Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Trailer mi się podoba ale brakuje mi bardziej gotyckich scenerii. Jeżeli to jest Dante który ma powiedzmy 16 lat to mogę przymknąć oko na jego wygląd ale moim zdaniem postać jest trochę za długaśna (wygląda jkaby miał z 190 cm a ważył 50 kg, trochę proporcje nie teges) i fryzik trochę zbyt emo ale mordę ma dobrą ;p

Edytowane przez Wolny
Odnośnik do komentarza

ze sie ludzie czepiaja do grafiki w grach to jeszcze zrozumiem, choc najczesciej nie podzielam.

ale czepianie sie proporcji budowy bohatera? wow. i'm impressed!

osobiscie wole emo chlopca z niz blond ciote, ale o gustach sie nie dyskutuje ;)

 

gierka po trailerze zapowiada sie bardzo, bardzo.

morfowana bron tez - moze bedzie mozna ladnie laczyc kombosy.

 

no i wierze w Ninja Theory. Go Ninja, go!

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

Brawo Jillo ;].

 

Też uważam, że z Dante to taki motherfucker jak z koziej trąby dupa. Tyle, że Dante jest siwy nie blondyn ;p.

Do tego te debilne teksty Dantego...dla mnie ta zmiana bohatera to trochę takie z deszczu pod rynnę.

 

Tak czy siak czekam na gameplay, nie podoba mi się emo ale na pewno za Dante nie będę płakać.

Odnośnik do komentarza

oj, tam cpun, to pewnie przez te oczy. teraz wiem czemu mnie tez zawsze mowili ze mam oczy jak nacpane ;)

 

anyway, mnie stylistyka pasuje. ale trailer to tylko trailer, moze pokazac wszystko.

czekam wiec tez spokojnie na gameplay.

moze jak robi inny developer to uwolnia kamere? choc zeby zachowac stylistyke gry to pewnie nie uwolnia.

 

wpisuje sie na liste zainteresiwanych tym co jeszcze pokaza w temacie tej gry.

Odnośnik do komentarza

Ech, mam mieszane uczucia... Z jednej strony Dante - emo gówniarz, w dodatku wygląda jak ćpun i ma flagę Wielkiej Brytanii na ramieniu, fatalna muzyka i kompletna zmiana klimatu. Z drugiej jednak akcja jest efektowna, dynamiczna, sam głos protagonisty jest naprawdę świetny, a nowa broń może dać się wykazać ludziom, którzy poświęcą grze sporo czasu. Ale... Cholera, to Ninja Theory - dlaczego Capcom oddaje jedną ze swoich wiodących marek w ręce innego developera? I to w dodatku takiego, któremu slashery wychodzą trochę powyżej przeciętnej? Boję się... W zasadzie gdyby nie to, że w pewnym momencie (coś pomiędzy 0:38 a 0:41) widać, że na rysy twarzy nowego bohatera nałożona jest stara, dobra, biała fryzura to bałbym się okropnie, a tak wciąż tli się we mnie nadzieja.

 

Restart serii? A co z niedokończonymi wątkami? Co z walką Vergila z Mundusem, co z Nero, co wreszcie ze znanym i lubianym Danteuszem? Dlaczego nie dowiem się, co działo się po DMC4? Wreszcie - po co restartować uniwersum, które jest tak świetnie nakreślone i wyraziste? Ja tam nie wiem, ale ktoś w Capcom wypił chyba za dużo sake i przegrał markę w karty. Chociaż jak znam swój fanboizm względem serii to i tak kupię tą grę, chociażby dla nazwy...

Odnośnik do komentarza

Nero niech nie wraca.

 

A co ma być z walką Vergila z Mundusem? Wiadomo, że ten pierwszy przegrał.

 

To już lepiej gdyby kiedyś tam pociągnęli wątek Spardy, ale z niego to musieliby już zrobić konkretnego wymiatacza, lepszego niż Dante i Vergil razem, a to już ciężko sobie wyobrazić, jak się przypomni co robił Vergil w DMC3. :]

Odnośnik do komentarza

Mi sie nowy Danty podoba, taki zaczepnie wygladajacy mlokso, setting to industrial polaczony z gotykiem, ale bardziej strawnie niz kiedys. Muzyka jest fajna, pasuje do calosci, ktos tam wyzej sie jej czepial.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nero niech nie wraca.

 

A co ma być z walką Vergila z Mundusem? Wiadomo, że ten pierwszy przegrał.

 

To już lepiej gdyby kiedyś tam pociągnęli wątek Spardy, ale z  niego to musieliby już zrobić konkretnego wymiatacza, lepszego niż Dante i Vergil razem, a to już ciężko sobie wyobrazić, jak się przypomni co robił Vergil w DMC3. :]

Nie, no spoko, wiadomo, że Vergil przegrał i zrobił się z niego Nelo Angelo, ale musiało się to jakoś stać. Przecież po wylądowaniu w świecie demonów Vergil musiał sobie jakoś utorować dorgę do Mundusa, i szczerze powiedziawszy wolałbym, żeby nowy DMC był właśnie takim spin-offem opowiadającym historię Vergila.

Odnośnik do komentarza
Nie, no spoko, wiadomo, że Vergil przegrał i zrobił się z niego Nelo Angelo, ale musiało się to jakoś stać. Przecież po wylądowaniu w świecie demonów Vergil musiał sobie jakoś utorować dorgę do Mundusa, i szczerze powiedziawszy wolałbym, żeby nowy DMC był właśnie takim spin-offem opowiadającym historię Vergila.

 

Ja w sumie też bym zagrał Vergilem, podobnie Spardą, może Capcom kiedyś zrobi jeszcze gry oddzielne dla tych postaci.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

No dobry jest. Jednak nie wyjdzie z tego kupszton, jak podejrzewałem, tylko solidny sieczkator. Ładna grafika, soczyste teksty (walka z bossem jest mega), spójny system walki i odpowiednia dynamika - jest tak, jak być powinno. Ciekawe, jak pełniak wypadnie, na razie jestem na tak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.