Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Minecraft

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
836 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mikes

Mikes
  • Użytkownicy
  • 1906 postów
  • GG7601700
  • Tlenmikes_pl
  • SkądTak.
  • GamerTagMajkes PL

Napisano 26 wrzesień 2010 - 09:10

Zrobił się ostatnio jakiś boom na to i słusznie.

Co to?

Zaczynamy na losowo generowanej wyspie i naszym celem jest przeżycie. Zaczynamy z pięścią, tworzymy sobie toporki, coraz lepsze, od drewnianych po diamentowe, łuki, ciuchy, skrzynie i tak dalej i tak dalej. W dzień eksplorujemy, w nocy próbujemy przezyć.

Gdy zniszczymy jakąś część terenu, bierzemy ją do inventory, i możemy nią potem budować, tworzyć całe struktury

Grafika jest paskudna, ale ma klimat.

Możliwosci - własciwie nieograniczone, to jest dosłownie gra na lata, na youtube są godziny filmów z róznych wypraw w tej grze a to dopiero alfa.

Społeczność jest niesamowita, a gra już teraz a multiplayer, niekóre twory miażdzą.

Gra kosztuje na razie 10 euro, w becie 20, potem jeszcze więcej więc poleca brać teraz, aktualizacje co tydzień

http://www.minecraft.net/

http://i.imgur.com/96EA1.jpg

http://i.imgur.com/RWSOS.png

[img]http://i.imgur.com/cy2pO.jpg

Użytkownik Mikes edytował ten post 13 czerwiec 2011 - 18:44

• 0

#2 gork

gork
  • Użytkownicy
  • 286 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 wrzesień 2010 - 09:19

Nie dalo sie zrobic gorszej grafiki? 10/20 euro :turned:
  • 0

• Goście

Napisano 26 wrzesień 2010 - 11:38

Całkiem przyjemne, grafa nie jest taka zła ale za tak wczesną wersję raczej płacić nie będę ;/

Jest multi?Bo z Twojego posta ciężko rozczytać :F
  • 0

#4 Gość_ako_*

Gość_ako_*
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2010 - 11:39

Nie dalo sie zrobic gorszej grafiki? 10/20 euro :turned:

Nie o grafę w tej grze chodzi, a między innymi dlatego ze świat jest zbudowany z klocków, można go w całości modyfikować/niszczyć.

Polecam na YT wklepać X's Advantures in Minecraft, gość zrobił już 45 odcinków kapitalnego playthrough z gry. Ja jestem kupiony i niedługo pewnie zainwestuję w grę.

@Stona:
multi jest, póki co chyba tylko tryb Creative, czyli generalnie wspólne budowanie rzeczy. W przyszłości mają dojść inne tryby gry, np. Survival z singla.

Użytkownik ako edytował ten post 26 wrzesień 2010 - 11:47

• 0

#5 Gość_ako_*

Gość_ako_*
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2010 - 12:53

Moja pierwsza miejscówka :D

Dołączona grafika
  • 0

#6 Mikes

Mikes
  • Użytkownicy
  • 1906 postów
  • GG7601700
  • Tlenmikes_pl
  • SkądTak.
  • GamerTagMajkes PL

Napisano 26 wrzesień 2010 - 14:59

Całkiem przyjemne, grafa nie jest taka zła ale za tak wczesną wersję raczej płacić nie będę ;/

Jest multi?Bo z Twojego posta ciężko rozczytać :F

Aktualizacje masz na bieżąco, potem bedzie drozej. Nie placisz za alfe tylko za ciagle rozwijana gre

anyway, moje:

Dołączona grafika
  • 0

#7 Sandking

Sandking
  • Użytkownicy
  • 449 postów
  • GG9660869
  • SkądZnienacka

Napisano 30 wrzesień 2010 - 16:27

Nie ma co, autor zarabia niezle pieniadze :)

Kasa, kasa

Użytkownik Sandking edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 16:27

• 0

#8 Gość_ako_*

Gość_ako_*
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 17:31

Z tego co wiem, to autor nawet zakłada własne studio, zatrudnił już dwie osoby i pewnie developing gry nabierze rozpędu. Cieszy mnie to bardzo, bo dawno nie grałem w tak świetną grę :) Niby pomysł prosty, a wciąga okrutnie.

Użytkownik ako edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 17:32

• 0

#9 molly

molly
  • Użytkownicy
  • 1779 postów
  • GG1139772
  • SkądSavage Reservation

Napisano 01 październik 2010 - 00:09

Zacząłem grać o 19, właśnie skończyłem. To znaczy przerwałem na chwilę. Jutro muszę być o 8 na uczelni, ale... ta gra odciągnęła mnie od Dead Rising 2, także to chyba mówi samo za siebie. Creative mode mnie nie jara, ale InfDev - OGIEN Z DU'PY. A budowa domu to już w ogóle wypas... tak przytulnie posadzić w nim swojego 'heroesa'. ;]
  • 0

#10 Obsolete

Obsolete

Apocalypshit

• FME
  • 5975 postów

Napisano 01 październik 2010 - 05:58

Grafika jak z ps3, ale jak wszyscy zachwalaja to chyba sprawdze. Tylko ciezko zarywac noce przy kilku "zarywaczach" naraz, bo jeszcze w Civa lupie;/
  • 0

• Goście

Napisano 01 październik 2010 - 16:12

Dobra, to ja tego nie kupię, skoro to coś w stylu pożeracza czasu, to ja podziękuję ;)
  • 0

#12 raven_raven

raven_raven

1080p/60fps na ultra

• Użytkownicy
  • 11136 postów

Napisano 01 październik 2010 - 16:29

Ja pierdzielę, nie macie co z czasem robić?

A tak naprawdę - ogień z du,py, chwilkę na stronie pograłem, klimat jest mega, a jak jeszcze się gra z jakimś ekwipunkiem, walka, eskploracja to mega jest. W takich chwilach chciałoby się być nerdem i nie mieć życia ;/.
  • 0

#13 Mikes

Mikes
  • Użytkownicy
  • 1906 postów
  • GG7601700
  • Tlenmikes_pl
  • SkądTak.
  • GamerTagMajkes PL

Napisano 04 październik 2010 - 20:26

Ogólnie zaczyna się mania tego, wszędzie o tym gadają, wszędzie są artykuly a to dopiero ALFA, duzo przedmiotow jeszcze nawet nie działa. Obstawiam, ze do swiat będzie 2x lepsza i większa
  • 0

• Goście

Napisano 04 październik 2010 - 21:19

Szkoda że nie ma tego na stimie :<
  • 0

#15 CoATI

CoATI
  • Senior Member
  • 5889 postów
  • Tlencoati@o2.pl
  • SkądUstroń
  • PSN IDCoatiXan

Napisano 04 październik 2010 - 21:23

Dołączona grafika

http://kotaku.com/56...meets-minecraft
  • 0

#16 Mq

Mq
  • FME
  • 625 postów

Napisano 05 październik 2010 - 12:27

Mimo grafiki niezwykle wciagajace gowienko. Jak ktos lubi sandboxy i lubil Lego jak byl mlody to nie ma nic lepszego.

Moj domek. Poczatkowo mial byc wieza, ktora miala wskazywac droge do mojego domku z miejsca gdzie sie respawnuje. Zaczalem dobudowywac rzeczy i wyszedl ten potworek architektoniczny.

Dołączona grafika

Domek z drugiej strony. Dziwne uksztaltowanie terenu spowodowane tymi zielonymi fiutami kamikaze. Na dole jest moj domek 1.0, obecnie coraz glebiej siegajaca kopalnia. I tak, mam drzewo na dachu.

Dołączona grafika

Tabliczka przed wejsciem do domku. Zaczalem rowniez budowac cos w rodzaju wielkiego muru wokol moich posiadlosci.

Dołączona grafika

Użytkownik Mq edytował ten post 05 październik 2010 - 12:48

• 0

#17 Gość_ako_*

Gość_ako_*
  • Goście

Napisano 09 październik 2010 - 16:29

Epicki trailer, lepszy niż do niejednej 'wielkiej' produkcji ;)
  • 0

#18 Gość_Oran_*

Gość_Oran_*
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 21:32

Jak mam skraftować tą siekierę czy coś? W ogóle zrobiłem se to coś niby co miało mi crafta powiększyć (te okienko) i nic, du.pa.
  • 0

• Goście

Napisano 11 październik 2010 - 21:44

Na jutubie są tutki. Ja tam w to nie grałem ale kilka filmików oblookałem i wiem jak ją zrobić :P Szejm on ju ;)
  • 0

#20 molly

molly
  • Użytkownicy
  • 1779 postów
  • GG1139772
  • SkądSavage Reservation

Napisano 11 październik 2010 - 21:50

Jak mam skraftować tą siekierę czy coś? W ogóle zrobiłem se to coś niby co miało mi crafta powiększyć (te okienko) i nic, du.pa.

to coś to jest stół taki co mają majstrzy w warsztatach ignorancie! :D przecież w grze grafika doskonale to obrazuje!

no crafcisz go i ustawiasz w podręcznym invie i wtedy ppm stawiasz, najlepiej w swoim domku, gdzieś obok piecyków i szafek. ;)
a w necie masz przepis na każdą rzecz, po kilkunastu minutach gry będziesz znać wszystko na pamięć.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0