Skocz do zawartości

Panasonic Jungle - handheld do grania w MMORPG


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Panasonic-jungle.jpg

Sieć dziś obiegła nowina jakoby Panasonic zapragnął wejść na rynek konsolowy z takim oto urzędzeniem. Jakie zaprezentowałem na powyższym zdjęciu. Nie udało mi się dokopać do specyfikacji tego wynalazku, niemniej uważam, że konstruowanie kompa/konsoli do grania tylko i wyłącznie w MMORPG jest co najmniej dziwne. Jeszcze dziwniejsze jest to, że na takie wyzwanie porywa się tak poważna firma. O tym jak konkurencja handheldów Nintendo kończyła wszyscy dobrze wiemy i jedynym godnym przeciwnikiem dla NDSa jest PSP, które ostatnio i tak cienko przędzie a premiera 3DS może być dla niego jednym z gwoździ do trumny. Gry MMORPG mają zasadniczo niewielkie wymagania i np. w takiego WoWa jestem w stanie popykać praktycznie wszędzie gdzie jest WiFi na swoim słabiutkim Netbooku, z procesorem 1,6GHZ i zintegrowaną kartą graficzną. A za około 1000zł możemy obecnie kupić laptopa/netbooka, który nie tylko WoWa spokojnie pociągnie, ale i inne MMO. Dlatego marny los wróżę Panasonic Jungle, choć jeśli na starcie ma być kompatybilne z Battlestar Galactica Online, a serial ten ma wielu fanów, którzy już od jakiegoś czasu czekają na grę. Niemniej bardziej bym w sukces takiego handhelda wierzył, gdyby wydał go Blizzard do grania w World of Warcraft, albo jeszcze lepiej zostało to udostępnione w formie aplikacji na iPada - oczywiście płatnej w postaci podwyższenia abonamentu za grę, coby naszemu kochanemu panu Kotickowi nie było smutno ;) Co myślicie? Chcielibyście taki handheld? Ja osobiście wolałbym by Sony wprowadziło po prostu więcej gier z Infrastructure, aż się prosi by przenośny Monster Hunter 3 miał online tak jak na Wii.

Edytowane przez Antares
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...

Konsolka nie powstanie.

Cytat ze stronki:

Oficjalny powód? Zmiany na rynku oraz zmiana strategii firmy. No cóż, może po prostu Panasonic nie chce się przyznać, że pomysł wydania konsolki z Linuxem, który nie obsługuje większości gier MMO, był po prostu głupi? Jeśli byłyby tam platformówki i pisane specjalnie pod konsolkę gry RPG, to ok. Ale w tym wypadku Jungle skazane było na porażkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...