Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Ukukuki napisał:

Przecież dobre gierki wpadły :/

 

Ja mam ten stary abonament więc wszystko mi wpada ale zostawiłem sobię Larę, Blasphemous i tego rtsa z wikingami bo ma dobre oceny i wygląda ciekawie. Reszta gierek pójdzie chyba na bazar łowców gier. 

I po ile będziesz je sprzedawał?po 50 gr?

Odnośnik do komentarza

https://www.gog.com/game/blade_runner

 

 

Kupujcie! Najlepsza przygodówka wszech czasów. Gra która myślałem że zaginęła i nigdy nie będzie w cyfrze (podobno kod gry zginął) a tu taka niespodzianka. Dla fana dobrej historii / świata blade runnera pozycja OBOWIĄZKOWA. Kto nigdy nie grał niech nadrabia. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

nadal posiadam moje wydanie cd na premiere

gra ma swietne replay value dzieki swojemu systemowi rng ktory zmienia kto jest replikantem przy kazdej nowej grze

przeszedlem z 30+ razy i nadal nie widzialem wszystkich zakonczen

niedawno sie dowiedzialem ze mozna uciekac samochodem z detorą zamiast lucy ale od tego czasu nie wylosowala mi sie jako replikant

Odnośnik do komentarza

Pobrałem se Postala + Postala 2 z GOGa, no i kurła - kolejna gra po angielsku, gdzie ja w to grałem x lat temu po polsku. 

Polski GOG i te ich angielskie wersje. To samo z kultowym Larrym 7... Ale mnie to w(pipi)ia.

Po przesiadce z PSXa na PC w 2001, zbierałem gazetki i jarałem się tamtejszymi pełniakami. Większość była po polsku. Teraz te starocia wylądowały na GOGu i w 90% są po angielsku. Kurła... a ciekawe czy doczekam się Głupków z Kosmosu na 4ech CD, tzn... Stupid Invaders :/ Nostalgia inaczej zapamiętała te gry.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, grzybiarz napisał:

Pobrałem se Postala + Postala 2 z GOGa, no i kurła - kolejna gra po angielsku, gdzie ja w to grałem x lat temu po polsku. 

Polski GOG i te ich angielskie wersje. To samo z kultowym Larrym 7... Ale mnie to w(pipi)ia.

Po przesiadce z PSXa na PC w 2001, zbierałem gazetki i jarałem się tamtejszymi pełniakami. Większość była po polsku. Teraz te starocia wylądowały na GOGu i w 90% są po angielsku. Kurła... a ciekawe czy doczekam się Głupków z Kosmosu na 4ech CD, tzn... Stupid Invaders :/ Nostalgia inaczej zapamiętała te gry.

no ale po co ci polska wersja.... przecież to postal xD

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Velius napisał:

W epic game store po zalogowaniu powinniscie dostac kupon -40zł przy zakupie od 60zł. Na przyklad The Division 2 wychodzi wtedy za 22zł.

Lepsze to info:

 

Cytat

Począwszy od 19 grudnia będziemy codziennie udostępniać bezpłatne gry, które po odebraniu pozostaną Twoje już na zawsze.

Pamiętaj, aby każdego dnia wracać po nowy darmowy tytuł – w przeciwieństwie do naszych zwykłych bezpłatnych gier te będą dostępne tylko przez 24 godziny

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

może się zaloguje tam pierwszy raz jak dadzą coś czego nie mam xD Na razie przez rok ani razu nie dali czegoś dla mnie .

 

Za to game pass i phoenix point właśnie gram i klimat na poziomie Terror from the deep :banderas:. Jezu jak dobrze że tego nie kupiłem na epic store a prawie się złamałem i tam konto założyłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.