Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

iPad


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1165 odpowiedzi w tym temacie

#1 waldusthecyc

waldusthecyc

  ❤S❤O❤N❤Y❤

 • Be fit or die tryin'
 • 8125 postów

Napisano 13 December 2010 - 11:20

Panie i Panowie,

nie znalazłem nigdzie indziej takiego tematu, więc zakładam tutaj. Poniżej polecę parę gier, aplikacji, które są praktycznie dedykowane zabawie z iPadem. Część z nich jest również obecna na iPhone, jednak dopiero na iPadzie rozwijają skrzydła. Inna porcja to aplikacje dedykowane wyłącznie na iPada. Również zachęcam innych użytkowników do nabazgrania kilku słów o grach/aplikacjach, których używają na iPadzie - myślę, że to pozwoli stworzyć listę ciekawych propozycji. Pisarzem nie jestem, więc proszę poziom językowy moich wypocin potraktujcie z przymrużeniem oka. Jeśli jednak uważacie, że taki temat jest niepotrzebny to cóż, można skasować, lub umrze śmiercią naturalną. Screeny i media wsadzam w SPOILER aby nie obciążać wszystkim neta

Zacznę do absolutnego killera i must/have:

Cut the Rope HD czyli iPad edition


Dołączona grafika


cena: 1 USD
link do AppStore: click

Cut the rope jest grą logiczną o bardzo prostej fabule, lecz doskonałym i wciągającym gameplay’u. Otóż pewnego pięknego dnia słyszymy dzwonek do naszych drzwi. Okazuje się, że ktoś zostawił na naszej wycieraczcę wielkie kartonowe pudełko z głodną żabą w środku. Po otwarciu pudełku widzimy śmieszną zieloną pokrakę, które potrzebuje tylko jednego – jedzenia. Celem gry jest dostarczanie jej cukierków, a na przeszkodzie stoją prawa fizyki oraz dodatkowe „przeszkadzacze”.

Spoiler


I właśnie w tym "dostarczaniu: cukierków kryją się pokłady miodności. Cukierki wiszą na różnego rodzaju linach, spadają i unoszą się (po wsadzeniu w bańki). Naszym zadaniem jest przecinanie lin na których wiszą cukierki w taki sposób, aby trafił on do głodnej paszczy żaby. Banalnie proste zasady przekuwają ten tytuł w godziny spędzone na wymyślaniu którą linę przeciąć, w jakiej kolejności i czasie tak, aby cukierek został został zjedzony. Początkowe etapy to tak naprawdę zaznajamianie się z silnikiem gry. Schody zaczynają się później, gdy po linach zaczynają chodzi głodne pajączki czy gdzieś na planszy znajdują się kolce lub linie wysokiego napięcia...

Spoiler


Cut the rope to duchowy następna The Incredible Machine - gameplay polega na kombinowaniu z linami aby osiągnąc cel. Różnica polega głównie na tym, że często potrzebny tutaj jest również refleks: daną linę trzeba przeciąć w odpowiednim momencie (np. cukierek wisi na linie, która się huśta - przecięcie jej w odpowiednim momencie pozwali na wrzucenie jej w bańkę, która uniesie go do żabiej buzi)

Spoiler


Gra świetnie się sprawdza również jako "wspólna zabawa" - razem z żoną ciupiemy dość sporo przebijając się kto więcej etapów zrobi. Dla lubiących wyzwania są dodatkowe feature'y w postaci gwiazdek do zbierania, Często jest tak, że cukierek można dostarczyć na wiele sposobów. Żeby zachęci do masterowania, twórcy umieścili na planszach gwiazdki (zawsze 3), które należy (nie obowiązkowo) zbierać w czasie przechodzenia etapu. Niektóre gwiazdki znikają po pewnym czasie, stąd czasami trzeba się spieszyć, lub zbierać jej w określonej kolejności. Wymagać to będzie od nas pomysłu i wprawy, ale takie rozwiązania podnosi radość z zabawy.

Spoiler


Gra jest jakby dedykowana dla iPada - duży ekran pozwala na przygotowanie naprawdę ciekawych i złożonych etapów, świetnie wykorzystujących multitouch. Polecam również tym, którzy znają ten tytuł z iPhone'a, gdyż na iPadzie to zupełnie inna bajka. Etapów jest mnóstwo, kolejne mają przyjść z czasem. Gorąco polecam wszystkim ten tytuł jako świetny zabijacz czasu, z bardzo ładną, kolorową grafiką HD oraz uzależniającym gameplayem, który świetnie wykorzystuje walory iPada.

Spoiler


film z gameplayem:

Spoiler

Użytkownik waldusthecyc edytował ten post 14 December 2010 - 12:33

 • -1
#2 waldusthecyc

waldusthecyc

  ❤S❤O❤N❤Y❤

 • Be fit or die tryin'
 • 8125 postów

Napisano 14 December 2010 - 10:53

INFINITY BLADEDołączona grafika


cena 6USD
link do AppStore

Infinity Blade polecił mi znajomy, który z grami wiele wspólnego nie ma. Zaciekawiło mnie to, że wciągnęła go gra, gdzie trzon rozgrywki to walka, rozwój postaci, ekwipunku i magii, a nie logiczna popierdółka (nie ujmując logicznym popierdółkom)

Infinity Blade opowiada historię walki naszego bohatera (a nawet całych pokoleń) z super-hiper-złym kolesiem , który przy użyciu tytułowego Infinity Blade staje się najmocniejszym wojownikiem. Naszym celem jak łatwo się domyślić jest pokonanie go, co jednak łatwe nie jest. Walcząc przemierzamy zamek (siedzibę głównego złego-bohatera) i walczymy z jego kompanami. I tak naprawdę trzon rozgrywki na tym się kończy. Przechodzimy całą watahę wrogów awansując na kolejne poziomy, ulepszając sprzęt, po czym dochodzi do głównego bohatera, który nas zmiana z ziemi. Więc "kolejne pokolenie" naszego bohatera znów zaczyna od początku, jednak posiada już umiejętności i ekwipunek zdobyty wcześniej (zaczynamy grę np. od 5 lvl) Również wtedy przeciwnicy stają się bardzo wymagający pod względem i taktyki i wprawy w walce

WALKA
Sama walka to świetny i główny element gry. Walczymy wykonując gesty na ekranie dotykowym co daje fantastyczny feeling. W czasie walki możemy robić uniki, możemy parować ciosy, wyprowadzać serie ciosów i ciosy specjalne a także używać czarów. Szczególnie te ostatnie są świetne, gdyż mając odpowiedni pierścień który daje nam daną moc (np. lodu, ognia, trucizny, leczenia, itp.) chcąc wykonać czar wykonujemy gest na ekranie (zataczamy koło dla ognia, rysujemy błyskawicę dla czaru Lightining itp.). Po każdej walce dostajemy punky XP i kasiorkę. Punkty XP pozwalają awansować na wyższy poziom a kasa pozwala kupować nowy ekwipunek, który podbija nam statystyki na multum sposobów (nie tylko np +3 do walki czy obrony, ale np daje szybsze nabijanie XP, zwiększa szczęście przy znajdowaniu kasy w czasie eksploracji zamku, itp.)

EKSPLORACJA I WRAŻENIA WIZUALNE
Sama gra jest do bólu liniowa, oparta o zasadę jazdy na szynach. Po drodze jednak możemy się swobodnie rozglądać, zbierać worki ze złotem czy potiony. Natomiast to co miażdży, to fantastyczna grafika oparta o Unreal Engine. Wrażenia wizualne są rewelacyjne - dynamika, stały framerate, dużo szczegółów otoczenia, pięknie wykonani wojownicy (i każdy całkowicie inny!). Animacja również jest rewelacyjna - płynna i realistyczna.

PODSUMOWANIE

Pomimo liniowości gra daje sporo radochy. Chęć ulepszania swojego wojownika, kupowania nowego ekwipunku, próbowanie nowych taktyk i nowych zdolności (np. zabić przeciwnika bez użycia tarczy aby zgarnąć super bonus wymaga wprawy w unikach i parowaniu ciosów - tego aż chce się uczyć!) to wszystko wpływa na fakt, że można z tą grą spędzić sporo godzin. Dodatkowo motywują rankingi online (worldwide i znajomi - gra współpracuje z platformą Apple GameCenter). Są nawet Achievmenty ...

Spoiler

Infinity Blade iPad Review:
Spoiler

Użytkownik waldusthecyc edytował ten post 14 December 2010 - 12:33

 • 0

#3 Texz

Texz
 • Użytkownicy
 • 5736 postów

Napisano 14 December 2010 - 12:36

GOOD READERDołączona grafika


cena 2,39E*
link do AppStore

Nie będę dużo pisać, wbijajcie na stronę: http://www.goodiware...goodreader.html ; znajdziecie tam opis czym dokładnie jest ten program. Napiszę tylko tyle, że na Appstore znajdziecie moją recenzję tej aplikacji - kombajnu multimedialnego na iPad/iPhone. Krótko, nie wyobrażam sobie posiadania urządzeń mobilnych IOS bez TEGO akurat programu, tak samo jak nie wyobrażam sobie jak przed jego premierą można było korzystać z urządzenia, które nie umożliwiało zapisywanie sobie na nim dowolnych plików i odtwarzaniu jak na zwykłym PC.
Taki właśnie jest GoodReader, Norton Commander pod IOS. Obsługuje naprawdę mnóstwo rodzajów plików: TXT, DOC, PDF (świetny czytnik!), PPT, XLS, obrazki .jpg, .jpeg, .gif, .tif, .tiff, .bmp, .bmpf, .png, .ico, .cur, .xbm (niestety bez animacji w gifach), multimedia: .aac, .adts, .ac3, .aif, .aiff, .aifc, .caf, .mp3, .m4a, .snd, .au, .sd2, wav, .mov, .mp4, .m4v, .3gp, .mpv.
Ciekawie rozwiązano kwestię wrzucania naszych plików. Robimy to albo bezpośrednio z Internetu przez wbudowaną przeglądarkę internetową. Z jej poziomu możliwe jest ściąganie plików z sieci. Osobiście jednak polecam po prostu skopiować z programu prosty kod JAVA i stworzyć w Safari lub dowolnej innej przeglądarce po prostu zakładkę, dzięki której gdy wbijemy na pożądany przez nas plik, jedynym przyciskiem damy GOODREADERowi znać, aby zaczął go ściągać w tle. Świetnie sprawdza się to zwłaszcza w firmware 4.2, gdy przełączamy sobie obie aplikacje działające na raz.
Drugim sposobem jest synchronizacja przez iTunes, ale to się sprawdza głównie gdy mamy niewielką ilość plików.
Osobiście polecam stworzyć sobie przez WiFi serwer FTP do którego łączymy się komputerem przez Cyberduck (Mac) lub inny dowolny program FTP. GoodReader wykorzystuje Bonjur więc połączenie się to kwestia kilku kliknięć myszą.
Czy warto? Warto! Naprawdę się dziwię, że tego rodzaju program nie jest standardowo instalowany na iPadzie. To jest po prostu niebywałe!

*kiedyś kosztowało 79 eurocentów - jak widać zainteresowanie spowodowało, że producenci sobie jeszcze bardziej cenią własny produkt; W sumie i dobrze, byłbym skłonny za niego zapłacić nawet 5E.

Użytkownik Texz edytował ten post 14 December 2010 - 12:38

 • 2

#4 waldusthecyc

waldusthecyc

  ❤S❤O❤N❤Y❤

 • Be fit or die tryin'
 • 8125 postów

Napisano 14 December 2010 - 12:40

ANGRY BIRDS HDcena: 1USD
link do AppStore

Dołączona grafika


A teraz historia jak z American Dream - firma Rovio, która zrobiła aż 4 gry (sic!) nie licząc pomniejszych popierdółek, tworzy grę, która staje się najlepiej kiedykolwiek sprzedająca się gra w AppStore...

Gra jest szybkim czasoumilaczem podróży pociągiem, autobusem, tramwajem. Świetnie sprawdza się też w zimowych korkach i na kibelku :-)

GAMEPLAY
W skrócie: gra polega na zabijaniu zielonych świń przez wystrzeliwane z procy różnego rodzaju ptaki. Naszym zadaniem jest naciągnąć procę, ustalić kąt wystrzału i puścić :-) "Wściekły ptak" leci w stronę zbudowanych przez świnie fortyfikacji w jednym tylko celu: totalnej destrukcji. Nasz oręż stanowią różnego rodzaju ptaki: od mocnych "kul armatnich" po ptaki rozdzielające się w powietrzu, bombardujące świnie jajami podczas lotu czy świdrujące różne materiały, z których zbudowany jest świński zamek. Podłoże konfliktu stanowi złodziejska natura zielonych świń, które podkradają naszym ptakom jaj. Te w odwecie postanawiają zniszczyć wszystkie świńskie budowle. A jest ich bardzo dużo! Etapów jest mnóstwo i z czasem wymagają naprawdę sporo pomysłu i wprawy. Co więcej do dyspozycji mamy różne rodzaje ptaków, które wystrzeliwane są w określonej kolejności, stąd musimy myśleć taktycznie (np. jednym ptakiem najpierw rozwalamy fortyfikacje, by innym wysadzić świnie w kasku(!))

Grę znają pewnie wyjadacze z innych platform, bo dostępna jest również na Androidzie, BadaOS i WebOS (jak podaje producent)

GRAFICZNIE
Graficznie jest pięknie - kreskówkowo, kolorowo, wesoło iz humorem. Banan na usta wpada również słuchając odgłosów tytułowych
"Angry Birds", któe czekając na swoją kolej przed procą wydają gniewne pomruki.

OGÓŁEM
Jaki minus? Czasami przypadkowość - w niektórych etapach trzeba mieć po prostu trochę szczęcia aby zaliczyć na 3 gwiazdki, lub aby zaliczyć w ogóle. Z drugiej strony jest to właśnie główny powód akcji pt.: jeszcze tylko jedna próba... Polecam!

Screeny:
Spoiler


Angry Birds iPad App Review:
Spoiler

Użytkownik waldusthecyc edytował ten post 14 December 2010 - 12:41

 • 0

#5 waldusthecyc

waldusthecyc

  ❤S❤O❤N❤Y❤

 • Be fit or die tryin'
 • 8125 postów

Napisano 14 December 2010 - 14:03

OPLAYER HD
czyli jak odtwarzać .avi z napisami na ipadzie


Dołączona grafika


cena: 5USD
link do AppStore

W mojej ocenie podobnie jak wspomniany wcześniej GoodReader jest to absolutny must have. Jak wiadomo iPad jest stworzony do oglądania filmów jasny, duży ekran w podróży jest bardzo wygodny, do tego długo trzymająca bateria zachęca do wrzucenia kolekcji filmów.

Aby nie trzeba było używać formatu mp4, tylko prosto wrzucić avika, czy mkv do iPada, wystarczy mieć zainstalowanego Oplayera HD na iPadzie oraz iTunes. Pliki wrzucamy di ipada przez iTunes. Po podpięciu iPada kablem do komputera, wchodzimy w zakładkę Programy i na samym dole mamy "Programy współdzielące pliki". Wybieramy Oplayer, klikamy dodaj i importujemy plik avi oraz napisy. Program nie odczytuje niestety .txt tylko .srt utf-8, więc trzeba napisy konwertować.

Wrażenia:
 • filmy chodzą płynnie, nie przycinają się
 • jakość odtwarzania jest zadziwiająco dobra

Jakość odtwarzania filmów jest sporo lepsza niż u konkurencyjnego VLC (choć ten odczytuje txt, jednak film wygląda okropnie), porównywalna do CinemaXPlayer. Oczywiście program ma jedną wadę - pliki avi. Mają one z reguł wielkość około 600-800mb. Pliki mp4 po konwersji w dobrej jakości to około 400-500mb, więc sporo mniej. Jednak wymagają one więcej pracy (wgranie napisów i konwersja na mp4). Kolejną wadą jest to, że na mkv o wielkości 6GB miałem niestety straszne spadki płynności. Ale film wygląda genialnie!

Gorąco polecam

Screeny:
Spoiler

Użytkownik waldusthecyc edytował ten post 14 December 2010 - 14:04

 • 0

#6 waldusthecyc

waldusthecyc

  ❤S❤O❤N❤Y❤

 • Be fit or die tryin'
 • 8125 postów

Napisano 14 December 2010 - 14:42

mam dodatkowo pytanie: potrzebuję dobry soft do zdalnego zarządzania komputerem. co polecacie z wersji na iPada? W necie ile użytkowników, tyle opinii, ale może coś macie sprawdzonego
 • 0

#7 waldusthecyc

waldusthecyc

  ❤S❤O❤N❤Y❤

 • Be fit or die tryin'
 • 8125 postów

Napisano 16 December 2010 - 10:24

PULSE
czyli wszystkie wiadomości pod ręką


Dołączona grafika


Cena: za darmo
Link do AppStore

Oto jeden z dwóch moich wybranków do przeglądania newsów. Zacznę od tego, że jestem ogromnym fanem takich aplikacji - nie zawsze mamy ochotę odpalać przeglądarkę internetową aby zajrzeć na portale informacyjne, tematyczne itp. Ten program to jeden ze sposobów aby wszystkie newsy mieć w jednym miejscu - program PULSE.

PULSE zczytuje RSSy z podanych przez nas stron i pakuje je w ładnej i przejrzystej formie na ekran. Na jednym ekranie mieści się do 4 źródeł, ale ekranów możemy mieć więcej. Konfiguracja jest banalna - wystarczy dodać w programie nową sekcję, wpisać adres www i voil'a! Gotowe.

Strony można również wyświetlać przez pryzmat kategorii. Warto dodać, że prócz portali informacyjnych, program świetnie integruje się z Facebookiem

To co z mojej strony jest warte uwagi to fakt, że po kliknięciu newsa możemy go wyświetlić w dwóch wersjach: albo króTkiej tekstowej albo pełnej wersji Web. O ile jesteś w zasięgu WiFi/3G to zawsze polecam Web, jednak jeśli łącze jest słabe doskonale sprawdzi się opcja tekstowa.

Sam program przy wyświetlaniu newsów zaciąga mało danych co czyni bo bardzo szybkim i wygodnym w użyciu. Po pewnym czasie
przyzwyczaiłem się tak, że już nie odpalam nawet przeglądarki, tylko pierwsze co to leżak, PULSE i lektura.

Bardzo polecam bo narzędzie doskonałe. W SPOILERZE zamieszczam screenshot z mojej osobistej głównej strony z newsami

Spoiler

 • 0

#8 wendiego

wendiego
 • Użytkownicy
 • 294 postów

Napisano 16 December 2010 - 10:40

Nie pisz tutaj tylko wrzuć to lepiej na myapple :) na PSX pewnie długo jeszcze ipad nie będzie tolerowany.
 • 0

#9 waldusthecyc

waldusthecyc

  ❤S❤O❤N❤Y❤

 • Be fit or die tryin'
 • 8125 postów

Napisano 16 December 2010 - 10:48

Nie pisz tutaj tylko wrzuć to lepiej na myapple :) na PSX pewnie długo jeszcze ipad nie będzie tolerowany.


zdaję sobie sprawę, że piszę dla paru osób na krzyż. Na myapple również na bieżąco pisuję, jednak tam każdy wie co to PULSE i jakie gry kupić - tam szukają bardziej aplikacji do programowania komend przez SSH lub bezpiecznego tunelowania VPN. Mam nadzieję, że parę osób skorzysta z listy, może ktoś będzie zachęcony do kupna? Jak coś służę pomocą. A przy okazji używam tego tematu to wysyłania listy ciekawych aplijacji znajomym :thumbsup:
 • 0

#10 waldusthecyc

waldusthecyc

  ❤S❤O❤N❤Y❤

 • Be fit or die tryin'
 • 8125 postów

Napisano 16 December 2010 - 11:22

FLIPBOARD


czyli newsy w naprawdę ładnej formie


Dołączona grafika


cena: za darmo
Link do AppStore

O ile prezentowany wyżej program PULSE jest bardzo praktyczny i mało wymagający, o tyle Flipboard to program stworzony z myślą o iPadzie i dający masę radochy z jego korzystania. Program również wczytuje rssy (tyle tylko, że głównie z portalów społecznych - FaceBook, Twitter, blogi, itp.). Natomiast clu programu to fantastyczny interfejs graficzny, który układa wszystkie newsy w formie drukowanej, papierowej gazety, której wirtualne kartki możemy przekładać. A na stronach znajdziemy przejrzyście ułożone newsy ze zdjęciami, linkami, itp.

Ten film powie więcej niż 1000 słów: Oficjalna strona programu Flipboard

Screen:

Spoiler

 • 0

#11 Texz

Texz
 • Użytkownicy
 • 5736 postów

Napisano 16 December 2010 - 11:30

WORLD OF GOODołączona grafika


cena 7,99E
link do AppStore

"World of Goo is a multiple award winning physics based puzzle / construction game made entirely by two guys.

Drag and drop living, squirming, talking, globs of goo to build structures, bridges, cannonballs, zeppelins, and giant tongues.

The millions of Goo Balls that live in the beautiful World of Goo are curious to explore - but they don't know that they are in a game, or that they are extremely delicious.

Mysterious Levels - Each level is strange and dangerously beautiful, introducing new puzzles, areas, and the creatures that live in them.

World of Goo Balls - Along the way, undiscovered new species of Goo Ball, each with unique abilities, come together to ooze through reluctant tales of discovery, love, conspiracy, beauty, electric power, and the third dimension.

The Sign Painter - Someone is watching you.

World of Goo Corporation - Congratulations! World of Goo Corporation is the Global Leader in Goo and Goo Related Product, including World of Goo Corporation Trademark Brand Soft Drink Beverage and World of Goo Corporation Trademark Brand Facial Exfoliating Lotion. Succulent!

Massive Online Competition - Human players around the world compete in a living leaderboard to build the tallest towers of goo in World of Goo Corporation's mysterious sandbox. World of Goo Corporation is contractually obligated to state that everyone is a winner and is enthusiastic to celebrate everyone's tower building opportunities equally. "

World Of Goo to dobrze znany wśród graczy tytuł, który całkiem niedawno zdobył masę nominacji do gry roku 2009.
Gra miała premierę na iPadzie dziś w nocy i nie żałuje czekania. Mimo iż mam wersję na Mac i Wii osobiście uważam że wersja na iPada jest najlepsza. Nic nie zastąpi własnoręcznego przerzucania glucików na ekranie od posługiwania się jakimś osobnym kontrolerem. Ciekawe, że gra się po prostu łatwiej i bardziej intuicyjnie niż na innych platformach. Wersja na iPada posiada w dodatku coś w rodzaju multi i pełną obsługę Game Center.
Nic tylko brać i grać!

Użytkownik Texz edytował ten post 16 December 2010 - 11:33

 • 0

#12 waldusthecyc

waldusthecyc

  ❤S❤O❤N❤Y❤

 • Be fit or die tryin'
 • 8125 postów

Napisano 16 December 2010 - 11:38

Polska The Times
NewsweekDołączona grafika
Dołączona grafika


Przedstawiam jeszcze dwie aplikacje, z których również korzystam od czasu do czasu: o ile czytniki newsów są doskonałe, to nie są jedyny sposobem przeglądania treści prasowych w necie (poza przeglądarką ofcoz). Dziś w AppStore można za darmo dostać aplikacje, które przygotowywane są przez dany tytuł wydawniczy. Ja polecam dwa oferowane przez kolejno Polska The Times oraz Newsweek. Rozpisywać się nie będę, bo idea działania programów jest jasna (prezentuję również screeny). Warto zwrócić uwagę, że Newsweek proponuje również zakup swojego e-wydania do czytania bezpośrednio na ekranie iPada.

PS. I jak nie kochać takiego urządzenia - nic tylko leżeć na tarasie przed domem z zimnym piwkiem w ręku i czytać :teehee:

Screeny w SPOILERZE:

Spoiler

 • 0

#13 Voytec

Voytec
 • Użytkownicy
 • 9255 postów

Napisano 16 December 2010 - 12:59

Bardzo dobry temat, waldusthecyc, ale proponowalbym rowniez opisy aplikacji na iPhone'a. Na oba urzadzenia, a w zasadzie trzy, razem z iPodem Touch. Wiecej stuffu, wiecej ciekawych rzeczy ;)

Haha! Zobaczcie co dzisiaj ma premiere w App Store!

Lara Croft and the Guardian of Light!

http://itunes.apple....d394106986?mt=8

I Real Racing 2!

http://itunes.apple....d386568787?mt=8

Użytkownik VoytecCFC edytował ten post 16 December 2010 - 13:03

 • 0

#14 Texz

Texz
 • Użytkownicy
 • 5736 postów

Napisano 16 December 2010 - 13:11

Zapomniałbym. Dziś Sim City Deluxe na iPada za jedyne 0,79E.

link: http://itunes.apple....d405582750?mt=8

Aż strach nie brać. Wczoraj się zastanawiałem nad tym przy starej cenie i dobrze że nie wziąłem.
 • 0

#15 waldusthecyc

waldusthecyc

  ❤S❤O❤N❤Y❤

 • Be fit or die tryin'
 • 8125 postów

Napisano 16 December 2010 - 13:43

Bardzo dobry temat, waldusthecyc, ale proponowalbym rowniez opisy aplikacji na iPhone'a. Na oba urzadzenia, a w zasadzie trzy, razem z iPodem Touch. Wiecej stuffu, wiecej ciekawych rzeczy ;)

Haha! Zobaczcie co dzisiaj ma premiere w App Store!

Lara Croft and the Guardian of Light!

http://itunes.apple....d394106986?mt=8

I Real Racing 2!

http://itunes.apple....d386568787?mt=8


patrz jeszcze na to:
Battlefield Bad Company 2
narazie nie testowałem więc się nie wypowiem, ale z definicji jestem sceptykiem. Ale Larę obczaić chyba warto.

Co do aplikacji na iPhone - to jest już (chyba) taki temat, również przyklejony. Ja tutaj opisuję parę cudeniek, które są po prostu stworzony po to, aby grać iPadzie - duża przekątna aż się prosi o takie świetne produkcji, które na iPhone wyglądają słabo (chociażby Angry Birds). Oczywiście jak coś znajdę to wkleję :thumbsup:

Użytkownik waldusthecyc edytował ten post 16 December 2010 - 13:46

 • 0

#16 Voytec

Voytec
 • Użytkownicy
 • 9255 postów

Napisano 16 December 2010 - 13:50

Widzialem :) I teraz jeszcze za 0.79 euro :D
 • 0

#17 Mefi23

Mefi23
 • Użytkownicy
 • 933 postów
 • GG8109827
 • SkądPoznań
 • PSN IDmefi23

Napisano 16 December 2010 - 16:09

Widziałeś i grałeś?
 • 0

#18 Voytec

Voytec
 • Użytkownicy
 • 9255 postów

Napisano 16 December 2010 - 16:55

Nie, widzialem ta oferte i ze BC2 jest na iPhone. Sam nie gralem wiec nie wypowiadam sie na jej temat, ale FPSy mi srednio leza na iP ;)
 • 0

#19 Gość_Maiden_*

Gość_Maiden_*
 • Goście

Napisano 16 December 2010 - 16:59

Słuchajcie ważne pytania:

- czy istnieje jakiś reader plików wordkowskich?
- jeżeli tak, to czy można mieć otwarte dwa pliki jednocześnie?

Thx ;)
 • 0

#20 waldusthecyc

waldusthecyc

  ❤S❤O❤N❤Y❤

 • Be fit or die tryin'
 • 8125 postów

Napisano 16 December 2010 - 17:13

Słuchajcie ważne pytania:

- czy istnieje jakiś reader plików wordkowskich?
- jeżeli tak, to czy można mieć otwarte dwa pliki jednocześnie?

Thx ;)


ad 1
tak, ja używam Pages, jest to MACowy odpowiednik Worda, element pakietu iWork (odpowiednik MS Office)
łap link do AppStore: Pages
wiem, że są również darmowe odpowiedniki, ale je olałem z góry kupując cały iWork. Dzięki temu otwieram również bez problemów pliki Excela oraz PowerPointa, mogę je edytować i odesłać mailem

ad 2
nie sprawdzałem...dam znać
 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 6