Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.01.2018 o 19:46, mozi napisał:

Trzymam kciuki żeby to był rebuild 1 na silniku 3 - wtedy biore day 1 i gram jak pojhebany. Jeśli to tylko textury + rozdziałka to się zobaczy. 

 

Ja tam biorę Day One, nawet jeśli tylko "tekstury + rozdziałka" - to moje ulubione "soulsy" i zdecydowanie najlepsza część. Jedna z moich ulubionych gier ever - muszę w to znów zagrać, wbić drugą platynkę i ogólnie postawić na półce PS4 obok samotnych DSII i DSIII :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak konczylem platyne w soulsach to czulem sie ku.rwa zle. Wymeczony gra i farma bo musialem dojsc az do archiwow na ng++ i przejsc je cale zeby wydropic trojzab, ktory pomylil mi sie z widlami z dlc. Wiazalo sie to oczywiscie z uje.baniem po raz 3ci tych dwoch zje.banych pedauf w anal loado. Na remaster wiec nie czekam bo gre na ps3 konczylem niedawno ale moze kupie uzywke do kolekcji za 5 lat jak bedzie o 75% tansze. Przynajmniej raka branzy nie wespre. Je.bac remastery.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mejm napisał:

Jak konczylem platyne w soulsach to czulem sie ku.rwa zle. Wymeczony gra i farma bo musialem dojsc az do archiwow na ng++ i przejsc je cale zeby wydropic trojzab, ktory pomylil mi sie z widlami z dlc. Wiazalo sie to oczywiscie z uje.baniem po raz 3ci tych dwoch zje.banych pedauf w anal loado. Na remaster wiec nie czekam bo gre na ps3 konczylem niedawno ale moze kupie uzywke do kolekcji za 5 lat jak bedzie o 75% tansze. Przynajmniej raka branzy nie wespre. Je.bac remastery.

jezu serio? xd w ~3/4 przypadków za remastery odpowiadają ludzie, którzy z oryginałem nie mieli nic wspólnego (vide bluepoint od m.in. mgs , team ico i gow collection). w niczym nie przeszkadza to twórcom oryginałów robić nowych projektów, za to w końcu daje ludziom szansę nadrobić gierki, specjalnie dla których musieliby załatwiać stare sprzęty, albo dealować z jakością SD in 20XX roku.

Gierka pokoju Demonsów, czy DkS1, z framerate dla ludzi na poziomie i obsługą HDR? BARDZO.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie z powyższym, mnie omineło mnóstwo z poprzednich dwóch generacji (w życiu bym nie ograł The Last of Us, Re Remake, FF Zodiac Age, Evil Within czy za jakiś czas Shadow of Colossus)  i nie specjalnie mi się widzi kupować kolejne 2 konsole, żeby coś sprawdzić. Jak mogę odpalić Bloodborne, Horizon czy Ds3 na jednej konsoli, a za jakiś czas i Ds1 to jestem hepi, dla niego specjalnie kupowałem xone, a teraz wszystko na jedym pudle i z głowy:potter: 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Do Dark Souls podchodziłem dwa razy. Za pierwszym razem doszedłem do świńskiego duetu, ale ich nie pokonałem, ponieważ pojawiła się okazja, żeby jeszcze nie za przysłowiową czapkę gruszek sprzedać X360. Za drugim razem doszedłem do Bliggthown, która to lokacja pokonała mnie. Jednak 10-15 (to drugie w porywach) fps-ów to było już ponad moje siły :(

Remastera biorę jednak day one. Ciekaw jestem bardzo jak ta gra będzie wyglądać i działać w 4K +HDR...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.