Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Mass Effect to akurat ostatnio w tanszej edycji wyszedl wiec w kazdym Empiku za 25zł można wyrwać.

25 zł + benzyna na dojazd + zużycie butów + koniecznośc ruszenia dupy VS 33 zł + wygoda zakupów + czas na zrobienie czegoś bardziej produktywnego :)

 

 

 

Nigdy się Steamem nie interesowałem tak mocno więc pytanie do "weteranów". Są jakieś "wytyczne" kiedy się spodziewać promocji na gry? Np koniec miesiąca/święta/itp. Czy po prostu pozostaje jedynie codziennie sprawdzać News'y?

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

5/10. Prawie Ci sie udało mnie strollować.

 

To nie temat o steamie, ale i tak odpowiem. I nawet nie policze Ci za fatygę! Taki dobry jestem. Czasami są promocje tygodniowe, albo na weekend albo midweek madness, ale to jednak rzadko. A tak to na każde wieksze święto. Teraz najbliższe coś pewnie na wielkanoc będzie. Później summer sale, pozniej haloween i bożonarodzeniowa. To takie w miare stałe wyprzedaże.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, dostałem bon 45zł od EA z okazji urodzin. Otrzymałem go pod postacią kodu. Rabat można wykorzystać dla każdego produktu o cenie 100zł lub większej. Sęk w tym, że nie jest mi potrzebny i jeśli ktoś miał w planach zakup np. pre-ordera Crisisa 2 z przyjemnością mu go oddam :) Zainteresowana osoba niech mi prześle PM'kę. Kod działa tylko w EA Store.

 

Nieaktualne

Edytowane przez Ruther
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wrzucam tutaj, gdyż pisanie o tym w temacie "Gry za darmo" zdecydowanie nie jest fair, nawet przy takiej okazji.

 

Najprawdopodobniej dziś (strona jeszcze nie zaktualizowana) startuje Humble Indie Bundle #3, czyli płać ile chcesz (min. 1$) za zestaw kilku gier. W tej edycji Trine, Shadowgrounds, Shadowgrounds Survivor, Jack Claw oraz Splot. Wszystkie gry można aktywować na Steam. Kilka z nich zawierać będzie także soundtracki oraz wersje na Linuxa i Maca.

 

Trailer -

 

Wpłacone kwoty idą na cele charytatywne i/lub (sami ustalamy) dla producentów. Tak więc fajna inicjatywa i myślę warto dać więcej niż kwotę minimalną.

Odnośnik do komentarza
FCK, nie wiem co jest, nie mogę kupić przez paypala, non-stop mam info że mam za mało środków o.O

 

dobra, dałem se radę, paypal jakoś dziwnie przelicza PLN na $ ;/

 

Mam chyba to samo. Pierwszą transakcję, dla siebie, wykonałem tradycyjnie, a drugą - gifta - krzyczy mi, że nie ma środków i każe wpłacać 25PLN na konto PayPal. Ty posłusznie wpłaciłeś czy inaczej to rozwiązałeś? Nigdy czegoś takiego nie miałem wcześniej...

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja nigdy wcześniej nie musiałem uprzednio zasilać konta PayPal - wszystkie transakcje realizowało mi pobierając określoną sumę z konta bankowego, odpowiednio przeliczając walutę. Teraz też - pierwsza transakcja przeszła bez problemów, a druga doprasza się minimum 25PLN. Dziwne.

Odnośnik do komentarza

Chwilę moment.

 

A co do PayPal, w końcu (jakoś) przeszło normalnie, bez żądań wpłacania 25PLN. Widocznie faktycznie trzeba było poczekać.

mnie odrazu przez paypal przeszlo mimo ze mialem 19 zl:)

 

1 raz jak dostalem mail po 20 minutach pisalo "Code is used"

2 raz dostalem dobry kod

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zapytam dla pewności - kupował ktoś Guilty Gear X2 #Reload z GOG.com? Interesuje mnie jak ta gra działa na obecnych systemach operacyjnych. Miałem gdzieś płytę z grą dołączoną do jakiegoś czasopisma (Click chyba), ale po zainstalowaniu cholerstwo miało problemy z poprawnym funkcjonowaniem - działało za szybko, sterowanie nie chwytało itp. Czy wydanie z goga jest jakoś lepiej zoptymalizowane, czy raczej to samo?

 

Aczkolwiek grę warto będzie kiedyś (przy promocji) zakupić chociażby dla samego OSTa.

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie jestem pewien - nie robiłem tam zbyt wielu zakupów, ale wiem, że do instalek niektórych gier po prostu dorzucają np. Dosboxa. Miałem tak na przykład z Duke Nukem 3D, ale do tego i tak zainstalowałem mody poprawiające grafikę.

 

Ale chyba i tak poczekam na promocję.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...