Skocz do zawartości

Patapon 3


Etheor

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwię się trochę, że jeszcze tematu takiego nie ma, chociaż z drugiej strony po przesunięciu daty premiery...

patapon_3_rot.jpg

 

screengrab_480.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=_CJNOjM8Ybc&feature=related

 

Interakcja z save'ami z Patapon 2 oraz możliwość grania online, komuś się to nie podoba? :thumbsup:

 

Reszta informacji:

http://uk.psp.ign.com/articles/109/1098717p1.html

 

Data z tego co wyczytałem, to prawdopodobnie marzec 2011, chociaż może ktoś ma inne informacje? Co myślicie, bo ja już ponownie wypatruje PSP na aukcjach? ^_^

 

Ps. do pobrania jest demo, o czym pewnie wiedzieli niektórzy :whistling:

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

wie ktoś gdzie moge znależć Djinny? Oczywiscie oprócz tego pierwszego ktorego tak jakby z marszu ma sie prawie od poczatku. Wiem że kupije się je w jakimś sklepie ale nie mam pojecia gdzie...

 

Kiedy już go wezwiemy skad mam wiedziec jaka jest idealna kombinajca klawiszy? Niby coś tak w tle spiewa ale nie ma mowy zeby to odpowiadało przyciskon pot-pata itp...?

Odnośnik do komentarza

W podpowiedziach gry jest napisane, że dżiny zdobywa się tylko w multi, jak tak, to troche lipa, bo ten podstawowy ma tę wadę, że podczas odpalania go w celu wskrzeszenia pataponki są bardzo podatne na obrażenia. Lepszy był by ten gdzie dodatkowo się bronią (dżin tatepona). 3/4 gry za mną i tylko ten jeden dżin jak dotąd :( .

Nie ma tu żadnych kombinacji, wciskasz klawisze spontanicznie przy zachowaniu rytmu, tak jak normalnie, z tym że z 2 krotnie większą częstotliwością (jak podczas marszu czy ataku naciskasz 4 razy tak tutaj osiem razy), widać rytm na migającej na biało ramce w okół ekranu i trzeba się dobrze wsłuchać w melodię. Ja tam wciskam na pałe najszybciej jak się da 8) .

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

za cholerę nie mogę przejśc ostatniej misji, a konkretnie pierwszego poziomu z siekierami. Gram bohaterem który wyma(pipi)e dookoła maczugą (dondega?), nie mam specjalnie pataponów które atakują na dystans, wiec nie ma jak zburzyc wierzyczki zaa której przez caly czas respawnują się wybuchajace salamandry. Wszyscy na 29lvl. ale za to mam wrażenie że pomimo tego posiadam naprade kiepskie przedmioty(moze to dlatego).

Jakaś rada?

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

jak masz kiepskie przedmioty to masz kiepskie przedmioty xD najlepiej jak sa na tym samym levelu co ponki inaczej zauwazylem ze jest ciezko ;/

no wlasnie... wszystkie mam ok. 30lvl, natomiast przedmioty ok. 10 (wszystkie najlepsze) i jak tu grac?

powtarzanie ciagle misji mnie nie bawi w zamian za dostawanie chlamu na 10lvl...

Odnośnik do komentarza

dobrym sposobem na lepsze bronie jest 1 poziom jaskini ze smokiem valo, niby to jest do multi ale da sie obejsc, trzeba tylko zeby bohater np dondega otwieral drzwi pozostalym za pomoca specjala; na poczatku levelu jest skrzynia złota albo z klejnotami do 20 lvl wiec mozna wyhaczyc niezly sprzetpoźniej po pierwszym etapie lepiej ewakuowac sie do kryjowki bo dalej juz hardkor jak samemu sie gra 8)calosc jak sie szybko zrobi okolo 5 min (szukam kogoś z poznania na multi, jak by byli chętni to pisać)

Edytowane przez Gregorini
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...