Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Pierwsza seria produkcyjna najnowszych iPadów 10.5 posiada fabryczną wadę, zażółcenie na dole ekranu, trudno do zauważenia, jeśli się o tym nie wie :P

Apple wymienia na nowe sztuki, także reklamujcie jeśli zauważycie u siebie taki objaw. Ja już to zrobiłem, chociaż teraz żałuje, że nie zrobiłem tego dopiero  tuż przed upływem gwarancji :P

Edytowane przez iDAK
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zauwazylem, ze forum mi na ipadzie dziwnie dziala. To i myapple tez np.

Tzn nie wczytuje sie do konca i wiesza safari. Jednak chyba zalezy to to sily wifi, bo w domu jest ok. Teraz w hotelu lipa, choc wieczorem bylo ok... skomplikowane.

Na ip dziala pod tym samym wifi...

Odnośnik do komentarza

Java czy Javascript? Bo Javy to chyba żaden sprzęt z iOS nie obsługuje a Javascript to i owszem. I nie, to nie to samo, to wręcz kompletnie co innego. Javascript to skrypty na stronach wykonywane po stronie klienta i pewnie o tym piszesz. Wyłączenie Javascriptu upośledzi ci obsługę wielu stron, są one tam wymagane do wielu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja. Wszystko śmiga.

Powiedz coś więcej, jest szybko? Teraz mam iOS10.2 który trzymałem żeby może sobie jailbreak zrobić, ale teraz się tak zastanawiam po ch,uj. Jeszcze jedna z dwóch aplikacji jakie używam tj. Tweetbot przestała mi działać i potrzebuje aktualizacji, która nie obsługuje już iOS10.2 ;/. Jedyna droga więc teraz to już prosto na iOS11 no i mam trochę opory.

Jak się sprawuje ten nowy system na Miniaku? Wydaje mi się, że mocno go pod duże iPady przystosowali a na Mini się nie sprawdza tak dobrze. Brakować mi będzie np. centrum sterowania przez swipe'nięcie z dołu, na ch,uj mi tam dok?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...