Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki panowie.

 

Jestem świadom, że Dark Souls jest inne, defensywne, wolniejsze, jestem na to przygotowany.

Kolejność 1, 2, 3 (duh...) nie pomaga :)

 

Chodziło mi o to jak grać, żeby żadnej zawartości nie ominąć, dla was może być to oczywiste, dla mnie nie jest, znalazłem na przykład taką poradę jak grać:

 

1. Dark Souls 1 Remastered - czytam, że podobnie jak edycja Prepare to Die, zawiera wszystkie dodatki, do tego posiada podrasowane wizualia.

Ale, czytam też, że lepiej zagrać w Prepare to Die i zainstalować moda DSfix, który wprowadza masę doskonałych dla PC poprawek do tej wersji. Więc nie wiem.

 

2. Dark Souls 2 Scholar of the First Sin - czytam, że tylko ta edycja posiada wszystkie dodatki (The Lost Crowns trilogy), a poprzednia ich nie posiada oraz ma inne, gorsze, rozstawienie przeciwników, itemów oraz słabszą grafikę (?).

 

3. Dark Souls 3 The Fire Fades Edition - czytam, że jest to kompletna edycja 3. części gry, zawierająca wszystkie DLC, więc tylko ta wersja wchodzi w grę.

 

Rozumiem, że każdy się z tym zgodzi? Nic nie pominąłem?

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MarekCol napisał:

2. Dark Souls 2 Scholar of the First Sin - czytam, że tylko ta edycja posiada wszystkie dodatki (The Lost Crowns trilogy), a poprzednia ich nie posiada oraz ma inne, gorsze, rozstawienie przeciwników, itemów oraz słabszą grafikę (?).

 

 

Rozumiem, że każdy się z tym zgodzi? Nic nie pominąłem?


Z tym się akurat nie zgodzę - inne tak, ale gorsze? Raczej nie.
Co prawda pod względem PvE DSII była najgorszą częścią, z masą tanich zagrań i leniwym projektem mapy, ale mimo wszystko pierwotna wersja była bardziej przemyślana pod kątem rozstawienia przeciwników. No ale skoro uparłeś się na "całą zawartość", wszystkie DLC, no i lepszą grafikę to wyjścia nie masz - Scholar of the First Sin.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Strasznie przegięta ta walka jest dla melee builda. Ja tam dotarlem za 1 razem z dość niskim levelem i byłem załamany. Farmic ciężko, wszędzie knighty które mają Cię na hita no nie fajnie. I jeszcze durna decyzja żeby lord veseel dać po walce z tą parką.

Oczywiscie można się wrocic ale nie polecam takiego rozwiązania. 

Odnośnik do komentarza

No możesz ale później musisz przejść przez cała lokacje bo nie masz teleportu jeszcze. Zasadniczo dla mnie najgorsze były te pułapki w sens fortress i łażenie po gzymsach z łucznikami w anor Londo. Jak nie masz z tym problemu to atakuj ale nie bardzo masz gdzie iść bo zakladam że w blightown byłeś i tam wyczerpałeś temat. 

Odnośnik do komentarza

Nie przyzywai Solara. Jest bezuzyteczny. Obija go typy przed wejsciem a duo go tylko dobije. No i chyba pasek zycia bossa jest wiekszy jesli podchodzisz z pomagierem, ale moge sie mylic.

 

Jesli ci nie zalezy na itemach ktoregos z bossow to zalatw najpierw chudego. Odizoluj go od grubasa. No i wykorzytstaj kolumny Marcinie.

 

Najlepszy checkpoint to ten w zamku gdzie spotykasz Solaira, pierwszy po lucznikach. Dzieki gliczowi na spiralnych schodach dobiegniesz do bossa w 30s. Obczaj na yt.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.