Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, messer88 napisał:

Wróć się do początkowej lokacji tj undead asylum to znajdziesz slaba jak i parę innych ciekawych rzeczy. Wracasz z gniazda na górze ruiny w firelink.

ZTCW to aby zdobyć sztabę w Undead Asylum to trzeba zaciukać tego ognistego demona, do którego się wpada przez sufit. próbowałem go wyświetlić we wcześniejszej fazie gry, ale wówczas  okazał się niestety zbyt srogi dla mnie. Jednak teraz, kiedy udało mi się wykoksować dość znacznie postać na pewno udam się tam znów, ale to dopiero jak zaciukam Czterech Króli ;-)

Odnośnik do komentarza

Czy ten remaster nie zostal przypadkiem znerfiony?

Pamietam jak kiedys na ps3 ornstein&smough to ze 20 prób bylo zanim padli.

Uczenie sie schematów ataków, wymuszanie tego a nie innego ataku na bossie chowanie za filarami ...

A teraz za DRUGIM podejsciem zrobiony na lajcie gdzie w 2 fazie zebralem niemal wszystko na klate .

Nawet nie pamietalem jakie ma ataki timing mialem dno ...

I juz? No lekki zawód.

Aż sobie filmik zapisalem i wrzucilem na yutubka

 

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

A grales w 2, 3 i Blodka? Kiedys to wydawalo sie trudne ale po setkach godzin w kolejnych grach to tak troche srednio z poziomem trudności w jedynce. Ja tam wpadlem dopakowany ze uch paseczki zycia spyerdalaly w zawrotnym tempie. 

 

Poziom to nadal trzyma Ninja Gaiden choć tez juz nie tak jak zapamiętałem. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Schranz1985 napisał:

Czy ten remaster nie zostal przypadkiem znerfiony?

Pamietam jak kiedys na ps3 ornstein&smough to ze 20 prób bylo zanim padli.

Uczenie sie schematów ataków, wymuszanie tego a nie innego ataku na bossie chowanie za filarami ...

A teraz za DRUGIM podejsciem zrobiony na lajcie gdzie w 2 fazie zebralem niemal wszystko na klate .

Nawet nie pamietalem jakie ma ataki timing mialem dno ...

I juz? No lekki zawód.

Aż sobie filmik zapisalem i wrzucilem na yutubka

 

 

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Ja podobnie ich wykonałem jak Ty, z tą różnicą rzecz jasna, że chuderlaka wykończyłem jako pierwszego. Grubasa zrobiłem w ten sposób, że robiłem wypady Claymore`m do przodu R2 (niesamowity zasięg!), że nawet tłuścioch nie był w stanie dosięgnąć mnie swoim młotem przez filar, a ja go owszem tak...

1 minutę temu, Mejm napisał:

Tez, ale bardziej fakt, ze sie juz w to gralo. Ja na ng sie meczylem okrutnie a na ng+ padli za 2 razem.

W ogóle jedynka to bardzo prosta gra w porównaniu z dwójką pod warunkiem wszakże, że jedynkę ogrywa się po dwójce.

Odnośnik do komentarza

Ole odperdolilem maniane, cos mi sie ubzduralo ze po zabiciu ostatniego bossa, nie przechodzi sie z automatu do NG.... (A to w ds2 trzeba bylo z ogniska NG wybrac)
No i bez cleanupa przeszedłem na NG :/
Zastanawialem sie nad platyna, troche mi sie nie chce juz, ale fakt że każdą poprzednią czesc zplatynowalem mówił mi żeby złożyć hołd tej wspaniałej serii.
I teraz pytanie jak bardzo sperdolilem tym przedwczesnym przejsciem na NG?
Covenanty nie tkniete, pewnie kilka czarów cudów eq nie znalazłem... 3 przejsc nie bede robil.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Musisz zrobic 2,5 przejscia. Tzn. w ng++ dojsc do Sifa. Nie wiem jak mocno zyebales bo nie wiadomo czego ci teraz brakuje. Ogolnie jesli nie kupiles czarow/pyro/cudow to bedziesz musial porobic questy zwiazane z odnalezieniem npcow na ng+. Ja myslalem, ze mam wszystko a okazalo sie, ze pomylilem widly z dlc z trojzebem czanelera i musialem na ng++ dojsc az do archiwow (czyli trzeci raz yebac sie z S&O). Takze uwazaj na ng+ i postaraj sie miec juz wszystko oprocz duszy kundla.

Odnośnik do komentarza

W sumie nie jest źle, NG+ idzie szybko bo w zasadzie wszystko już wyzbierałem więc śmieci nie zbieram.

Trochę trzeba pogrzebać w necie porobić spisy co mam czego brakuje, i tu zonk z ta polską wersją językową(trzeba będzie zmienić język w konsoli na eng)

Chyba zbugowało mi się trophy za najlepsza broń ognistą bo zrobilem sobie ognistego claymore+5 i nie zaliczyło :/

Na pewno szkoda że covenantów nie zrobiłem bo kilka trzeba rozwinąć żeby dostać czary/cuda itd a na NG+ będzie grindzik trudniejszy zapewne.

Co do eq to jak mi czegoś będzie brakowac to może ktoś z forumka poratuje, grunt to zrobić cuda czary piro .

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, McDrive napisał:

Tak, jest już trafiony.

A grasz casterem czy up close and personal?

 

Jak to drugie to ja robię mu faceroll Silver Knight shield, jestem tak na styk fast roll, blok wszystkich fizycznych i potem 2-3 strzały wchodzą, schodzi troszkę czasu, ale bezstresowo można go tak zabić. Oczywiście odskakujemy jak chce zrobić atak co daje klątwę, każde zienie ogniem to darmowe ataki, no i pamiętać, że przy tym jednym obszarowym odchodzimy od niego, żeby nie dostać z ognia, ja z reguły robię wtedy dwa role w tył, chyba, że siedzę mu na pysku to 3 do 4.

 

Jak zależy ci na ogonie to wystarczy go łapać na ataku gdzie się lekko wznosi i atakuje po prostej, blok i ogon jest odsłonięty na 1-2 ciosy bo ląduje dokładnie za tobą z ogonem obok twojej postaci.

 

Ogólnie to fajnie, że nadal mega dużo inwazji wchodzi, heh ;p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
17 godzin temu, McDrive napisał:

Kalameet... Yeyebie:dry: Pierwszy konkretny potykacz w tej grze. Aż mi się Midir przypomina z DS3

Też się go obawiałem, a ma tak przewidywalne ruchy, że aż się zdziwiłem jak padł za pierwszym razem chociaż polazłem tam tak naprawdę tylko po sztabę. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, sakiu napisał:

A grasz casterem czy up close and personal?

 

Jak to drugie to ja robię mu faceroll Silver Knight shield, jestem tak na styk fast roll, blok wszystkich fizycznych i potem 2-3 strzały wchodzą, schodzi troszkę czasu, ale bezstresowo można go tak zabić. Oczywiście odskakujemy jak chce zrobić atak co daje klątwę, każde zienie ogniem to darmowe ataki, no i pamiętać, że przy tym jednym obszarowym odchodzimy od niego, żeby nie dostać z ognia, ja z reguły robię wtedy dwa role w tył, chyba, że siedzę mu na pysku to 3 do 4.

 

Jak zależy ci na ogonie to wystarczy go łapać na ataku gdzie się lekko wznosi i atakuje po prostej, blok i ogon jest odsłonięty na 1-2 ciosy bo ląduje dokładnie za tobą z ogonem obok twojej postaci.

 

Ogólnie to fajnie, że nadal mega dużo inwazji wchodzi, heh ;p

Jakąś godzinę temu padł :p Walczyłem po bliskości i wreszcie udało się. Najgorsze były jego skoki i ten obszarowy atak ognio- błyskawicą. Całą resztę byłem w stanie uniknąć stojąc po bokach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...