Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nikt się nie spodziewał,że screen cokolwiek nam powie o tej grze?

Zastanawia mnie jedynie jaki to ma cel.

 

Z marketingowego punktu widzenia ma sens a ,że ekipa z EA jest w tym fachu na najwyższym poziomie to wiadomo nie od dziś. Zaczyna się to samo co miało miejsce od FIFA 08. Pompa, pompa i jeszcze raz pompa.

Odnośnik do komentarza

i King is Back - juz po screenie widze, ze bedzie najlepsza symulacja ever ! :teehee:

Po prostu SZOK!

 

Raczej bym powiedział, że gra jest rewelacyjna, a następna cześć jest jeszcze bardziej fantastyczna od swojej poprzedniczki, a ta co będzie teraz jest rewelacją nad rewelacjami co daje nadzieję, że następna jest kolejnym olbrzymim skokiem na przód i poprawia te wszystkie wcześniejsze rewelacyjne części. Jednym słowem znowu REWELACJA!

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Dawid Rutter powiedział:

 

"W tym roku w nowej FIFIE pojawią się naprawdę REWOLUCYJNE zmiany. Nie chodzi tu o licencję, czy oprawę graficzną, ale o samą rozgrywkę. Wpadliśmy w firmie na genialny pomysł i postanowiliśmy umieścić go w grze. "

 

 

ciekawe czy to sciema czy szalenstwo pokroju off the ball z fify 2004...a może wymyslił kwadrature koła?

 

ja tam chce by przemodelowano odbiór piłki , by nie polegało to na bieganiu z wcisnietym iksem a przy tym piłkarze niemal w ogóle sie nie męczyli , tyle i zaplace 200 zl we wrzesniu.

Odnośnik do komentarza

A ja chce:

zeby zawodnicy biegali po boisku a nie się ślizgali,

żeby ten bieg wyglądał bardziej naturalnie,

żeby było czuć że prowadzi się atletę a nie plastusia,

żeby piłka nie miała trajektorii lotu jak rogal przy każdym strzale z r1

żeby stamina działała poprawnie

żeby wyeliminowali uciekinierów

żeby strzał z fałsza wychodzil RZADZIEJ i zeby nie byl najsilniejszym uderzeniem.

mniej ping ponga

osłabić turów pokroju drogby

itd itd

Odnośnik do komentarza

na 2 pierwsze punkty w FIFE to chyba nie masz co liczyć. Mało osób uważa, że w FIFE 11 zawodnicy się sliżgają i biegają nienaturalnie - jasne Tobie może się nie podobać, co nie zmiania faktu, że dla większości ma najlepsze animację do tej pory, więc wątpię by na tym się skupiali producenci gry.

Uciekinierów nigdy nie wyeliminują, bo niby jak ? W 11tce w końcu dostają walkowery i mi to wystarcza. Mogliby pokoje poprawić tylko, żeby było napisane ile dany użytkownik się rozłączył, a co do turów - pewnie się nie da, bo to są cyborgi w rzeczywistości i tyle!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

zawsze mozna ustawiac by losowało ci przeciwnika ponizej danego procentu nie ukonczonych meczy...

 

ale z drugiej strony uciekinierzy nie są karani- znalexli sobie ciekawy sposób, jesli ktos gra dla rankingu to sie wqurwi: wychodza z meczu zaraz po jego zakonczeniu, co powoduje , ze nie stracą punktów a ty ich nie dostaniesz. I o to mam petensje do ea , zostawili fife "samą sobie" nie łatają takich dziur, bo przecież wzieli juz za nią kase

 

__________

 

co do animacji to nie rozumie Matinxa, Fifa rusza sie wspaniale

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Ale zawsze tak jest? Bo często ludzie wychodzą z meczu zaraz po jego zakończeniu, ale wyniki w historii centrum gracza są ok (albo realny wynik jaki był albo 3:0 jako walkower) - jak wyniki w takiej sytuacji są zaliczanie prawidłowo a ranking już nie to brawo EA

 

 

wynik ci zapisuje w histori ale jesli interesuje cie levelowanie, pniecie sie po sczczeblach rankingu to wyjscie przeciwnika nim gra przyzna punkty równe jest tym, ze ty ich nie dostaniesz, im ich nie odejmą

 

Nie chce mi się łazić po PieCowych forach, by dowiedzieć się czegoś na temat nowej fifki na blachę. Ktoś coś czytał o tym? Pewnie przy okazji info na temat kĄsol i o PC coś piszą.

na razie nic nie wiadomo oprócz dup.ereli jak to, ze bedzie mo.zna szybko wznowic aut oraz , ze nacisk połozony zostanie na oprawe i atmosfere pomiedzy meczową. Podobno ma byc rewolucja w tym roku ale wiadomo jak to bywa czesto z takimi hasłami...

Odnośnik do komentarza

A ja bym chciał, zeby wreszcie zrobiono coś takiego, ze granie np 4* przeciw 5* i wygranie takiego meczu daje więcej punktów (np mnożnik x2 za każda gwiazdkę różnicy). Chciałbym też, by w możliwości wyboru filtrów zamiast filtra 4,5-5 gwiazdek pojawiły się 2. 4,5 i 5 bo fajnie sobie pograc takim atletico, ale np against Real z CR na szpicy obrona jest często bez szans). Do tego jakies fajne turki online zaimplementowane w grę (cos jak w ultimate team, tylko ze gotowymi teamami). No i chyba na moje oko za dużo bramek pada po dośrodkowaniach ze skrzydła. Jakby ktos mogl sie odnieść do tego, bylbym zobowiazany.

Fify 12 nie kupie, bo w sumie co roku sa rewolucyjne zmiany :) Mam 10, mam 11, 12 moze w jakiejs platynie. Wiele tam juz nie poprawia. Z konsola nie gram, wiec jakies tam polepszenie personality + mnie nie bawi, animacja dla mnie jest ok. Nie przeszkadza mi, ze nie moge wygrac wykonujacego FK " w locie". Widzac już, że szykuja wyciagacza kasy.

Odnośnik do komentarza

Było?

 

 

Without further ado, and thanking all journalists working on the Official Playstation Magazine, here are the first details of FIFA 12:

 

* New camera will be noticeably closer to the ground,

* New menu interface that appear to be simpler and more ergonomic soft,

* Evolution and calculating actions in real time,

* Integration of Impact Zone, which should limit the number of contacts present in very crappy FIFA 11,

* New Vision IA game more developed that should influence the players’ passes,

* Re-balancing between attack and defense, as well as the players and the players more powerful techniques,

* New presentation of games that looks very inspired matches English

* Possibility of injury, type and other strains (ie without contact with the enemy) if abused too much of a player, especially late in the game,

* Location of injury if a player takes a nudge, it will touch the face. The AI ​​will also keep track of the shot during the remainder of the match …

* Three new arenas,

* Coming soon …

 

Impact Zone: It is defined as the integration of new contact areas on the players. Hips, knees, etc. …

 

AI Vision Game: I understand it as an AI more human. Each player will have a more or less according to his abilities. The example given in the magazine, you have a player who sees Fabregas stand out before him and behind him. There will be more easier to find the path visible in his eyes. He will be careful now in the eyes of the player and thus its position rather than the human eye which directs.

 

http://fifasoccerblog.com/blog/first-fifa12-details-emerge/

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie stek bzdur. Tzn.: wolę FIFĘ od PESa, ale to nie są zmiany, jakich oczekiwałem. Te 'ręki' miały być rewolucją, a wkur.wiały jak jasny grzmot. Jestem bardzo ostrożny w podniecaniu się FIFĄ, podobnie jest z hurra-optymizmem przed premierą PESa. Bardziej niż kiedykolwiek czekam na dema, które na spokojnie ogram, by zdecydować, w której grze będę rządził po sieci :)

Odnośnik do komentarza

http://www.thesixthaxis.com/2011/05/05/new-fifa-engine-biggest-change-since-07/

 

Ten sam silnik jest w NHL 11 i działą fenomenalnie. Żadnych skryptów tylko animacje obliczane w czasie rzeczywistym, przez co np. podczas bodychecka zawodnicy nigdy nie zachowują się tak samo ;]

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

chwytliwe hasło reklamowe "najbardziej rewolucyjny engine od czasu Fify 97"

Fifa 97 była moją pierwszą fifką. Byłem nią tak oczarowany, ze głowa mała ...dio czsu aż zagrałem w ISS'a 97 ;-) Fifa 97 mimo wszystko była REWOLUCJĄ , przyniosła pełen trójwymiar. Czy zanosi sie na choby ułamek rewolucji? chciałbym by tak było ale powątpiewam...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...