Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mało czasu na granie ale na szybko zrobiłem kanały i żygusia. Nie mogę się doczekać następnej miejscowki i obiecanych 60 fps:D. Będzie to nowa jakość w tym miejscu. Tak dla tych co piwrwszy raz grają polecam zanim zejdziecie do kanałów i niżej przejść się do lasu. Tam macie pewien zardzewialy pierścień który znacznie ułatwia bieganie w wodzie czy bagienkach. Wygooglujcie sobie ale podpowiem że pewne drzewa można niszczyć. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mr. Bamboo napisał:

Zamiast znanego systemu estusów poszli z nieskończonymi fiołkami i myślę że zrobili to z powodu ułatwienia sprawy, ale ten system gryzie się z całą grą. System estusów pasuje tu bardziej niż do Dark Souls nawet.

No ale fiolki nie są nieskończone. Jak ktoś zacznie kaleczyć na którymś bossie, zaliczy kilka nieudanych prób, to szybko mu się skończą, bo masz ich tyle, ile nafarmisz (jeśli ekwipunek pełny, to są przenoszone do skrzyni i stamtąd pobierane przy odrodzeniu). Więc niekoniecznie z tego taki casual, bo niejeden lamus załkał gorzko, gdy kolejny raz odrodził się przed bossem, ale już bez fiolek i trzeba iść farmić. Szczęśliwie dla nich wypadają one hojnie i obficie. 

Osobiście również preferuję system estusowy i trzeźwo patrząc, to jemu bliżej do określenia "nieskończony".

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Podobnie przecież było w Demon's Souls. Nazbierałeś sobie ziół, miałeś ich sporo. Jednak gdy gracz się się zaciął (Flamelurker), to mogło okazać się, że zamiast kolejnej próby walki z bossem, trzeba farmić, co trochę wybijało z rozrywki. Osobiście również uważam, że jednak stała ilość buteleczek jest sprawiedliwsza dla samej rozrywki i lepiej się sprawdza. :lapka:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, messer88 napisał:

 

ta obrączka nie jest w darkroot tylko w undead asylum jak się tam wracasz

A rzeczywiście na piętrze w asylum tam gdzie prowadzi klucz z dachu a w darkroot jest wolf ring wszystko robiłem w  nocy wczoraj i już nie zwróciłem uwagi co gdzie zdobyłem. Przepraszam:D

 

Estusy lepsze ale też wg mnie więcej dają i wscale gry nie utrudniają. Jak poświęcisz humanity w ognisku to masz ich 10 już na starcie. Potem jeszcze można je wzmacniać i do tego dochodzą darmoszki jak ktoś poświęci humanity w tym samym ognisku w którym ostatnio odpoczywałes. Na xone teraz to jakaś masakra na gargulcach latałem z 12 estusami bo nawet jak jeden wypiłem zaraz wracał a w kanałach non stop 10 bo ktoś mi odnawial jeden jak tylko straciłem:). Tłumy i to na xone aż stach pomyśleć co na ps4 się dzieje. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

W dół oczywiście. Niedaleko mostu ze smokiem masz drzwi do otworzenia.

 

Wcześniej możesz jeszcze zajść do Darkroot Garden jeżeli nie byłeś.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, messer88 napisał:

na ps4 bieda remaster pogubił dwa razy klatki w new londo 

 

i przypomniało mi się coś, taki lore-tip dla nowych graczy - sifa róbcie po dlcku!

Bo?

Jak zazdroszczę tym co pierwszy raz to przechodzą.... 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Ha 60 fps ani jednej ścinki do drugiego dzwonu. Wspaniały remasterek. Zabiłem w drugi dzwon najszybciej w swojej karierze soulsowej. Wszystko przez ten ostry obraz i 60 fps. Backstaby i parry wchodzą łatwiej jak masz stałe klatki a i rolki lepiej idą. 

Odnośnik do komentarza

To ilość Humanity, którą masz aktualnie zaaplikowaną w postać. Im większa liczba, tym większy drop rate podobno, ale chyba 10 jest optymalnie z tego co pamiętam, jak farmiłem na szczurach w kanałach (oczywiście do tego jeszcze pierścionki). W sumie pewnie coś jeszcze to daje, ale platyna na PS3 robiona w 2014, więc już niektóe rzeczy umknęły :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...