Skocz do zawartości

World of Tanks


firana140

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

miotam sie po tej grze okrutnie.

ide do czolgu zabija mnie w 1 minute artyleria( zawsze 1 strzalem)

ide do artylerii to nawet jak poczekam aby przycelowalo to konczy sie na "dat łos wery klołs!"

 

i w ten sposob zbieram 50expa co runde a nastepny sprzecior za odpowiednio 5k expa o 15k

Odnośnik do komentarza
[...]

 

Z tego powodu i z okazji drugiej rocznicy World of Tanks w Rosji przygotowaliśmy dla Was specjalny kod bonusowy! Jeżeli nie wiecie jak działają kody bonusowe, to zapraszamy do przeczytania instrukcji dotyczącej wprowadzania kodów bonusowych dostępnej w przewodniku.

 

Kod bonusowy:

 

HAPPYTANKSDAY

 

(kod należy wpisywać za pomocą dużych liter)

 

Po wprowadzeniu kodu bonusowego otrzymacie następujące prezenty:

  • 1 dzień premium
  • 5 x Dodatkowe Racje Bojowe
  • 5 x Skrzynka Coli
  • 5 x Czekolada
  • 5 x Ulepszone Racje Bojowe
  • 5 x Mocna Kawa

Kod bonusowy będziecie aktywny od 2:01 10 sierpnia 2012 do 1:59 23 sierpnia 2012. To niewiele czasu, więc nie przegapcie tej okazji! Kod bonusowy można wprowadzić jedynie raz dla każdego aktywnego konta.

 

Mamy nadzieję, że dobrze wykorzystacie Wasz darmowy dzień premium i że Wasze załogi docenią wspaniały smak specjałów, które dla nich przygotowaliśmy!

http://worldoftanks....y-tanks-day-pl/

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Maja fajne kamuflaze a niskie tiery bardzo ladnie lapia piguly od mojego T2 LT. ;]

 

[...]

 

Tak, jak już wcześniej mówiliśmy, przygotowaliśmy dla Was specjalny kod bonusowy, który da Waszym załogom prawdziwego kopa. Po wpisaniu kodu otrzymacie czekoladę, kawę, kolę i inne drobiazgi! Poza tym, wszyscy, którzy skorzystają z kodu otrzymają 3 dni konta premium! Jeżeli nie wiecie w jaki sposób skorzystać z kodu bonusowego, to zapraszamy do skorzystania z odpowiedniej strony w naszym poradniku.

 

KOD BONUSOWY:

 

GGWP

 

(prosimy wpisać kod wyłącznie za pomocą dużych liter)

 

Po wpisaniu kodu bonusowego otrzymacie następujące dobra:

  • 3 dni konta premium
  • 5 x Dodatkowe Racje Bojowe
  • 5 x Skrzynka Coli
  • 5 x Czekolada
  • 5 x Ulepszone Racje Bojowe
  • 5 x Mocna Kawa
  • 5 x Pudding i Herbata

Kod można wpisać jedynie od 2 listopada od godziny 1:00 do 9 listopada do godziny 11:59. Po tym terminie ważność kodu wygaśnie, więc spieszcie się z jego wpisaniem! Kod bonusowy można aktywować tylko raz na koncie!

Dziękujemy raz jeszcze za okazane nam wsparcie! Mamy nadzieję, że Wasze załogi ucieszą się z otrzymanych materiałów eksploatacyjnych i, że Wy skorzystacie z konta premium!

http://worldoftanks....e-everybody-pl/

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza

Podczas ostatniej promocji udało mi się zakupić:

 

Object 704 - wreszcie ruski TeDek który coś tam dinguje i wygląda kozacko <3.

Object 212 - niby szybciej przeładowuje i skupia celownik, ale gorzej mi się tym gra niż pelikanem (S-51), ale możliwe, że miałem zły dzień ;)

AMX 50 100 - kompletna zmiana stylu gry.. (po przesiadce z AMX (1945) M4), trochę brakuje mi ujemnej elewacji działa (jak u ARL 44 i 1945), ale magazynek daje rade i fun z gry jest dużo większy ;)

 

Ogólnie mój hangar wygląda tak:

 

Germany: VK2801*, PzKpfw IV*, PzKpfw VI Tiger (P), Stug III*, Hummel*, GW Panther // (Panther)

France: ELC AMX*, AMX 12t, AMX 13 90, ARL 44*, AMX 50 100, S-35 CA //

USA: T1 Cunningham*, M5, M4 Sherman*, T29, T49*, M41. // (T20, Hellcat)

USSR: MS-1*, T-50*, T-50-2*, T-34*, T-44, KW-2*, IS-3*, IS-8, IS-4*, Object 704, S-51*, Object 212 //

UK: A13 MK. II Cr. Tank Mk. IV* // (A13 Covenanter, Valentine III)

 

gwiazdka przy nazwie - czołg elitarny, podkreślenie - czołg odblokowany czekający na zakup

Edytowane przez Silver
Odnośnik do komentarza

ja podobnie jak CeHa kupuje tylko dodatkowe miejsca w garażu (choć teraz zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś premium loltier'a dla zabawy i zarobku).

 

Ale fakt czołgów mam za dużo ;), wcześniej grałem na zasadzie aby tylko "zlikowidować gwiazdkę", a teraz już nie daje rady..

 

ps. z tymi chinczykami to niezła niespodzianka.. (trzeba kupić kolejne sloty lol)

 

EDIT

 

http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-810--t1e6-kolejny-prezent-od-wg-na-nowy-rok/

Edytowane przez Silver
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
[...]

 

Jesteśmy pewni, że nasi dowódcy byli grzeczni i dobrze traktowali swoje czołgi przez ostatni rok. W związku z tym również zasługują na smakołyki! Do 12 grudnia będzie możliwe skorzystanie z następującego kodu bonusowego:

 

HAPPYSTNCKDAY

(prosimy wpisać kod wyłącznie za pomocą dużych liter)

 

Po wpisaniu kodu bonusowego otrzymacie następujące dobra w grze:

  • 1 dzień konta premium
  • 5 x Dodatkowe Racje Bojowe
  • 5 x Skrzynka Coli
  • 5 x Czekolada
  • 5 x Ulepszone Racje Bojowe
  • 5 x Mocna Kawa
  • 5 x Pudding i Herbata

Kod bonusowy będzie aktywny jedynie do 12 grudnia! Nie czekaj i odbierz swoje darmowy prezenty już dziś! Po tej dacie nie będzie możliwe wprowadzenie kodu. Kod można wpisać tylko raz dla każdego konta!

http://worldoftanks....icholas-day-pl/

 

O jak milo. Akurat troche srebrnikow potrzebowalem.

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Kupiłem ostatnio T20 i Panterę.. Ten pierwszy całkiem przyjemny (hulldown i te sprawy), odblokowałem już wszystko oprócz Pershinga.., a co do Pantery to tragedia.. co strzał to jak nie padnie jakiś istotny moduł (ammo/silnik) to zaczyna się palić, dramat.. póki co nie mam jeszcze topowego działka (mam nadzieję, że zmieni to diametralnie jego możliwości), ale tak czy siak.. jak tylko odblokuję P2 to jedynka leci na żyletki..

Odnośnik do komentarza

Pantera jest super ale z tych 3 czołgów to w moim rankingu jest T20 - Pantera i T43. Pantera z topowym działem ma boską penetracje i szybkostrzelność praktycznie co 4 sekundy zabiera jakieś 120dmg. Ale co do padania modułów to masz rację kartonowy ten czołg. T20 znowu wali co chyba 8.5 sekundy ale za to prawie 300dmg robi.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

 

Do wszystkich miłośników czołgów,
 
Czy zaczęliście już dobrze się bawić dzięki ofercie specjalnej, którą przygotowaliśmy dla Was na walentynki? Mamy dla Was dodatkowy prezent! Specjalny kod bonusowy! Gdy wykorzystacie już kod, zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty specjalnej.
 
Więcej informacji na temat działania kodów promocyjnych znajdziecie w naszym przewodniku.
 
Od północy 14 lutego do 1 marca, godziny 23:59 będziemy rozdawać bezpłatne przytulenia – w postaci kodu promocyjnego. Należy pamiętać, że dany kod można wykorzystać tylko raz na każdym koncie.
 
Kod promocyjny:
 
 
 
ANTHEM 
(prosimy wpisać kod wyłącznie wielkimi literami)
 
 
Po wprowadzeniu kodu promocyjnego otrzymacie jednodniowy dostęp do konta premium!
 
 
 
Nie przegapcie tej specjalnej okazji w czasie której każdy może zostać VIPem! Ogrzejcie wrogie czołgi swoimi pociskami!

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.