Skocz do zawartości

Xperia Play


Gość konstant

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zrzedzicie, jak stare baby. Przeciez ten telefon chodzi na androidzie! To po pierwsze. Po drugie cena na bank bedzie w granicach 2 tysi, bo niemal kazda nowosc tyle kosztuje i tak samo szybko stanieje, jak wasze htc. Wole miec brzydszy nieco telefon, z grami ala patapom, czy locoroco, niz przesliczna xperie x10 na ktorej nie gram w nic...

Jako fan gier powaznie sie nad nim zastanowie, no chyba, ze na zywo bedzie mega brzydki, w co watpie, bo to wlasnie sony ma ostatnio najladniejsze phony!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Od dłuższego czasu wiadomo, że Sony Ericsson Xperia Play nie będzie należeć do tanich telefonów. Jeśli wydawało Wam się, że japoński gigant zrekompensuje to swoim klientom niskimi cenami gier, to mam dla Was złą wiadomość - cena niektórych produkcji przeznaczonych na to urządzenie, może bowiem przyprawić o gęsią skórkę...

 

Proste, tanie w produkcji tytuły, będzie można dostać za niespełna 5 zł, więc naprawdę niewiele. Bardziej wymagający gracze, chcący sprawdzić "większe" i bardziej ambitne produkcje, będą zmuszeni do wyłożenia kwoty około 50 zł. Drogo? Biorąc pod uwagę fakt, że gry na konkurencyjne platformy w dniu premiery kosztują kilka razy tyle, wydawać by się mogło, że cena jest odpowiednia. Warto jednak pamiętać, że wciąż mamy tu do czynienia nie z pełnoprawną konsolą, a jedynie smartfonem, na którym zagramy w gry znacznie ustępujące tym, z jakimi mamy do czynienia na konsolach stacjonarnych czy handheldach nowej generacji..

 

 

 

 

Zródło ps3 site

 

Odnośnik do komentarza

Zdaje sobie sprawę z faktu, że cena spadnie, ale na pewno nie w takim znacznym stopniu jak na Twoim przykładzie. Zresztą pożyjemy, zobaczymy.

no akurat od jakiegos czasu obserwuje smartphony i tendencja w kazdym jest taka sama. Moja Xperia X10 tez kostzowala z 2600 zl, po jakims krotkim okresie kupilem ja za 1300, HTC HD, i Z takze cena poleciala na leb na szyje jak tylko znalalzy sie w sieciach, i tutaj moge sie zalozyc, ze bedzie adekwatnie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Zauważ tylko, że ceny spadają przy produktach typu HTC, SE, ponieważ ci producenci wprowadzają ciągłe nowości na rynek. Przykład iphone mówi sam za siebie. Jest już parę miesięcy po premierze ip4 i wciąż cena trzyma się przedziału cenowego 2,2 - 2,5 PLN.

Chciałbym jeszcze zauważyć, że jak do tej pory nigdzie nie zostało powiedziane, kiedy i jaki operator przyswoi ten telefon.

 

Nowe reklamy.

http://www.youtube.com/watch?v=qKnr8gdoxI8&feature=player_embedded

 

 

 

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Jeszcze dodam filmik z unboxingu. Dwie wersje kolorystyczne.

http://www.youtube.com/watch?v=hPEC3SJNDoo&feature=player_embedded#at=141

 

Glu Mobile Inc. wchodzi ze swoimi najpopularniejszymi tytułami do sklepu Amazon Appstore. Wśród dostępnych gier pojawią się m.in. World Series of Poker Hold'em Legend, Diner Dash 2, Guitar Hero: Warriors of Rock i Call of Duty: Modern Warfare 2. Usługa niestety w dalszym ciągu dostępna będzie wyłącznie na rynku amerykańskim

 

Znalazłem jeszcze taką notkę.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

watpie tez, zeby to byla jedyna siec.

 

Te obracanie prawym kciukiem sredni wydaje sie wygodne. Ale taki telefon moglbym miec dla tytulow typu Loco Rocco, czy Patapom.

W taka FIFE tez w pociagu bym z checial pogral :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=TIWi0Kiy_Gw&feature=player_embedded

 

Oceńcie sami.

 

Już wiadomo w jakiej sieci komórkowej będzie dostępny ten telefon. Chyba nikt się nie zdziwi, gdy powiem, że w PLAY.

 

Hmm, nova 2 jest już na andka?

Ale na razie chyba tylko jako exclusive...

Odnośnik do komentarza

Właśnie, te obracanie nie zbyt ładnie wyglądało, ale to może być związane z brakiem umiejętności używania. Ciekawie, czy idzie to zrobić bardziej płynnie.

 

Tutaj, pełna lista gier:

 

 

* Aftermath

* Age of Zombies

* Air Attack

* Aporkalypse

* Armageddon Squadron 1

* Asphalt 6

* Assasins Creed

* BackStab

* Bakery Story

* Baseball Superstarts 2011

* Battle Bears

* Brothers in Arms Global Front

* Bruce Lee

* Cool Boarders

* Cordy

* Destruction Derby

* Doodle Jump

* Dungeon Definders: Second Wave

* Family Guy: Time Warped

* Farm Story

* FIFA 10

* Galaxy on Fire 2

* Ground Effects

* Guerrilla Bob

* Guitar Hero Warriors of Rock Mobile

* Gun Bros

* Guns n Glory

* Homerun Battle 3D

* I Must Run

* InfeCCt

* Iron Sight

* Jumping Flash

* Let’s Golf 2

* Madden NFL 11

* MediEvil

* Millionaire City

* Modern Combat Black Pegasus

* Ms. PAC-MAN

* Need for Speed SHIFT

* Nova 2

* PAC-MAN

* PAC-MAN Championship Edition

* PlayMan Winder Games

* Racer

* Raging Thunder 2

* Rally Cross

* Real Football 2011

* Restaurant Story

* Rollercoaster Rush

* Sims 3

* Soccer Superstars

* South Park Mega Millionaire

* Spectral Souls

* Spiderman total Mayhem

* Splinter Cell Conviction

* Star Battalion

* Super Dynamite Fishing

* Super KO Boxing 2

* Syphon Filter

* Tetris

* Toonwarz

* Tower Blocks New York

* Townmen 6

* Toy Raid Strikers

* UNO

* Wave Blazer

* Wild Arms

* Worms

* Wreckless Racing

* ZeNonia

* ZeNonia 2

 

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Ja wam powiem tak - dla mnie w FPSach brakuje na IP czy Andkach przyciskow ale obracanie widoku smyraniem ekranu jest OK i oby NIE WYLACZYLI TAKIEJ OPCJI. Czyli zeby mozna bylo ustawic mieszane sterowanie. Natomiast do FIFy i czy PESa brak przyciskow (szczegolnie triggerow) to samoboj. Sa gry w ktore mi sie fajnie gra na telefonie (Dead Space, NOVA 1 i 2 czy Modern Combat) ale sa tez slabe tytuly jak wlasnie PES czy FIFA :/ Mowie o sterowaniu (plus Fifa 11 na IP4 tnie bardzo). Jako ze PSP jest stara konsola ktora ma juz nieco lat a i tak wiadomo, ze zarabia sie na sofcie - nie sprzecie, bylbym wniebowziety gdyby zrobili emulator PSP na ten telefon (oczywiscie oficjalnie, jako czesc PS Suite). A jakby dodali obsluge drugiej galki badz smyrania ekranu w kilku tytulach na PSP to po prostu JUZ BYM MIAL TEN TELEFON :D

 

Wedlug mnie w tym kierunku powinna isc branza gier na urzadzeniach przenosnych mimo, ze N-Gage okazal sie klapa. Noszenie KOLEJNEGO i to nie malego urzadzenia w kieszeni mi sie nie podoba a telefony mam 2. Jeden to IP4 i moge na nim pociorac w metrze czy w pracy jak mam chwile wolna, a drugi zamienilbym bez problemu na ten telefon. Gdyby oczywiscie udalo sie zrobic z grami z PSP to co napisalem wczesniej :D

 

Co wy myslicie? Takie polaczenie wydaje mi sie strzalem w 10tke jesli nie zabraknie gier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...