Skocz do zawartości

Xperia Play


Gość konstant

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ok zdarzyła się tragedia. Przeglądałem sobie dziś neta na telefonie. I chciałem odinstalować program Slot Machine, więc wchodzę w Android Market, klikam odinstaluj i ... (pipi) telefon się wyłączył. Za cholerę nie da się go włączyć, probowałem z kartą SIM i bez, z kartą pamięci i bez i dupa. Po włączeniu pojawia się napis Sony Ericsson, następnie ten czerwono-fioletowy motyw przy włączeniu zaczyna się odpalać ale po chwili telefon się zacina i wyłącza, i ciągle dzieje się tak samo, aż do wyciągnięcia baterii. O co chodzi? Da się jakoś sformatować ten telefon bez włączania? Coś wykasować, jakoś go uruchomić? Pomocyyy :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wyczytałem coś ciekawego dzisiaj. Podobno cała seria nowych Xperii (Neo, Arc, Ray, Play) ma mieć update do Ice Cream Sandwich, jak zapewnia Sony Ericsson. Posiadaczom Play zazdroszczę jeszcze bardziej :D (nie żebym na HD2 nie miał mieć nieoficjalnego telefonu jako jeden z pierwszych, ale oficjalna aktualizacja to zawsze fajna sprawa :)).

Odnośnik do komentarza

Poprawka, dzisiaj przeczytałem, że Sony Ericsson lekko skorygował swoją obietnicę. Dostarczą ICS, jeśli upgrade polepszy doświadczenie użytkownika z telefonem, a sam telefon będzie zdolny działać sprawnie na nowszej wersji systemu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam pytania do Was - posiadaczy tego cacka. Mam zamiar kupić sobie na święta ten telefon ale nie wiem jak to jest ze wsparciem growym przez sony i android market. Czy gry z PSX'a są drogie i jest ich dużo, czy też nie ma zbyt często aktualizacji. I czy gry na AM są drogie :) Z góry dziękuję za odpowiedź :)

 

Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz na stronie internetowej Android Market, gdzie masz również wypisane ceny poszczególnych aplikacji. Gry z dedykacją "only for Xperia play" znajdziesz poprzez wpisanie w wyszukiwarce hasła "Xperia Play".

 

https://market.android.com/

Edytowane przez Biały
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale mnie wkur.wia ten telefon powoli. Nosz.. Nagle z dnia na dzień nie mogę się połączyć z internetem. Pakiet w Orange na net nie ruszony. Nagle skasowały mi się wszystkie SMSy, i ogólnie wszystko z karty pamięci. Przy pisaniu esów wciskając np. A wychodzi G. BA! Czasami nic nie dotykam a wciska mi się - derghjrtenigveurnvgeitn. o.O

 

Wie ktoś jak przywrócić telefon do ustawień fabrycznych? Szukałem w ustawieniach i (pipi). A i jeszcze, upewnić bym się chciał. Wyszło GTA III na ten telefon? Czytałem na necie, raz że wyszło, raz że nie, i tak w kółko :/

Odnośnik do komentarza

Ale mnie wkur.wia ten telefon powoli. Nosz.. Nagle z dnia na dzień nie mogę się połączyć z internetem. Pakiet w Orange na net nie ruszony. Nagle skasowały mi się wszystkie SMSy, i ogólnie wszystko z karty pamięci. Przy pisaniu esów wciskając np. A wychodzi G. BA! Czasami nic nie dotykam a wciska mi się - derghjrtenigveurnvgeitn. o.O

 

Wie ktoś jak przywrócić telefon do ustawień fabrycznych? Szukałem w ustawieniach i (pipi). A i jeszcze, upewnić bym się chciał. Wyszło GTA III na ten telefon? Czytałem na necie, raz że wyszło, raz że nie, i tak w kółko :confused:

 

 

Wprawdzie nie mam tego telefonu, ale postaram się pomóc.

 

Co do factory default, to zobacz sobie tutaj

http://www.knowyourmobile.com/sonyericsson/sonyericssonxperiaplay/xperiaplayuserguides/783249/how_to_hard_reset_the_sony_ericsson_xperia_play.html

 

Dokładny opis krok po kroku.

 

Co do wersji GTA III, to ta z android marketu jest jedyną dostępną na telefony z androidem, po zainstalowaniu jej na Xperii Play będziesz miał automatycznie dopasowane sterowanie do przycisków Twojego telefonu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hm, pobrałem to GTA, niestety nie jest oryginalne, nie mam hajsu na koncie. Mam nadzieję że za postawione pytania szanowny moderator nie nagrodzi mnie warnem :)

 

No to jak to odpalić? Po pobraniu (ponad 0,5gb) mam folder. To co znajduję się w folderze o nazwie GTA możecie zobaczyć tu:

 

 

af8c5b6d167d.png

 

 

 

Żadnego pliku/folderu więcej ni mam. Da radę pograć? Oczywiście jest to wersja z Android Marketu. Nie wiem gdzie mam to wgrać żeby śmigała gierka. No chyba że potrzebuję coś jeszcze... Jeśli ktoś jest tak miły i wspaniały że chciałby pomóc to zapraszam na PW co by tu was mod nie poczęstował 20% ;)

 

Edot; ok, juz sie mauczylem co i jak :)

 

Widok tego co mam na karcie:

 

 

7e0475e84099.png

Reszta to tylko muzyka.

 

 

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak ja mam na tym telefonie wrzucic cokolwiek z PC tak zebym mogl to potem zainstalowac ? Probowalem wrzucic emulator psxa for android (dopoki android przestanie odczucac moja karte zmuszony jestem do takich zagrywek), ale na karcie SD nic sie nie znajduje, sprobowalem utworzyc folder, nigdzie go nie mozna znalezc, jak do cholery sie to robi ? Pomozcie zoltodziobowi, za wszelka pomoc bede wdzieczny!

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak z emulatorem czyli w sumie programem ale gry ja instalowałem tak: ściągasz plik *apk danej gry/programu oraz z Android Marketu program 'Astro' - menedżer plików. Kopiujesz plik *apk na kartę, na fonie otwierasz Astro, wybierasz dany plik, instalujesz i tyle. Nie wiem czy z programami jest tak jak z grami, pewnie nie ale może coś ci to pomoże, naprowadzi xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak z emulatorem czyli w sumie programem ale gry ja instalowałem tak: ściągasz plik *apk danej gry/programu oraz z Android Marketu program 'Astro' - menedżer plików. Kopiujesz plik *apk na kartę, na fonie otwierasz Astro, wybierasz dany plik, instalujesz i tyle. Nie wiem czy z programami jest tak jak z grami, pewnie nie ale może coś ci to pomoże, naprowadzi xD

 

Astro to odpowiedz na wszystkie moje problemy. Dzieki Ci bardzo!

 

Na YT widzialem gosci ktorzy foldery mogli tworzyc z poziomu PC na karcie SD i przegladac normalnie z MENU bez uzycia programow i to mnie zbilo z tropu. Tez jakas specjalna aplikacja ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...