Skocz do zawartości

Seria Megami Tensei


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma się co oszukiwać - Atlus w przypadku serii SMT nigdy nie przykładał szczególnej uwagi do strony wizualnej (może za wyjątkiem niektórych Person). Mam nadzieję, że chociaż design będzie trzymał jako taki poziom i nie będziemy tłuc przez całą grę jakichś lodów czy innych czekoladek i zwiedzać non stop tych samych, statycznych lokacji.,

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Za czasów panowania ps2 Atlus ładnie szturmował konsole serią Shin Megami, obecnie nie licząc tych kilku odsłon na DS'a i konwersji na PSP jest straszna bieda. Sam z wielką chęcią przyjąłbym na klatę nową Personę lub coś w tylu Digital Devil Sagi.

 

 

Obecnie z braku laku rozwalam Nocturne na hardzie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie ma w sumie co się dziwić, robione tanim kosztem porty na PSP idą jak woda (w standardach Atlusa) to i inne bardziej ryzykowne projekty czekają. Optymizmem napawa fakt, że Catherine sprzedała się powyżej oczekiwań, oby w USA i UE zeszło też w miarę dobrze. Plus jest ten, że robią gry na dwie duże konsole. Nie zdziwię się też jak po premierze Persona 5 wypuszczą po półtorej roku Persona 6.

Odnośnik do komentarza

Liczb nie znam, ale z tego co pamiętam przedstawiciele Atlus są zadowoleni ze sprzedaży Catherine w Japonii. Ponoć przekroczyła nawet ich początkowe założenia. Tak więc jest dobrze, a to już ile to imo mało mnie interesuje ( cyferki, tabelki to raczej domena fanboy'ów walczących na tego typu rzeczy między swoimi obozami), grunt, że sprzedało się na tyle, że Atlus może mówić o sukcesie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Atlus bardzo ostrożnie szacuje prognozowaną sprzedaż swoich gier - efektem tego jest fakt, że wszystkie ich gry przynoszą spore dla nich zyski.

 

A Persona na pewno jest już od dawna w produkcji, po skończeniu Catherine pewnie po prostu dostała dodatkowego kopa.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Tak jak django mówi, nawet jeśli coś zapowiedzą, to pewnie jeszcze długo przyjdzie nam poczekać na premierę chociażby wersji japońskiej, o amerykańśkiej/europejskiej nie wspominając. A zresztą, niech robią ile trzeba i zrobią coś porządnego.

 

A w międzyczasie macie nowe screeny z Devil Survivor 2 - http://www.famitsu.com/news/201107/15046563.html

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Shin Megami Tensei: Devil Summoner: Raidou Kuzunoha vs. The Soulless Army

Bardzo dobra produkcja w klimatach detyktywistycznych, z świetnym klimatem lat 20.

To i sequel. Sequel nawet jeśli Ci się jedynka nie spodoba, gdyż pomimo wykorzystania tego samego silnika oraz ogólnych pomysłów, jest to naprawdę ogromny skok jakościowy i o wiele przyjemniejsza rozgrywka.

 

Poleciłbym też Digital Devil Saga, ale skoro Nocturne Ci nie podpasował to DDS pewnie także.

Odnośnik do komentarza

Sprawdz DDS'y, są latwiejsze od nocturne'a a i fabula znacznie lepsza. Mnie nocturne znudzil pod koniec gry i go odstawilem.

BTW. niedawno skonczylem P4 i zaczalem P3fes, jestem przed drugim bossem "księzycowym" i w porownaniu do P4 jakos malo dzieje sie w sprawie fabuly. Idąc dalej gra sie rozkreci? Samo grindowanie w tartarusie nie jest za ciekawe. I skoro jestem przy tartarusie to zdziwilo mnie to ze postacie moga sie meczyc, ile walk trzeba stoczyc zeby status tired spadl do sick? Czytalem tez ze mozna resetowac ten licznik po zejsciu do 1 pietra, prawda to?

Edytowane przez DantePL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...