Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Pad

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#41 da$io

da$io
  • Użytkownicy
  • 1255 postów

Napisano 17 January 2013 - 23:59

Nie jest to żadna reklama więc jako zamiennik pada do X360 polecam Speedlink Xeox Pro (szaro-czarne przyciski). Jest w wersji kablowej jak i bezprzewodowej. Obie poniżej stówki więc uważam, że warto. Wykonanie zaskakująco dobre. Przełącznik Xinput/DirectInput pozwala praktycznie cieszyc się wszystkimi grami.
Zakupiłem gdyż wkurzało mnie wieczne włączanie MotionJoya do DS3 i włączanie PS3 po wyłączeniu zasilania pada.
  • 1

#42 pajgi

pajgi
  • Senior Member
  • 10949 postów

Napisano 19 January 2013 - 18:00

Panowie,zastanawiam się nad zakupem odbiornika od pada bezprzewodowego od xklocka,2 pady na chacie,po co mają się kurzyć.Miał ktoś styczność? Przeglądałem na allegro oferty http://allegro.pl/li...iver&category=0 ,ale nie wiem który brać ,żeby mi nie wcisneli jakiegoś bubla.Jest ktoś zorientowany w temacie?

Kupiłem wczoraj taki odbiornik, tyle, że nie od Microsoftu, tylko jakiegoś chińczyka. Na W7 (64bit) nie działa, nawet pomimo ręcznej aktualizacji (menedżer urządzeń itd)sterownika z pakietu tych dostępnych w systemie (to co jest na dostarczonej ze sprzętem płytce, nawet się nie odpala). Tzn. działa, ale na kilka sekund. Po połączeniu z padem i zaświeceniu się jednej, za chwilę się wyłącza (mrygają wszystkie diody) i włącza ponownie. Może ktoś mnie poratować, bo zakładam 3 wyjścia:
1.Uszkodzony sprzęt.
2. Zły sterownik
3. Jakiś konflikt sterów czy coś w tym stylu
  • 0

#43 Beck

Beck
  • Użytkownicy
  • 302 postów

Napisano 12 May 2013 - 18:58

Panowie,zastanawiam się nad zakupem odbiornika od pada bezprzewodowego od xklocka,2 pady na chacie,po co mają się kurzyć.Miał ktoś styczność? Przeglądałem na allegro oferty http://allegro.pl/li...iver&category=0 ,ale nie wiem który brać ,żeby mi nie wcisneli jakiegoś bubla.Jest ktoś zorientowany w temacie?

Kupiłem wczoraj taki odbiornik, tyle, że nie od Microsoftu, tylko jakiegoś chińczyka. Na W7 (64bit) nie działa, nawet pomimo ręcznej aktualizacji (menedżer urządzeń itd)sterownika z pakietu tych dostępnych w systemie (to co jest na dostarczonej ze sprzętem płytce, nawet się nie odpala). Tzn. działa, ale na kilka sekund. Po połączeniu z padem i zaświeceniu się jednej, za chwilę się wyłącza (mrygają wszystkie diody) i włącza ponownie. Może ktoś mnie poratować, bo zakładam 3 wyjścia:
1.Uszkodzony sprzęt.
2. Zły sterownik
3. Jakiś konflikt sterów czy coś w tym stylu

Sprawdz na innym kompie z innym systemem, jak zadziala to mozesz wykluczyc problem sprzetu. Napisz do sprzedawcy i zapytaj sie o kompatybilnosc.

Użytkownik Beck edytował ten post 12 May 2013 - 19:00

• 0

#44 Shankor

Shankor

Premium Member™

• Premium Member
  • 3012 postów

Napisano 09 September 2015 - 13:52

Noszę się z zamiarem kupna DualShocka 4 i pojawia się pytanie: czy ktoś z forumowiczów ma DS4 i Windows10, a jeśli tak to czy wszystko działa? Czytałem że pod win10 jest jakiś problem z ds4windows. Ma ktoś i używa?
  • 0

#45 methodment

methodment
  • Użytkownicy
  • 112 postów

Napisano 15 November 2015 - 19:15

Widział ktoś w jakimś polskim sklepie ten adapter: http://www.xbox.com/...ireless-adapter ?

• 0

#46 Dave Czezky

Dave Czezky

Blacharz roku 2015

• Senior Member
  • 12715 postów

Napisano 16 November 2015 - 08:24

Noszę się z zamiarem kupna DualShocka 4 i pojawia się pytanie: czy ktoś z forumowiczów ma DS4 i Windows10, a jeśli tak to czy wszystko działa? Czytałem że pod win10 jest jakiś problem z ds4windows. Ma ktoś i używa?

Na czezkim graniu rozne pady od ps4 dzialaly, ale to byl win 8.1

• 0

#47 Shankor

Shankor

Premium Member™

• Premium Member
  • 3012 postów

Napisano 16 November 2015 - 09:18

Dzięki za odpowiedź, ale to było we wrześniu. Dodam tylko że DS4 działa świetnie, instalacja jest bezproblemowa i generalnie problemu żadnego nie ma po ostatniej aktualizacji Windowsa (treshold 2). Używam inputMapper i jest git-majonez.
  • 0

#48 gekon

gekon
  • Be fit or die tryin'
  • 6656 postów
  • SkądInternet

Napisano 16 November 2015 - 11:36

Nie chcę trolować, ale jaki jest sens kupowania tego dziwactwa od trójnoga - złożonego z przetopionych butelek po oranżadzie Helenie jak można kupić pada od Xa?

• 0

#49 ragus

ragus
  • Użytkownicy
  • 15538 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 16 November 2015 - 12:06

Albo pro controllera do WiiU. Tak czy inaczej, obie opcje wydają się lepsze.

• 0

#50 S(pipi)ix

S(pipi)ix

Dostałeś moda

• Premium Member
  • 6867 postów

Napisano 18 November 2015 - 11:46

są jakieś pady, które działają na PC/PS4 i XO?

• 0

#51 Heviro (Fanboy BDG)

Heviro (Fanboy BDG)
  • Użytkownicy
  • 598 postów

Napisano 18 November 2015 - 11:54

są jakieś pady, które działają na PC/PS4 i XO?

Tutaj pomoze tylko cronusmax dzieki niemu bedziesz mogl grac prawie kazdym padem na ps4/xone i pc. Sprawdz u wujka gogla
  • 1

#52 grzybiarz

grzybiarz

Mr. Awkward

• Użytkownicy
  • 14166 postów

Napisano 29 November 2015 - 11:47

Chciałbym siorze kupić pada z x360, żeby jej działał bez problemu na pc.
Kablowo czy bezprzewodowo, tego nie wiem, ale jak po kablu, nie wymagane są baterie, to tak bym wolał.
Czy jak ten pad z x'a działa?
Da się bezprzewodowo i ładować po usb? :noob:
  • 0

#53 kermit

kermit

mialem gości

• Premium Member
  • 3667 postów

Napisano 29 November 2015 - 11:53

dostanie sie juz gdzies w PL adapter do grania bezprzewodowego na padzie od one'a?
  • 0

#54 S(pipi)ix

S(pipi)ix

Dostałeś moda

• Premium Member
  • 6867 postów

Napisano 29 November 2015 - 13:26

Nie odpowiada sie pytaniem na pytanie.
  • 0

#55 methodment

methodment
  • Użytkownicy
  • 112 postów

Napisano 30 November 2015 - 13:37

dostanie sie juz gdzies w PL adapter do grania bezprzewodowego na padzie od one'a?

http://www.microsoft...uctID.327858700

• 1

#56 grzybiarz

grzybiarz

Mr. Awkward

• Użytkownicy
  • 14166 postów

Napisano 30 November 2015 - 15:26

Dobra, to jeszcze raz ja:
pady na x360, wszystkie są na baterie jak gameboy?
są dwa rodzaje? bezprzewodowe i przewodowe?
Chcę siorze kupić, by miała do peceta. Ja używam Dual Shocka 3, a ona niech ma od razu w gierkach podane przyciski XYAB.
Jak i tak wszystkie pady wymagają baterii, to wziąłbym na kablu. Ale to od razu będzie działać, po podpięciu do PC, czy jeszcze jakieś przejściówki trza?
  • 0

#57 teddy

teddy

( ͡° ͜ʖ ͡°)

• Premium Member
  • 5198 postów

Napisano 30 November 2015 - 17:27

Działa bez przejściówek

• 0

#58 Inuki

Inuki
  • Użytkownicy
  • 1140 postów

Napisano 18 April 2016 - 14:59

Złożyłem sobie kompa pod starocie gry i chciałbym jakiegoś pada do tego kupić. Chodzi o granie w takie klasyki jak pierwszy Tomb Raider, Soul Reaver, BloodRayne, itp. Ogólnie mam jakiegoś tam pada Logitecha, ale nie działa on z większością gier na PC (za to fajnie spisuje się jako drugi pad do PS3). Najlepiej jakby to był jakiś pad nie wymagający sterowników; komp ma zarówno Windows 98, jak i XP.

• 0

#59 ragus

ragus
  • Użytkownicy
  • 15538 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 18 April 2016 - 15:01

Pad od 360, bo nie wiem czy ten od One działa na XP

Ale od konfiguracji przy starociach niestety nie uciekniesz

Użytkownik ra(pipi) edytował ten post 18 April 2016 - 15:01

• 1

#60 _A_

_A_

ux

• Premium Member
  • 4007 postów
  • SkądHyrule
  • PSN IDaux1980
  • Nintendo IDaux1980

Napisano 28 April 2016 - 22:52

Szybkie pytanko - czy ten pad od Xbox360 działa na Win 8 i 10? W sklepowych opisach piszą że tylko XP i Win7, co wydaje mi się dziwne. Chce sobie kupić takiego z kablem.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0