Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Później i tak przełączysz na najwyższy poziom trudności aby było wyzwanie. Zwiedzenie wszystkiego jest możliwe ale ja spuchłem po 240 godzinach, zresztą jak postać przestaje się rozwijać to wtedy spada ochota do eksploracji o 90 procent. Można rozwijać niby nie używane wcześniej cechy ale mi się nie chciało. Jak jeszcze dychnę z pół roku/ rok zabieram się za GOTY. Dla mnie gildia magów miała najlepsze questy - kościany smok rulez! Questy poboczne nieraz się trafi perełka jak z tą wilczą królową czy jak to tam było a nieraz przynieś podaj pozamiataj. Najbardziej podoba mi sie w Skyrimie to, że w gruncie rzeczy sami piszemy swoją historię i tworzymy własną przygodę. No i questy z deadrycznymi artefaktami są the best - ten ze ślubem hehehe. Dobre to było.

 

 

No dzisiaj miałetm takie 2 to mnie pochłoneło, 78 godz stukło a ja nadal sie bawie jak dziecko, w edycji legendary mozna skille na maxa rozwiniete i rozwijac je jeszcze raz co daje troche mozliwości rozwinięcia postaci, póki co jest cudownie, dodatków nawet nie liznałem ale co sie odwlecze to nie uciecze:O Po skończeniu głównego wątku biore sie za Soltheim :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Post pod postem ale co tam.

Mam już 130 godzin na liczniku, zaczyna gra sprawiać problemy, czasami się zawiesza etc. ktoś wie co na to poradzić? OD razu mówie że autosave wyłączyłem i oczyściłem cache.

Gra jest GOTY, dodatków żadnych nie ruszyłem jeszcze i nie ukończyłem questów gromowłądnych ani bractwa zabójców, 0ogólnie jest masa do zwiedzania tylko boje się że nie zrobie wszystkiego i gra mi się zacznie tak sypać że tychże gildii nie ukończe :/ Ani troche mi się nic nie znudziło, ani walka, ani skradanka, ani crafting, niektóre zadania nadal zaskakują i są zwyczajnie ciekawe, oś fabularna gry to mistrzostwo świata i nadal się tylko zastanawiam kogo wykopać, gromowłądnych czy imperium ;)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Odświeżyłem sobie Skyrima aby pograć nową postacią i w bardziej skradanke i kradzież się pobawić. Przy okazji postanowiłem że zanim cokolwiek zaczne robić na głownej mapie, przejde dodatki które mam, zacząłem od Dragoborna i nie powiem żeby urwał mi du.pe, klimat morrowindowi mi super odpowada ale póki co wyspa jest taka se, poziom trudności znacząco wzrósł i swoją 24 levelowa postacią nie mam tam czego szukać. No ale kurde czuje że to nie jest to. Warte są ogrania? Czy dawnguard bedzie lepszy?

Odnośnik do komentarza

Ograłem połowe podstawki ( Thieves Guild, Companions, wszystkie misje dla Imperium i końcówka wątku głównego) i już powoli kończę Dawnguarda. Jak dla mnie super dodatek.

Grania jest od groma, a i tak pominąłem kilka zadań pobocznych.

 

Serana to chyba najlepsza towarzyszka w grze, szkoda że nie można się z nią ożenić xD No i wątek kręci się wokół Elder Scrolla, a nawet nie jednego tylko trzech. Super sprawa, takie coś od razu podbija zainteresowanie fabułą jak i jej poziom moim zdaniem. No i spotkanie ostatnich przedstawicieli rasy Śnieżnych Elfów to też było coś. Irytowały mnie tylko misje w świecie Soul Cairn i Darkfall... odstraszały mnie jakoś klimaty tych miejsc i wkurzający przeciwnicy.

 

 

Mam nadzieję że końcówka mnie nie zawiedzie.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Ja dopiero dzisiaj zacząłem przygodę ze Skyrim - długo czekała na swoją kolej. Gram dopiero kilkanaście godzin i wsiąkłem kompletnie. Nie dziwię się jednak bo podobnie było z Oblivionem i Morrowindem. Przypomniało mi się że swego czasu gdy gra się ukazała, pojawiały się informacje o problemach z teksturami po zainstalowaniu gry na hdd. Postanowiłem że zapytam o to Was tutaj. Orientujecie się jak sytuacja wygląda dzisiaj, czy problem został usunięty. Mam wersję legendary i pobrany najnowszy patch. Grę z przyzwyczajenia zainstalowałem jak każdą inną i chyba nie widzę żadnych problemów ale chciałbym wiedzieć jaka opcja jest lepsza tzn. dvd czy hdd. Z góry dzięki za odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero dzisiaj zacząłem przygodę ze Skyrim - długo czekała na swoją kolej. Gram dopiero kilkanaście godzin i wsiąkłem kompletnie. Nie dziwię się jednak bo podobnie było z Oblivionem i Morrowindem. Przypomniało mi się że swego czasu gdy gra się ukazała, pojawiały się informacje o problemach z teksturami po zainstalowaniu gry na hdd. Postanowiłem że zapytam o to Was tutaj. Orientujecie się jak sytuacja wygląda dzisiaj, czy problem został usunięty. Mam wersję legendary i pobrany najnowszy patch. Grę z przyzwyczajenia zainstalowałem jak każdą inną i chyba nie widzę żadnych problemów ale chciałbym wiedzieć jaka opcja jest lepsza tzn. dvd czy hdd. Z góry dzięki za odpowiedzi. 

Potwierdzam zdanie Andreala, u mnie trochę więcej zwiech, bo nie ściągałem aktualizacji

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi. Pamiętacie tę "aferę" z problemami doczytywania się tekstur wyższej rozdzielczości po zainstalowaniu gry na hdd (z płyty nie było problemów). Obiecali to naprawić i mi jakoś to utknęło w pamięci chociaż dopiero teraz zaczynam. Czyli gram z hdd na szczęście - dzięki.

Odnośnik do komentarza

Wersja na PS3 to byl niezly cyrk. Wzywali Sony do pomocy przy kodowaniu ich wlasnego silnika, bo nie potrafili zoptymalizowac Dawnguarda zeby moc go wydac. Po ponad pol roku oczekiwania ten sie ukazal, a ja do tej pory mimo 160 godzin w podstawce, platynie nie wrocilem jeszcze do dodatkow. A wiem, ze sa tego warte tylko jakos do teraz nie naszla mnie jeszcze ochota :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.