopiero ze specjalna bronia na duchy. No i dlc, ktore chyba zrobie po archiwach. Dolazlem tez do Ash Lake, ktore urzeka wygladem. Wyje.balbym nawet te 3 duze malze i zrobil te lokacje totalnie pusta (hydra moze byc acz uwazam, ze jako potwor ch.uja do soulsow pasuje). Spodziewalem sie tez wiekszej ilosci warpow a przynajmniej ich rozsadniejszego rozmieszczenia bo Anor Lando ma 3 a zeby pojsc do szkieletowego kowala trzeba sie zwarpowac w Tomb of Giants i po drodze wytluc chociazby 6 szkieletow z kolkami. No glupota, ale takich glupot w DaS niestety duzo. Np. to, ze zaliczylem fail w quescie Solitare bo nie otworzylem tajnego przejscia za covenant z baba-pajakiem, ktorej to z kolei nawet bym nie znalazl bo byla za ukryta sciana. Sadzilem, ze tutaj bedzie podobnie jak z Ostrava z DeS czyli jego quest bedzie biegl w glownej sciezce fabuly. Niestety nie. Grubego oniona tez zje.balem bo wczesniej wyczyscilem dol z osmiornic. Ehh.

Odnośnik do komentarza

ciemne miasto w wodzie, ale tam chyba mozna isc dopiero ze specjalna bronia na duchy. 

 

Dropi z tych duchów item który pozwala Ci je bić, na początku new londo chyba też jest kilka do zebrania, tak samo możesz kupić u babki za kratami w akwedukcie w undead burg. Nie trzeba żadnego nowego żelaza. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

ciemne miasto w wodzie, ale tam chyba mozna isc dopiero ze specjalna bronia na duchy.

Dropi z tych duchów item który pozwala Ci je bić, na początku new londo chyba też jest kilka do zebrania, tak samo możesz kupić u babki za kratami w akwedukcie w undead burg. Nie trzeba żadnego nowego żelaza.

A widzisz, wydawalo mi sie ze to taki sam patent jak z szkieletami i divine bronia.

 

@standby

Sif dawno zdechl. Koty o ktorych mowisz tez ubite. Kolumn nie bylo wiec chowalem sie za drzewami.

 

 

W ogole chcialem wykupic reszte cudow od panny utratowanej w ToG a ktos ja ubil :regie:

 

Teraz farmie te nieszczesne uszy w painted world zeby zdobyc poziom dla darkmoon cov ale te latajace szmaty wciaz sa wyzwaniem.

Odnośnik do komentarza

O ludzie, te wrony doprowadzaly mnie do szalu. Cialem je Zweihenderem na maxie wiec czasem zdazylo sie przydusic je do gleby by latwiej mozna bylo je dobic, ale tak czy owak ciezkie scierwo. Jesli jednak nie byles w zatoionym miescie i nie walczyles z tamtejsxymi przeciwnikami czy bossem to wiedz, ze bedziesz mial ubaw po pachy.

Odnośnik do komentarza

Kruki przyfarmilem dla uszu. Nie bylo az tak zle bo zauwazylem, ze kazdy moj cios je stunuje wiec wystarczylo ciac po razie a nie combosem i kruk nawet sie nie ruszyl. Problem z nimi to w glownej mierze ciasnota, z wiecej niz jednym na raz jest juz przeje.bane no i wariujaca kamera na locku. Tak czy inaczej raczej do Painted nie wroce bo mam juz stamtad wszyszto, wliczajac w to ogon i dusze panny smoka.

 

A wlasnie. Farmiac te uszy zauwazylem, ze co jakis czas wzrasta mi o +1 licznik dusz w lewym gornym rogu, mimo ze zadnej nie zjadlem. Czemu tak sie dzieje? Zabijalem tylko kruki (ok 7 szt.) i to wszystko.

Odnośnik do komentarza

No ciekawe. Zastanawiam sie czy to dziala do momentu jak nie zabijesz bossa z lokacji. Bo laska smok zyla jak farmilem, byc moze teraz jak ja kilim to humanity nie bedzie wzrastac.

 

 

Archiwa przeszedlem. Latwo nie bylo ale to glownie z tego wzgledu, ze napier.dolili tam lucznikow plus ci madzy. Krysztalowa bron tez wpi.zdu dmg zadaje. Ale jakos poszlo, polanka przed crystal cave ukoila mi nerwy.

 

Jak pokonam smoka to chyba uderze w dlc i w duchy na koncu. Albo odwrtonie, sam nie wiem. Jakos mnie nie ciagnie ale chyba najpierw przejde wszystkie zje.bane "magiczne" lokacje w podstawce i sprawdze dlc na koncu.

Odnośnik do komentarza

Jedź na wakacje a potem graj w DS2, tylko koniecznie z dopiskiem 'Scholar of the first sin'.

Względem jedynki na pewno świat przedstawiony nie jest aż tak fantastycznie skonstruowany.

Gra jest z samego początku bardzo trudna, 2 estusy na początek xD

Bossowie są zdecydowanie gorsi, ale paru fajnych się znajdzie.

Samo sterowanie postacią też odrobinę inne, jednym przypasiło, innym nie.

Magia jest trochę OP względem innych części :sorcerer:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nowe Londo nie bylo takie straszne jak mi sie wydawlo, ze bedzie. Duchy z moimi statami sa na jednego hita. Rycerzyki na 2-3, albo jeden backstab. Ale co smieszniejsze 4 krolowie padli za pierwszym razem. Taktyka na jana czyli machanie mieczem w dwoch lapach i leczenie sie estusami (dobrze, ze juz +4). Mam wszystkie 4 dusze ale ku.rwa waz zasnal w firelink xD.

 

Rozumiem, ze teraz to juz jest point of no return i nalezaloby sie udac do dlc?

 

 

e: aha, bezluskowiec tez padl. Bardzo latwa walka w sumie. Wiecej sie nameczylem z odcieciem ogona niz samym juz dobiciem weza.

 

e2: za trudy w walce z grubym i chudym kupilem sobie zbroje tego drugiego. Tylko ten helm xD

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...