Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w sumie używam do Safari, Youtube i Tweetbota. Teraz jak mi Tweetbot odpadł to kurde trochę lipa. Safari szybkie i tak nie było a Youtube raczej nadal będzie działać. Chyba zrobię ten upgrade, bo co innego mi zostało.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie uwazam że wyglądają debilnie to po pierwsze a po drugie testowałem je i dźwięk jest spoko. Rozmawiałem również z osobami które korzystają i korzystały z airpodsow i każda poleca a z racji ze dużo trenuje i kable mnie irytują a mam iPhonie i iPada to chyba się zdecyduje i zamówię ;)

 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Wesker napisał:

Ja kupiłem iPada pro razem z klawiaturą w formie również etui i sprawdza się znakomicie. Używacie airpodsów? Bo zastanawiam się żeby kupić i głównie do treningów i jestem praktycznie przekonany co do nich ;)

Ja mam je jakieś 4 miesiące i jestem mega zadowolony. Używam ich w pracy i w samochodzie, tak ok.10godzin dziennie. Jakość rozmów, muzyki, podcasty, cz jakieś audiobooki jest spoko. Wykonanie również, wszystko super spasowane, gdy wkładasz je do tej ładowarki mają taki magnesik i od razu fajnie wpadają na swoje miejsce. Jednak co najlepsze, to ta wygoda, zero kabli (mi jeszcze nigdy z ucha nie wypadła), delikatnie puknięcie robi pauzę, odbierzesz telefon, następcy utwór. Gdy wyjmiesz z ucha włącza się pauza, wkładasz kontynuacja bez żadnego wyjmowania telefonu. Bateria starczy na jakieś 6 godzin, a uwierz do 100% ładuje się jakieś 10minut! Naprawdę jeden z lepszych moich zakupów w tym roku. Polecam :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Apple iPad Pro 12.9” 128GB Space Gray

 

https://www.komputronik.pl/product/296439/apple-ipad-pro-12-9-128gb-space-gray.html?gclid=CjwKCAiAlfnUBRBQEiwAWpPA6YoR4GFYKKZcaVSsCKHmPVtPLa9awdFRKRu-WguPXSm_IFvRdJZnyBoCSikQAvD_BwE

 

4099 zł.. to chyba najtańsza opcja na 128 gb jaką znalazłem.

Do tego rysik 480 zł - bo pewnie innej marki niż apple to nie będzie działać?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...