Skocz do zawartości

Pad


Trundle

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wściekły Pies

Mam problem z padem od ps3, zainstalowałem motionjoy, skonfigurowałem go narzędziem ds3tool żeby emulował pada xboxowego i wszystko jest okej, po za L2/R2 które działają jak prawa gałka analogowa (góra/dół), natomiast prawy analog nie działa wcale. Ktoś ma jakiś pomysł co mogłem skopać? Albo udostępnić dobrą konfiguracje? :)

Odnośnik do komentarza

A ustawiałeś sobie klawisze w "options", który jest obok przycisku emulowanego pada od x360?

 

Ja z tego co pamietam to tylko podpiąłem kablem pada od PS3 pod lapka,program MotionJoy go wykrył zainstalował stery potem tylko wybierasz co ma emulować (w tym wypadku pada z X'a), dajesz enable i powinno pójść bez problemu. Brat tak grał w Borderlands i nie miał problemów.

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

A ustawiałeś sobie klawisze w "options", który jest obok przycisku emulowanego pada od x360?

 

Ja z tego co pamietam to tylko podpiąłem kablem pada od PS3 pod lapka,program MotionJoy go wykrył zainstalował stery potem tylko wybierasz co ma emulować (w tym wypadku pada z X'a), dajesz enable i powinno pójść bez problemu. Brat tak grał w Borderlands i nie miał problemów.

 

tak, ale te ustawienia nic nie zmieniły :(

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Dziwne, a spróbuj zreinstalować program i może zaskoczy. Jeśli nie to może na forum MotionJoy by ci mogli pomóc bo dziwna sprawa z tym padem :confused:

Jak brat wróci to się go zapytam,może będzie wiedział jak ci pomóc.

 

dzięki, jak wrócę z pracy to dalej będę walczył.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam,mam mały problem z ds3 i programikiem motionjoy. Dzisiaj na próbę zainstalowałem i wszystko było cacy.Po jakimś czasie znowu chciałem pograć,odpaliłem motionjoy i nie wykrywało pada. Kombinowałem czyli reinstalowałem program kilka razy,podłączałem pada pod inne porty usb,usuwałem sterowniki pod ds3 i tak dłubałem na kompie godzine i już nie wiem na czym stoje.Krótka piłka- co robić?;p

Edytowane przez Wolny
Odnośnik do komentarza

Samemu miałem masę problemów z DS2 + Monitjoyem, więc powiedziałem, że ja to serdecznie pierwiaszczę i kupiłem pada od X360. Niewygodne w uj, niepotrzebnie wielkie więc sięganie do triggerów również średnio przyjemne, D-pad z którego się rzadko korzysta, nie to co z lewej gałki, jest umiejscowiony w "naturalnym" miejscu kciuka przez co sięganie do gałki jest mniej wygodne niż to ma miejsce po prawej stronie pada.

 

 

 

....ale chociaż się nic nie wykrzacza i można grać bez najmniejszych problemów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie,zastanawiam się nad zakupem odbiornika od pada bezprzewodowego od xklocka,2 pady na chacie,po co mają się kurzyć.Miał ktoś styczność? Przeglądałem na allegro oferty http://allegro.pl/listing.php/search?string=xbox+360+wireless+receiver&category=0 ,ale nie wiem który brać ,żeby mi nie wcisneli jakiegoś bubla.Jest ktoś zorientowany w temacie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Nie jest to żadna reklama więc jako zamiennik pada do X360 polecam Speedlink Xeox Pro (szaro-czarne przyciski). Jest w wersji kablowej jak i bezprzewodowej. Obie poniżej stówki więc uważam, że warto. Wykonanie zaskakująco dobre. Przełącznik Xinput/DirectInput pozwala praktycznie cieszyc się wszystkimi grami.

Zakupiłem gdyż wkurzało mnie wieczne włączanie MotionJoya do DS3 i włączanie PS3 po wyłączeniu zasilania pada.

Odnośnik do komentarza

Panowie,zastanawiam się nad zakupem odbiornika od pada bezprzewodowego od xklocka,2 pady na chacie,po co mają się kurzyć.Miał ktoś styczność? Przeglądałem na allegro oferty http://allegro.pl/li...iver&category=0 ,ale nie wiem który brać ,żeby mi nie wcisneli jakiegoś bubla.Jest ktoś zorientowany w temacie?

Kupiłem wczoraj taki odbiornik, tyle, że nie od Microsoftu, tylko jakiegoś chińczyka. Na W7 (64bit) nie działa, nawet pomimo ręcznej aktualizacji (menedżer urządzeń itd)sterownika z pakietu tych dostępnych w systemie (to co jest na dostarczonej ze sprzętem płytce, nawet się nie odpala). Tzn. działa, ale na kilka sekund. Po połączeniu z padem i zaświeceniu się jednej, za chwilę się wyłącza (mrygają wszystkie diody) i włącza ponownie. Może ktoś mnie poratować, bo zakładam 3 wyjścia:

1.Uszkodzony sprzęt.

2. Zły sterownik

3. Jakiś konflikt sterów czy coś w tym stylu

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

 

Panowie,zastanawiam się nad zakupem odbiornika od pada bezprzewodowego od xklocka,2 pady na chacie,po co mają się kurzyć.Miał ktoś styczność? Przeglądałem na allegro oferty http://allegro.pl/li...iver&category=0 ,ale nie wiem który brać ,żeby mi nie wcisneli jakiegoś bubla.Jest ktoś zorientowany w temacie?

Kupiłem wczoraj taki odbiornik, tyle, że nie od Microsoftu, tylko jakiegoś chińczyka. Na W7 (64bit) nie działa, nawet pomimo ręcznej aktualizacji (menedżer urządzeń itd)sterownika z pakietu tych dostępnych w systemie (to co jest na dostarczonej ze sprzętem płytce, nawet się nie odpala). Tzn. działa, ale na kilka sekund. Po połączeniu z padem i zaświeceniu się jednej, za chwilę się wyłącza (mrygają wszystkie diody) i włącza ponownie. Może ktoś mnie poratować, bo zakładam 3 wyjścia:

1.Uszkodzony sprzęt.

2. Zły sterownik

3. Jakiś konflikt sterów czy coś w tym stylu

 

Sprawdz na innym kompie z innym systemem, jak zadziala to mozesz wykluczyc problem sprzetu. Napisz do sprzedawcy i zapytaj sie o kompatybilnosc.

Edytowane przez Beck
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 2 miesiące później...

Noszę się z zamiarem kupna DualShocka 4 i pojawia się pytanie: czy ktoś z forumowiczów ma DS4 i Windows10, a jeśli tak to czy wszystko działa? Czytałem że pod win10 jest jakiś problem z ds4windows. Ma ktoś i używa?

 

Na czezkim graniu rozne pady od ps4 dzialaly, ale to byl win 8.1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.