Skocz do zawartości

Pad


Trundle

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem też w innym temacie, ale napiszę też tutaj.

Zastanawiam się nad kupnem przejściówki. Powiedzcie mi proszę czy jest jakaś różnica między chińskim szitem za 14zł, a urządzeniem marki SPEEDLINK za 35zł. Czy działają wibracje, analogowe przyciski itd. pod windows 7 x64. Trzeba jakieś sterowniki dodatkowe czy śmiga po podpięciu. Stona, ten twój kabelek działa pod win7? Bo nic nie piszą o Windows Vista & 7.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie będę zaśmiecał forum kolejnym topiciem który w sumie tyczy się sprawy poruszonej tutaj.

 

Da się do PC podłączyć jakoś (kablowo np) pada od PS3? ;p

Moje DS2 są w takim stanie skatowania, że, ekhm... połowa przycisków działa a połowa ledwo ;p Chyba ze bym sobie kupił nowego DS2... ile to kosztuje, hmm.....

Odnośnik do komentarza

Da się np.tym kabelkiem ,który był w zestawie dołączony do ładowania Pada.Musisz mieć sterowniki odpowiednie do twojego Windowsa czy Linuksa czy co tam masz i tyle.Mi on nie działa w PC więc dałem sobie spokój.Najlepszym rozwiązaniem jest zakub pada o X'a 360 .Nie dlatego ,że jest najlepszy czy coś ale dla tego,że jest kompatybilny z 98 % nowych gier w ,których zwykły pad nie działa !

Odnośnik do komentarza

rowniez z okazji super meatboy musilem wykombinowac pada.

podlaczylem mojego dualshock3 za pomoca kabla usb z zestawu z konsola a zainstalowalem przy pomocy http://www.motioninjoy.com/ i ustawilem go jako x360 emulator i wszystko dziala pieknie. (z wyjatkiem wibracji ale gdy ustawiam go jako dual3 zeby dzialaly to gry mialy problem z zobaczeniem go choc windows go widzial wyraznie w panelu sterowania)

 

ps. granie w super meatboy na PC przy pomocy pada PS3 ustawionego tak by emulowal pada od X360. multiplatformowosc pelna gemba :D

Odnośnik do komentarza

He he ja tam wolę używać oryginalnych/oemowych padów od konsol np. przez pewien czas grałem na podzie od ps2 potem przesiadłem się na pada z 360-tki po zakupie konsoli.

 

Jeśli macie jakąś konsolkę to po co kupować dodatkowe pady czy inne kontrolery? lepiej dokupić adapter i po sprawie. Do pada z ps3 nawet adaptera nie trzeba wystarczy klucz BT i stery.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Jakiego pada (dobrej jakości i w przystępnej cenie) moglibyście polecić do laptopa, co by przyjemnie pograć w Wiedźmina 2? Razer Onza się nada?

 

http://allegro.pl/gamepad-razer-onza-do-xbox-i-pc-new-i1828258773.html

 

Nie ukrywam, że wolałbym coś tańszego. Mam myszkę Razer Deathadder i bardzo sobie chwalę, to pomyślałem, że ta Onza też będzie dobrym wyborem. Tylko ta cena... Warto?

Odnośnik do komentarza

No. Najlepszym wyjściem jest podłączyć DS3 odpalić DS3 Tool i emulować (?) w nim pada od x360. Ewentualnie bierz jakiegoś taniego fejka do x na kablu za 30 zeta jak nie chcesz wydawać kasy. Jak masz starego klocka da się przerobić końcówkę kabla od pada na typowe usb i śmigać na tym lub można kupić jedną z wielu przejściówek do padów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.