Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Sa iPady w gliwicach - w weekend odbieralem wersje 64gb w kolorze czarnym. Sam iPad jakiegos szczegolnego wrazenia na mnie nie zrobil - ot taki powiekszony iPhone4. Myslalem, ze bedzie troche lzejszy ale tragedii nie ma. Wbudowany aparat to porazka - Apple bedzie co mialo wcisnac to iPada3 przy okazji doklejajac metke "NOWOSC, niewyobrazalnie dobry aparat fotograficzny 5Mbpix" i tego typu bzdury. Rozdzialka ekranu wystarczajaca, ladnie to wyglada wszystko. Wersje mam 4.3.2. wiec chwilowo sprzet jest troche bezuzyteczny jesli chodzi o modowanie. Fajnie sie czyta artykuly wieczoramy w wyrku i w sumie tyle.

Odnośnik do komentarza

nie wqrwia was brak flasha ? Dzisiaj bawilem sie nieco w Istore i jakos zaczelo mi to przeszkadzac - w link do YT na forum nie klikniesz, na feju pewnie tez nie dziala duzo rzeczy, z lekka irytujace...

YT działa tak, że po kliknięciu w link/okienko z filmikiem otwiera się osobna aplikacja do tego i tam ładuje się filmik. Wszelkie redtuby i xhamstery otwierają filmiki bezpośrednio w Safari.

 

 

Do fejsa masz osobną aplikację, albo możesz wejść przez touch.facebook.com, więcej opcji, niż oficjalna aplikacja [można lajkować komcie!!!] :turned:

 

Brak flasha naprawdę nie jest jakiś uciążliwy, a sporo stron ma swoje wersje mobile :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Sa iPady w gliwicach - w weekend odbieralem wersje 64gb w kolorze czarnym. Sam iPad jakiegos szczegolnego wrazenia na mnie nie zrobil - ot taki powiekszony iPhone4. Myslalem, ze bedzie troche lzejszy ale tragedii nie ma. Wbudowany aparat to porazka - Apple bedzie co mialo wcisnac to iPada3 przy okazji doklejajac metke "NOWOSC, niewyobrazalnie dobry aparat fotograficzny 5Mbpix" i tego typu bzdury. Rozdzialka ekranu wystarczajaca, ladnie to wyglada wszystko. Wersje mam 4.3.2. wiec chwilowo sprzet jest troche bezuzyteczny jesli chodzi o modowanie. Fajnie sie czyta artykuly wieczoramy w wyrku i w sumie tyle.

W M1 Zabrze też są. Pobawiłem się trochę, fajny, ale pozostanę przy jedynce, mimo wszystko. 2,5 kafla to troszkę dużo za to samo w cieńszej obudowie.

Odnośnik do komentarza

Mi osobiście design "dwójki" kompletnie mi się nie podoba wygląda tak cienko jakby miał się zaraz połamać trzymając go w rękach dlatego wybrałem pierwszego iPad'a a brak kamery ? Zupełnie mi nie przeszkadza, zdjęć nawet telefonem nie robie, no i z dnia na dzień coraz niższe ceny, ja wyrwałem 16GB z 3G za 1700zł. Boję się tylko trochę jak będą wyglądać późniejsze aplikacje.

Odnośnik do komentarza

Jest gdzieś jakaś darmowa aplikacja do odtwarzańia filmów nagranych aparatem-np. Mov?

I czy zakupione aplikacje zostają na moim koncie?

I czy w mapach google da sie zrobic widok satelity, najblizsze lokalizacje itp?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

1. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem pytanie, ale jeżeli chcesz odtwarzać wideo w formacie innym, niż natywnym dla iOS, to możesz kupić odpowiednią aplikację na AppStore, dzięki której wrzucisz film na iGadżet nie konwertując go drag&dropem przez iTunes. Osobiście używam AVPlayer i jestem bardzo zadowolony. Żadnej darmowej niestety nie znam.

 

2. Tak, jeżeli skasujesz aplikację i będziesz chciał ją ściągnąć ponownie, to nic nie zapłacisz [chociaż o tym dostajemy informację dosłownie w ostatnim momencie, więc można się przestraszyć ;)]

 

3. Widok z satelity jest, w prawym dolnym dajesz na kwadracik i wybierasz sobie co chcesz. Jest nawet w street-view w krajach, które go mają :turned:

 

 

Odnośnik do komentarza

Jestem zachwycony tym urzadzeniem. Bez kitu, wahalem sie dosc dlugo, ale juz po 2gim dniu uzytkowania jestem pod tak ogromnym wrazeniem, ze nie wymienilbym poki co swojego iPADa za nic innego. Jasne - moga wkurzac specjalne ograniczenia systemu, konwertowanie plikow, wgrywanie ich przez aplikacje, brak wejsc usb i inne, co nie zmienia faktu, ze przy codziennym kozystaniu te urzadzenie nie ma sobie rownych! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Kolejny nawrócony na ciemną stronę mocy hehehe :whistling: ale taka jest prawda; ipad to tak uzależniający kawałek technologii, że w ciemno mógłbym robić przez kilka miesięcy w kamieniołomie, żeby móc tylko z niego korzystać jak robię to w tej chwili;

Nic dziwnego, że to od niego zaczęła się era tabletów. No ale w sumie to konkurencji ipad nie ma, więc... Ok, Samsung Galaxy Tab ma fajne bajery, ale ogółem i tak powróciłem do sprzętu Apple.

 

Edit: czekam tylko kiedy wyjdzie zapowiadany na iPada Minecraft. Dzień w którym to się stanie będzie moim ostatnim wśród ogólnie pojętego społezeństwa.

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Galaxy tab jest akurat niezbyt oplacalny - cena taka jak ipada, a mniejszy ekran itd.

 

Zobaczymy jak sie bedzie sprawowac ta nowa linia tabletow na androidzie 3.0 - to juz moze bedzie konkurencja dla ipada.

 

Tez bym se chetnie takie cos przygarnal - niestety, cena odstrasza. Jak dla mnie to tylko gadget - glowna funkcjonalnosc dla mnie to byloby poczytanie jakichs komiksow / pochodzenie na necie kiedy do kompa nie mam dostepu.

Jakby kosztowal ze 300zl to bym kupil od razu - a tak to mi nie potrzeba.

 

Hehe, moze jak wyjdzie ipad 3 to jedynka potanieje do takiego pulapu - wtedy sie skusze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.