Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Humble bundle x czasu temu zostało sprzedane, a ja nie pamietam kiedy ostatnio kupiłem tam bundla. Teraz dają jakieś gowna typu sprajty do programów do gier, czy gotowa muza, albo pdfy komiksow, ksiazki, czy programy.
Gdzie te fajne bundle indyków? Czekam od paru miesięcy, czy nawet roku na jakiegoś bundla mobilnego. Zawsze to był wybór ciekawych gier, tak poznałem np. serie bloons, a tu lipa.  Na ps4 chyba 3 razy dali bundle, z czego dla Polaków raz zadziałało :) chujnia te humble bundle dziś. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, grzybiarz napisał:

Humble bundle x czasu temu zostało sprzedane, a ja nie pamietam kiedy ostatnio kupiłem tam bundla. Teraz dają jakieś gowna typu sprajty do programów do gier, czy gotowa muza, albo pdfy komiksow, ksiazki, czy programy.
Gdzie te fajne bundle indyków? Czekam od paru miesięcy, czy nawet roku na jakiegoś bundla mobilnego. Zawsze to był wybór ciekawych gier, tak poznałem np. serie bloons, a tu lipa.  Na ps4 chyba 3 razy dali bundle, z czego dla Polaków raz zadziałało :) chujnia te humble bundle dziś. 

Wszystko co ciekawe idzie teraz do Humble Choice. W tym miesiącu jest w sumie fajny, 4 tytuły które chciałem ograć ale nie kupiłem jak wychodziły

choice.thumb.JPG.e786576644cf8110c0ef134d3bc56f2e.JPG

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

chciałbym sobie kupić nowego CoDa na battle.net tylko nie wiem, czy jest taka opcja, że kolega u siebie pobierze, skopiuje mi na dysk zewnętrzny, a ja u siebie zgram i odpalę przez battle, da się tak? innej opcji nie ma, z moim netem pobieranie odpada.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, easye napisał:

Chyba nie. A komputera do kolegi nie możesz zabrać?

strasznie głupie, z epic i ms store to samo. dobrze, że jest steam (origin też na to pozwala). kolega nie mieszka na tyle blisko, żeby mi się chciało w to bawić. trudno, poczekam na lepsze czasy xd

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, krzysiekp392 said:

strasznie głupie, z epic i ms store to samo. dobrze, że jest steam (origin też na to pozwala). kolega nie mieszka na tyle blisko, żeby mi się chciało w to bawić. trudno, poczekam na lepsze czasy xd

battlenet z tego co pamietam ma opcje "zlokalizuj gre na dysku" zeby wlasnie nie sciagac za kazdym razem jak apka nie wykryje ze zainstalowane

sprawdzi tylko wszystkie pliki i dociagnie patche jesli jakies beda

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Strasznie ubolewam na Humble Bundle, niegdyś co tydzień wpadały super paczki i nawet za 1$ można było się obłowić - sam tak dodałem ponad setkę gier na Steam rzadko kupując wyższe tiery. Od roku albo i dłużej nie kopiłem nic, chyba tylko humble monthly ma jakiś sens, ale mając gamepassa nie mam potrzeby opłacać dość wysokiej kwoty dla kolejny gier do biblioteczki.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Właśnie przez humble monthly zeszli z dobrych humble bundle. Chociaż ostatnio i te edycje miesięczne są takie sobie. Za 50 zł wolę sobię kupić jedną-dwie interesujące gry na promce albo nowego indyka niż paczkę 3 gier w które może kiedyś zagram. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.07.2021 o 08:45, MLeKSk napisał:

Pytanie - kupiłem pierwsze "Baldur's Gate" na GOG i w opisie jest napisane, że ich wydanie zawiera także oryginalne wydanie (Baldur's Gate: The Original Saga). Z tego co czytałem, powinno się ono pojawić jako osobna gra w mojej bibliotece. Niestety, nic takiego nie mam. Mam tylko wersję rozszerzoną, w dodatkach też nie ma zwykłej edycji. Jak ją pobrać? 

W bibliotece klikasz na BG l/II -> Więcej -> Klucze i masz tam link ( gog.com/redeem/xxxxxxx) z oryginalnymi wydaniami. Wklej do przeglądarki i dodaj do konta.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem, czy dobry temat, ale spróbuję. Kupiłem dzisiaj nowego laptopa i z ciekawości chciałem sprawdzić, jak poradzi sobie w kilku gierkach dostępnych w GPU. No i niezależnie od tego, czy ściągam przez aplikację Xbox czy przez MS Store, w niektórych grach wywala mi błąd i nie chce ściągnąć. Wywala na zmianę 0x80073CF3 albo 0x803FB107. Np. Control nie chce się ściągnąć, Doom Eternal czy Wolf Old Blood. Taki Dirt 5, Ori czy Hellblade idą bez problemów, więc wtf.

 

Sprawdziłem tutoriale z internetów, porobiłem zgodnie z nimi restart aplikacji store, reinstallowałem sklep przez powershella i dupa. Może mój komp nie spełnia minimalnych wymagań, tylko Windows nie umie tego po ludzku zakomunikować? Mam Ryzena 7 4800U i 16 gigsów ramu. Wszystkie aktualizacje systemowe zainstalowane, sterowniki najnowsze. 

Odnośnik do komentarza

Na pewno problem lezy gdzie indziej - o minimalnych wymaganiach dowiadujesz się dopiero jak wcisniesz Graj, ale to musiałbyś nie mieć wsparcia do DX 12, problem też czasami leży z instalacja na innych partycjach niż C - trzeba w ustawieniach aplikacji zmienić domyślną ścieżkę.

Odnośnik do komentarza

@easye Na dysku mam 380 GB wolnego, jest tylko jedna partycja i instaluję na C:.

@grzybiarzNie sprawdzałem Steama, ale Origin działa bez problemów - zarówno ściąganie, jak i odpalanie. Ogólnie nie chcę tutaj instalować wielu platform, bo na lapcoku będę grał raczej sporadycznie i jak już, to raczej w coś z GPU.

 

Błędy wyglądają dokładnie jak na screenach (te dwa różne), ale informacja o "aktualizacji" to jakiś bulszit - nie ma żadnych aktualizacji w tle lub na liście do pobrania. Rozmiar samej gry też raczej nie ma znaczenia, bo taka Forza Horizon 4 jest większa od tamtych gier (79 GB), a ściąga się bez zająknięcia.

error 2.jpg

error.jpg

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...