Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Silent Hill 4 pojawił się na GOGu. Oby dołączyły do niego 2 i 3 :fsg:

Ale oczywiście zgrzyt, bo gra domyślnie nie obsługuje XInput i trzeba bawić się jak z retailem, żeby pograć na padzie (albo mieć kontroler/adapter od 8BitDO z trybem DirectInput). Za to można ustawić rozdziałkę aż do 4K i cut-scenki, nie jak w retailu, w końcu są w 30FPS zamiast tych okropnych 15.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Ale oczywiście zgrzyt, bo gra domyślnie nie obsługuje XInput i trzeba bawić się jak z retailem, żeby pograć na padzie


Mam pada od X One S podłączonego po BT i działa bez niczego :philosoraptor:

SH 2 i 3... Bardzo bym chciał, ale boję się, że skoro ni ma ich od razu, to historia Chińczyka, które prze(pipi)ał gdzieś kody źródłowe obu gier, może mieć tu coś do rzeczy :(
 

Odnośnik do komentarza

I tu do gry wchodzi XInput+. Za https://www.pcgamingwiki.com/wiki/Silent_Hill_4:_The_Room#Controller_support :

Cytat

Download and run XInput Plus

Set the Target Program to SILENT HILL 4.exe

Go to DirectInput and check Enable DirectInput Output

Assign LT/RT to Button 11/12

Assign right stick to Z Axis/Z Rot

Click Apply, this will install a DLL file in the installation folder

 

Później zostaje tylko skonfigurować sobie obłożenie pada w menusach i śmiga jak ta lala.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Na epicu wyprzedaż. Ja łyknąłem:
 

- SP do Suriving Mars, rozdawali kiedyś za darmo podstawkę

- Subnatuica: Below Zero, twórcy ostatnio zapowiadali że gra pomału wychochodzi z early accessa i będzie podwyżka ceny

- Airborne Kingdom, bo wygląda ciekawie

- Fenyx Rising, ja akurat kupiłem gdzie indziej ale można wyrwać za 125 zł jakoś i sobie połączyć z kontem uplayowym

 

Polecam też - Industries of Titan - early access ale updejty są co miesiąc, a sama gra ma świetną voxelową grafę i dobrą muzę

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, estel napisał:

No te kody od epica to jest game changer. Można tyle dobrych gierek wyrwać za naprawdę dobre pieniądze. Szkoda, że steam już nie robi dobrych promek.

 

Ja tam lubię np. że Epic nie jest zaspamowany szajsem i wydaje mi się, że robią selekcję gierek, które wrzucają pod względem jakości

 

Oprócz tego całkiem przyjemnie się z niego korzysta

 

Był też brany pod uwagę Ghostrunner czy Bugsnax, ale życie to sztuka wyboru jak to mówią

 

A za jakiś czas wpadnie do sklepu Oddworld Soulstorm - jarałem się, że całkiem nowa giera, ale podobno remake Abe's Exodus 

 

 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Chewie napisał:

Ja czytalem ze nowy abe ma tylko byc lekko powiazany z exodus, jak remake to szkoda. 

 

Subnautica below zero to jakas inna czesc czy dlc

 

Nie wyczaisz co to będzie ten Soulstorm - gdzieniegdzie piszą remake with new story elements, gdzie indziej re-imagining

 

Ale ile będzie tego nowego kontentu, to trzeba będzie obadać

 

@Chewie Subnautica Below Zero to sequel

 

@Raptor U mnie się ostatnio włączał i wyłączał klient non stop, ale już chula

 

Tutaj masz rozwiązania popularnych problemów

 

https://www.epicgames.com/help/en-US/epic-games-store-c73/launcher-support-c82/troubleshooting-epic-games-launcher-issues-a2676

Edytowane przez beardo0
Odnośnik do komentarza
17 hours ago, Raptor said:

Moze mi ktos wyjasnic czemu z PieCa nigdy nie moge "kupowac" :cebula: darmowych gierek Epic Store, ale jak sie zaloguje przez komorke to juz gitara?

Ani appka ani zadna przegladarka nie pozwala, ale komorka to od razu... wtf :F

z tego co pamietam to musisz miec ustawiona 2step veryfikacje zeby moc darmowe odbierac

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, Gattz said:

z tego co pamietam to musisz miec ustawiona 2step veryfikacje zeby moc darmowe odbierac

Mam. Tak jak pisalem. Na PC w appace i przegladarkach nie chce (daje mi 24h cd), a z komorki daje rade od razu i za kazdym razem.

 

@beardo0 mnie to nie dotyczy, bo w zadnych przegladarkach na kompie ani w appce. Na komorce wszystko cacy.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego w tej pier... aplikacji Epic wszystko jest takie WIELKIE? Dlaczego nie mogę sobie przeglądać oferty w formie listy, albo jakichś mniejszych ikonek/kafli? Nic mnie tak nie zniechęca do tej platformy jak jej obecna forma wizualna i związana z tym nieprzejrzystość. Po prostu korzystanie z tej apki mnie męczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...