Skocz do zawartości

Xperia Play


Gość konstant

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wam powiem tak - dla mnie w FPSach brakuje na IP czy Andkach przyciskow ale obracanie widoku smyraniem ekranu jest OK i oby NIE WYLACZYLI TAKIEJ OPCJI. Czyli zeby mozna bylo ustawic mieszane sterowanie. Natomiast do FIFy i czy PESa brak przyciskow (szczegolnie triggerow) to samoboj. Sa gry w ktore mi sie fajnie gra na telefonie (Dead Space, NOVA 1 i 2 czy Modern Combat) ale sa tez slabe tytuly jak wlasnie PES czy FIFA :/ Mowie o sterowaniu (plus Fifa 11 na IP4 tnie bardzo). Jako ze PSP jest stara konsola ktora ma juz nieco lat a i tak wiadomo, ze zarabia sie na sofcie - nie sprzecie, bylbym wniebowziety gdyby zrobili emulator PSP na ten telefon (oczywiscie oficjalnie, jako czesc PS Suite). A jakby dodali obsluge drugiej galki badz smyrania ekranu w kilku tytulach na PSP to po prostu JUZ BYM MIAL TEN TELEFON :D

 

Wedlug mnie w tym kierunku powinna isc branza gier na urzadzeniach przenosnych mimo, ze N-Gage okazal sie klapa. Noszenie KOLEJNEGO i to nie malego urzadzenia w kieszeni mi sie nie podoba a telefony mam 2. Jeden to IP4 i moge na nim pociorac w metrze czy w pracy jak mam chwile wolna, a drugi zamienilbym bez problemu na ten telefon. Gdyby oczywiscie udalo sie zrobic z grami z PSP to co napisalem wczesniej :D

 

Co wy myslicie? Takie polaczenie wydaje mi sie strzalem w 10tke jesli nie zabraknie gier.

 

mnie ucieszyła wiadomość grania w tytuły z psone/psx`a . co do emulacji psp...... wiele gier przebije z psx przebija dzisiejsze, a grywalność jest naj..

Co do fify masz rację jbedzie ciężko.

Edytowane przez kasuro
Odnośnik do komentarza

tzn ? jaka ? Wiadomo przecież, że tego telefonu nie kupisz w najbliższym czasie za 800 zł, ale za 1000-1300 jak najbardziej.

http://allegro.pl/listing.php/search?category=5044&sg=0&order=t&string=xperia+arc

 

Spojrz na ta nowosc - obecna cena okolo 2 tys. W erze dla stalych klientow przy abonamencie 100 zł juz tylko 1300, lada dzien pojawi się gdzieś jeszcze i będzie wysyp telefonów na allegro. Podejrzewam, że jak tylko Xperia 11 trafi do jakiejs sieci będzie podobnie.

Wszytskie telefony tego typu na poczatku kosztuja po 2 tys zł, po 4 miesiącach - połowe.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, że budowa telefonu (przyciski) + ilość emulatorów i łatwość ich instalacji/używania na Androidzie = kocham ten telefon O_o. Będę się nad nim mocno zastanawiać za rok, jak będę przedłużać umowę.

Odnośnik do komentarza

Kumpel ma ten telefon (kupił na allegro) i stwierdzam jednoznacznie, że ergonomia tej komórki miecie. Przyjemnie leży w ręce, oraz fakt, który zauważył raven skłaniają mnie do bardzo bacznego obserwowania tego produktu na rynku. Czekam teraz na polską premierę i zobaczymy w jakiej cenie go wystawią. Jeśli macie jakieś pytania, to postaram się na nie odpowiedzieć, ponieważ można stwierdzić, że znam tą komórkę z autopsji - może nie tak szczegółowo - ale około godziny nim się bawiłem.

 

 

Dodam, że biały kolor nadaje temu sprzętowi szczególny, ekskluzywny wygląd. Jedynie do czego mogę się doczepić, to bardzo miękki plastik i ten nieszczęsny plastik na ekranie. Nie wiem, jakie są plany SE, ale jeśli wyjdzie nowa Xperia Play, to te dwa aspekty powinny być wyeliminowane, co prawda dzięki zastosowaniu plastiku telefon staje się o wiele lżejszy, ale nie wiem, czy kosztem wagi, chciałbym zmniejszyć jej trwałość.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Teraz autentycznie żałuję, że nie poczekałem trochę z kupnem nowego telefonu (chociaż... 6 miesięcy to długo :P). Ten telefon jest prze-kozak, niesamowicie bym go chciał. Chociaż... poczekam aż stanieje. W końcu prawdziwe połączenie telefonu i konsoli, granie na ekranie dotykowym ssie...

Odnośnik do komentarza

Brać bym brał, ale środków brak, a HD2 nie chce sprzedawać :P. Za rok operator mi nowe telefony zaproponuje przy przedłużaniu umowy, chyba wtedy będzie najlepszy czas na zakup Xperii Play.

 

A powiedz mi jak to wygląda z baterią? Na ile godzin grania wystarczy? Mierzyłeś może Current Widgetem ile mAh telefon pobiera w stand-by i podczas używania/grania?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...