Skocz do zawartości

Shmupsy


Yuki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś z tutejszych maniaków Shmupsów ma ps3? Interesuje mnie Soldner X 1 i 2, wiadomo, że to inna szkoła ale jako fan project X, Apidya czy Disposable Hero z Amigi chętnie bym to łyknął. Może ktoś jest chętny na zakup na dwóch? Bundle 1 i 2 to około 54 zeta. Pozdrawiam

 

Tak, jest tu taki :) Posiadam Soldnera 1 i 2, i przyznam ze druga czesc nie bardzo przypadła mi do gustu, prawde mówiac zagralem ze dwa razy i gra wogole mnie nie przyciągneła w przciwienstwie do pierwszej czesci, a jezeli padły takie tytuły jak Project x czy apidya to az mi sie łezka kreci w oku, genialne gry jednym słowem.

 

Dla mnie, (jezeli jest to juz informacja potwierdzona) najwzniejsze jest jednak ze w koncu bedzie Raiden Fighters, tak gra miazdzy wszystko co widziłem do tej pory, muzyka, grafika i gameplay, czekam na to kilka lat zeby moc zagrac w to na konsoli czy to Xboxie czy playstation, dawac mi to...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Data wydania Raiden Fighters Aces została ponownie przełożona.Spytałem na Facebooku wydawcę DTP Entertainment,kiedy gra w końcu się ukaże i taką to dostałem odpowiedź: As soon as we have details we will post it on our Facebook profile. Sorry, insolvency keeps us from announcing anything definitive at this point.

Edytowane przez pic3k
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Raiden_CP7.png

 

Niedoszły wydawca DTP-Entertainment usunął RFA ze swojej strony,a niemiecki amazon preordera.Choć oficjalnie nie było jeszcze żadnego komunikatu to raczej nic już z tego nie będzie.Na jesień tego roku został zapowiedziany Raiden Fighters Aces,tyle tylko że na iPhone/iPad i Androida i pod nową nazwą: Raiden Legacy.

Edytowane przez pic3k
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Deathsmiles,Dodonpachi Res.,Aki Katana i w pażdierniku będzie do kupienia Under Defeat HD,to wszystko w PALu do kupienia w pudełkach.Są jeszcze shumpy region free w pudełkach wydane w tańszych edycjach takie jak : Eschatos, Espgaluda 2, Mushihimesama Futari do kupienia w play-asia,cena ok.40$ i Muchi Muchi Pork! & Pink Sweets też region free ale tylko normalna edycja,cena 85-100$ za używaną,i jest jeszcze Bullet Soul też normalna edycja z ceną do 100$,ale lepiej ściągnąć grę z marketplace Hong-Kong wychodzi 70-75 zł.

Edytowane przez pic3k
Odnośnik do komentarza

Okazuje się że Mushihimesama HD nie będzie ostatnią grą od Cave na xboxa 360,z powodu dużego sukcesu ich ostatniego shumpa Dodonpachi Saidaioujou w salonach arcade,Makato Asada(Cave general manager) zapowiedział na wiosnę 2013 wydanie konsolowej wersji gry.

http://www.cave.co.j...60/saidaioujou/

Edytowane przez pic3k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...