Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Cie doskonale rozumiem, ale mowisz o tych honorowych ''Praise the Sun'', a ja od zawsze bylem tym ktory najezdza swiaty graczy i ich zabija - dlatego gram goscia bez honoru, zimnego morderce ;) i zawsze chcialem zostac zapamietany jako ten zly i niedobry. A ze udawalo mi sie wynikami tak stalem sie popularny dodatkowo zachowaniem w tym negatywnym znaczeniu i mi sie to podoba. Lubie wkrecac klimat wiec czesto pisze ''lunatyczne majaki'' do goscia ktorego najechalem. Staram sie dodatkowo budowac klimat, bo to uwielbiam. Normalni doceniaja, a inni pluja jadem. Tak chcialem i tak sie stalo :)

 

Przeciwnik ma czuc strach. Czuje, ze panikuja czesto, boja sie,  tak jak np w filmiku nizej

 

Edytowane przez Jerome
  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

Zgadza sie. To samo bylo w pvp community. Ja kontra caly swiat. Chociaz sporo ludzi w walce z redditem stanelo po mojej stronie co bylo mile. Stare community Demon's Souls (Umbasa ksbc) czyli moi najlepsi znajomi z Soulsborne zyja sobie ''z dala'' od community Darkow w zdecydowanej wiekszosci. Plus kilku z mojego klanu, ale tam jest nas juz czterech tylko.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

I sie licze. Gry to zabawa. Nie lubie tylko jak ktos przekracza granice wymyslonymi rzeczami i usilowaniem do(pipi) na sile. 

Przykladowo 4chan krytykowal mnie ostro na poczatku i moj styl gry, ale pisali to w sposob mimo, ze mocny to zrozumialy. Natomiast reddit wymyslal klamstwa i sie przejechali. To forum jest jak reddit niestety. 

Opis kowenantow na 4chan

''If you want to serve the queen and be a cuck then go Vileblood and say hi to DeathStalkerRai.'' I na takie cos zly oczywiscie nie jestem. Ogromna roznica.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...