Skocz do zawartości

Xperia Play


Gość konstant

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny gier są podobne jak to jest na AppStore, także różnicy nie ma. Chyba, że mówimy o grach z playstation suite, w tym wypadku cena gier wacha się od 20-30 zł, ale jak na razie nic z tego rynku nie zachęca do zakupu, także pozostaje Android market.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

FIFA jest wgrana na starcie wraz z 3 innymi grami, także nie ma problem ze ściąganiem i wydawaniem kasy. Jeśli chodzi o stronę wizualną to nie jest to mistrzostwo świata, aczkolwiek wszystkie braki uzupełnia grywalność, która jest na bardzo wysokim poziomie. Najgorsze, że to jest wersja 2010 i składy nie są aktualne, także trochę obniża całą ocenę. Jednak wydaje mi się, że jeśli będzie dostępna fifa 11, czy też wyższa, to wszystkie powyższe mankamenty zostaną zniwelowane. Jak dla mnie mechaniczne przyciski i pad robią różnice w porównaniu z tymi dotykowymi, ponieważ jest lepszy 'feeling' gry w FIFĘ. Na najwyższym poziomie inteligencji CPU piłkarze przeciwników nieźle wymiatają, więc trzeba się trochę potrudzić, żeby zdobyć gola, a co ważniejsze wyjść zwycięsko z potyczki. Już nie raz zasiedziałem się na kilka godzin rozgrywając tryb menadżerki (jakże by inaczej Lechem Poznań - składzie Lewy, Rengifo, Cueto, czyli starzy znajomi).

Edytowane przez Mefi23
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja w to gralem na iPhonie. W sumie to koncze. Swietny tytul i jeden z najlepszych jesli chodzi o sterowanie na dotykowcach. Przy czym ja narazie jestem zawiedziony tym co ogladam, liczylem na NOWE tytuly ale odgrzewance ale np z PSP a nie z Androida. Tak samo PS Suite ktory na razie lezy :/ Przydaloby sie troche ciekawych gier, w NOVA mozna grac na innych telefonach :/

Odnośnik do komentarza

Nowe gry na platformie Android, wyłącznie dla telefonu XPERIA Play:

• Minecraft – Mojang

• Battlefield Bad Company 2 – Electronic Arts

• Tom Clancy’s Rainbow 6 Shadow Vanguard – Gameloft

• Desert Winds – Southend Interactive

• Ruined – Bigpoint

• Icebreaker – NaturalMotion

• Sleepy Jack – SilverTree Media

• Cracking Sands – Polarbit

• Armagedon Squadron 2 – Polarbite

• Gra walki, bez nazwy, – Khaeon Gamestudio

 

Pozostałe tytuły:

 

• Pocket Legends – Spacetime Studios

• Star Legends: The Black Star Chronicles – Spacetime Studios

• Eternal Legacy – Gameloft

• Guns ’n’Glory 2 – HandyGames

• Dungeon Hunter 2 – Gameloft

• Pocket RPG – Crescent Moon Games

• D.A.R.K. – Gamelabs

• Samurai II: Vengeance – MADFINGER Games

• Vendetta Online – Guild Software

• Order & Chaos – Gameloft

• Happy Vikings – Handy Games

• A Ball Game – Trendy Entertainment

• Lumines – Connect2Media

 

Masa nowych gier. Cieszymy się, bo wreszcie widać konkretne wsparcie telefonu.

 

Jeszcze gameplay Spidermana:

 

http://www.youtube.com/watch?v=klP_Z4sLT_w

 

Teraz powrzucam trochę filmików, które napawają optymizmem. Jak sprawdzę osobiście, to dam wam znać, jakie są odczucia :)http://www.youtube.com/watch?v=S3wV7Ypg9Gg&feature=related

 

Tutaj, podobno TOP 5 najlepszych na Xperię Play.

http://www.youtube.com/watch?v=7gMHCOzf218&feature=related

Edytowane przez CoATI
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wszędzie operujesz kartą, są jeszcze jakieś inne opcje, ale najlepiej i najszybciej to płacenie kartą.

 

http://www.youtube.com/watch?v=pwzEc-_fhNY&feature=related

 

Jeszcze Samurai Vengeance 2 na Xperię PLAY.

http://www.youtube.com/watch?v=VtZwNJqo0r8&feature=related

 

Schab- masz już swoją xperię?

 

Jak, co jakiś czas wrzucam kolejny filmik. Tym razem jest to Rainbow Six:

 

http://www.youtube.com/watch?v=UxJc4Ftudgg&feature=relmfu

 

oraz

 

Metal Gear Solid

 

http://www.youtube.com/watch?v=EINihNx5j58

Edytowane przez CoATI
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

I ja sprawiłem sobie ten telefon. Naprawdę fajna rzecz... Ale mam pytanie. W Playstation Pocket widzę tylko Crasha, nie widzę żadnych więcej gierek z psx. Gdzie mogę je znaleźć i ew. kupić? I znaleźliście może jakiś emulator(snes, nes, itp.) obsługujący pada? Parę stron wcześniej widziałem filmik z emu Tiger Arcade, ale jest już niedostępny na android market...

Odnośnik do komentarza

Mi wiecej niz 3h. Telefon geniusz, wlasnie z niego pisze. Ale mam jeden problem z nim. Mam np zdjecie i chce ustawic z.niego tapete. Da rade wstawic cale zdj na tapete? Bo mi zaznacza tylko maly kawalek tego zdjecia i pozniej juz dupa bo w polowie fota jest ucieta. Mam nadzieje ze da rade ustawic cale zdj a nie tylko kawalek. Najlepiej gdyby nie bylo tego zaznaczenia...

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Mi wiecej niz 3h. Telefon geniusz, wlasnie z niego pisze. Ale mam jeden problem z nim. Mam np zdjecie i chce ustawic z.niego tapete. Da rade wstawic cale zdj na tapete? Bo mi zaznacza tylko maly kawalek tego zdjecia i pozniej juz dupa bo w polowie fota jest ucieta. Mam nadzieje ze da rade ustawic cale zdj a nie tylko kawalek. Najlepiej gdyby nie bylo tego zaznaczenia...

 

 

Sciagnij darmowy program "Wallpaper Set and Save".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mi wiecej niz 3h. Telefon geniusz, wlasnie z niego pisze. Ale mam jeden problem z nim. Mam np zdjecie i chce ustawic z.niego tapete. Da rade wstawic cale zdj na tapete? Bo mi zaznacza tylko maly kawalek tego zdjecia i pozniej juz dupa bo w polowie fota jest ucieta. Mam nadzieje ze da rade ustawic cale zdj a nie tylko kawalek. Najlepiej gdyby nie bylo tego zaznaczenia...

 

Wiesz co, chyba chodzi Ci o tą ramkę, co pozwala skadrować fotę przy wyborze tapety :). Też miałem z tym problemy na początku! Chwyć za którąkolwiek krawędź ramki, będziesz mógł zwiększać jej wielkość, aż do samej krawędzi zdjęcia przeciągnij i będziesz mógł wybrać całą tapetę.

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie da się tak zrobić żeby zaznaczyć całą fotę. Przynajmniej ja nie mogę.

 

A da się ustawić że jak napiszę post na tablicy na facebooku z telefoniku żeby pokazywało że zostało to napisane z Xperia Play/SE czy coś a nie tak jak mam teraz czyli Android? :D Wiem że jak znajomy piszę z iPhona to wyświetla że post został napisany z iPhona właśnie. :)

Edytowane przez schab0795
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zauważyliście, że w Markecie pojawił się Minecraft Pocket Edition? Czy byliście zbyt zajęci graniem by napisać coś o wrażeniach z gry :D? Minecraft (nawet jeśli to tylko classic) w kieszeni, to jest coś.

Odnośnik do komentarza

Jest juz wersja androida 2.3 dla tego telefonu? Jak z szybkoscia jego dzialania? Ktos moze mial wczesniej x10?

Zastanawiam sie, ale zaraz na rynku pojawia sie telefonydwurdzeniowe i to dopiero bedzie wyczes!

 

A czy przypadkiem xperia play nie startowała z androidem 2.3 na pokładzie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...