Skocz do zawartości

Piła 3D


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Począwszy od trzeciej części ze względu na obrzydzenie więcej słuchałem niż oglądałem. Jedynka była świetna (aż sobie chyba na dniach odświeżę), dwójka niestety tylko dobra. Reszta... eh.

 

Gdyby nie to, że to ostatnia część, pewnie nie obejrzałbym, ale że przebrnąłem aż do szóstej odsłony, dla formalności obejrzę i tę, chociaż nie nastawiam się na dobry film.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Nie cwaniakuj....

 

Final Chapter, czyli nareszcie koniec?

 

A świstak siedzi i jara blanta ;].

 

Może koniec serii ale zawsze można walnąć rimejki, prequele lub zrestartować serię hehe.

 

Ja podobnie jak Di; jedynka świetna, dwójka do obejrzenia od trójki nie mam pojęcia o co chodzi ale i tak oglądam ;p. Tą pewnie też obejrzę choćby z faktu, że ma być najwięcej zagadek - śmierci w tej części :turned: .

Odnośnik do komentarza

Jak trójka była bardzo słaba, czwórka juz totalnie megachu.jowa, tak piątka i szóstka zaprezentowały się już wyraźnie lepiej.

 

Ale, że wokalista Linkin Park zostanie zabity w tej części, tak myślę, że jako zamknięcie może być całkiem nieźle.

 

aha- Walter ty się chyba z kuta.sem na głowy zamieniłeś, jeśli uważasz, że 2>1

 

z całym szacunkiem

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

masorz nie podskakuj jak śmiesz się kłócić z moim wysublimowanym gustem filmowym. dwójka jest lepsza jeśli chodzi o stronę techniczną, ma niezwykle emocjonującą konfrontację walhberg-jigsaw, twist fabularny z wiadomą muzyką na poziomie choć nie robiący tak jak w jedynce i scenę ze strzykawkami która mnie autentycznie zabolała.

 

2 > 1

 

jednak.

Odnośnik do komentarza

e tam, .avi mozna obejrzec, wchodzi jak masło i nie ma wielce kaca moralnego, po porstu sa slabsze.

 

Prosze, Milan nie pojechal Pily i nie wytarzal jej w go.wnie? Hm, dziwne. Pierwsze 3 czesci robily wrazenia, 4 i 5 gorsze ale mozna dalej wciagnac tylko nie maja juz takiej sily przebicia i czuc, ze ciagna to wszystko na sile. Ciekaw jestem ostatniej podobno czesci, wale do kina, obowiazkowo przez latajace flaki w trojwymiarze. Dla mnie to po prostu serial, na ktorego kolejny odcinek trzeba czekac rok.

Odnośnik do komentarza

masorz nie podskakuj jak śmiesz się kłócić z moim wysublimowanym gustem filmowym. dwójka jest lepsza jeśli chodzi o stronę techniczną, ma niezwykle emocjonującą konfrontację walhberg-jigsaw, twist fabularny z wiadomą muzyką na poziomie choć nie robiący tak jak w jedynce i scenę ze strzykawkami która mnie autentycznie zabolała.

 

2 > 1

 

jednak.

 

I CHU.J Z TYM WSZYSTKIM SKORO FILM NIE MA KLIMATU.

Odnośnik do komentarza

Mój top Piły:

 

1,5,4,3,2 :)

 

Ciekawe jak szósteczka:)

6 czesc to najwieksze scierwo z calej serii. Jest nudno, bez polotu a co najgorsze zakoczenie i cale "kto z kim i dlaczego" jest do odgadniecia w polowie filmu. 2,3,4,5 trzymaja mniej wiecej rowny poziom (5 sie troszku wybija) powiedzmy, ze tak 6-7/10 (dla lubiacych tego tasiemca) a 6ka to, ja wiem, ze 2+/10. Go.wno, ale przed 7 obejrzec trzeba.

 

Jesli faktycznie 7ka ma byc zakonczeniem serii to sie wybiere na to go.wno do kina. Pierwsza pila, ktora obejrze na sali kinowej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.