Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Osmos HD

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=U67Wrg0W-eE

 

 

Jestem zauroczony <3. Czy są poza mną, jacyś inni fani tej gierki? Jak dla mnie powinna być rozdawana dzieciakom w gimnazjum na lekcjach fizyki. Zasady są proste - jesteśmy czymś na kształt gwiazdy, naszym zadaniem jest połykanie mniejszych gwiazd aby stać się większymi ciałami, i... połykać gwiazdy które kilka chwil temu były od nas większe :) Do tego dochodzą różne wariacje, wpływające na naszą, i nie tylko, trajektorie gwiazd-olbrzymów, czarne dziury itp. Brzmi prosto, ale jest mega grywalne, i mega miodne. Syndrom "jeszcze jednej partyjki" - obecny. Zgrabna grafika, świetny soundtrach, 4 ojro.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze Emiratu Arabskie i Katar. Tam sa bardzo niskie podatki. Z HK moze i eksportuja tyle ze zdarza sie, ze firmy mocno sie upieraja (na drodze sadowej) zeby tego nie robic. Np SONY i gry na PSP (w tej chwili nie mozna kupic nic na PSP, PS3 itp z wiekszosci sklepow azjatyckich, na Play-Asia jest napisane ze nie wysylaja do EU, Lichtensteinu itd). Takze sprawdz najpierw czy Apple tez tego nie zastrzegl.

Odnośnik do komentarza

obecnie chce kupic iPAD'a i powiem wam szczerze, ze wole dolozyc i kupic 2ke juz przez sam fakt, ze jest lzejsza. Niby to 15% a czuc od razu roznice, ba - po dluzszej zabawie u kumpla nie wyobrazam sobie trzymania w lapach ipda 1 przez dluzszy czas...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

15 % ? Mnie waga jedynki nie przeszkadza, a dla kilkunastu procent i wyższej ceny nie opłaca mi się wymieniać, tym bardziej że mam najbiedniejszą wersję (przy bogatszej mógłbym ją sprzedać i kupić biedną 2).

No i tez Ci sie nie dziwie. Sam takze bym nie wymienial, rada skierowana bardziej do tych ktorzy sa przed zakupem i sie zastanawiaja nad tansza 1 dynka.

 

EDIT: czy 16GB pamieci starcza, jezeli jedyne co mam zamiar tam trzymać to najwyżej zdjęcia ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Najtaniej jest chyba w Hong-Kongu tylko nie wiem czy eskportują. Zawsze pozostaje eBay albo sklep w UK i jakiś znajomy.

 

 

Jeszcze Emiratu Arabskie i Katar. Tam sa bardzo niskie podatki. Z HK moze i eksportuja tyle ze zdarza sie, ze firmy mocno sie upieraja (na drodze sadowej) zeby tego nie robic. Np SONY i gry na PSP (w tej chwili nie mozna kupic nic na PSP, PS3 itp z wiekszosci sklepow azjatyckich, na Play-Asia jest napisane ze nie wysylaja do EU, Lichtensteinu itd). Takze sprawdz najpierw czy Apple tez tego nie zastrzegl.

 

 

Nie pytalem gdzie jest najtaniej tylko gdzie od reki kupie iPada 2.

Odnośnik do komentarza
EDIT: czy 16GB pamieci starcza, jezeli jedyne co mam zamiar tam trzymać to najwyżej zdjęcia ?
Trudno powiedzieć, nie trzymam jotpegów w iPadzie, po prostu z żadnych nie jestem zadowolony na tyle by je oglądać. Po drugie iPad służy mi jako lepsza wersja netbooka i kolorowa wersja Kindle, więc internet + książki + gazety i jakaś mp3 przygrywająca do czytania to optimum. Do którego 16GB na razie wystarcza. Oczywiście nie pomogłem, ale chyba nawet się nie starałem. Edytowane przez whitesand
Odnośnik do komentarza

dzięki ! :teehee:

ale mniej więcej do tego samego będzie mi służył mój, poza muzyką, bo na bank z niego sluchac nie bede - do pracy np., zamiast notebooka bedę brał ipada, internet po 3G na wypadek podróży itp., problem w tym, że prawie nigdzie ich nie można kupić, a jak już są to przez 5 minut. <_<

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...