Skocz do zawartości

Homefront


MierzejX

Rekomendowane odpowiedzi

No to dobrze ze fabula się trzyma kupy, filmiki z multi prezentują się dobrze tylko własnie tak jak ktoś już wspomniał żeby pare miesięcy po premierze było z kim grać :)

a co do fabuły black ops to nie jest aż tak zle ( warto zagrać i obadac samemu) lepiej to wyglada niż w przyadku mw2

 

mam nadzieje ze homefront osiągnie sukces w multi jak i solo niech rośnie nowa marka :)

Odnośnik do komentarza

Kampania króciutka i bez szału. Brakuje jej sporo do konkurentów. Multi natomiast znośne i da się pograć w oczekiwaniu na nowego Battlefielda czy Coda. Jest szybko, mapki małe, trup pada czesto, wystarczy krótka seria by padł. Za punkty zdobywane podczas sesji wybieramy sobie np. airstrike, czołg, robot zdalnie sterowany, helikopterek bojowy czy chociażby najróżniejsze pojazdy.

Jest w tym trochę taktyki i kombinowania. Grafika szału nie robi, ale też nie odrzuca. Poziom Black Opsa, tyle że sporo więcej detali na mapkach.

Ogólnie myślałem że bedzie gorzej, ale jak na nowe IP jest dobrze. Multi zjada na śniadanie chociażby nowego Medal of Honor, z resztą konkurencji może powalczyc, ale szanse nikłe ma na przeskoczenie Bad company czy COD.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Multi jest całkiem niezłe i sporo ludzi w to gra. Tylko musisz wziąć poprawke na grafike, która w multi jest po prostu koszmarna. Trzeba to zobaczyc żeby uwierzyć! Żadne porównania na nic się nie zdadzą, bo chyba nie ma nic podobnego w tym momencie na rynku. Złośliwcy mówią, że to poziom cod-a ale to bzdury kompletne - jest dużo gorzej. Na dodatek przy większych zadymach ledwo to wszystko chodzi - spadki animacji jak cholera. Nie wiem jak to możliwe ale zabawa jest mocno wciagająca. Niezłe tryby gry, świetny pomysł na punkty, które w trakcie rozgrywki przeznaczyć można na pojazdy i dodatki.Do tego 16+16 graczy. Tylko ta nieszczęsna grafa! Mi jeszcze na dokładke w pewnym momencie wyzerowało statystyki więc sobie odpuściłem, nie chciało mi się od nowa zdobywac wszystkich dodatków itp. Singiel też niezły ale bardzo krótki, tutaj grafa już lepsza na szczęście.

Odnośnik do komentarza

Panowie wyszło demo Homefront MULTIPLAYER w dodatku po polsku :D

 

Są dwa tryby:

- urodziny dowódca (24 graczy)

- terytorium pod kontrolą (32 graczy!!!!)

 

Plansze na full zapełnione, jak na demo to dla mnie cudo :D

 

Orientuje się ktoś czy demo jest w jakiś sposób ograniczone czasowo (jak było np demo Crysis 2) albo w jakiś inny sposób????? (bo widzę że normalnie są rangi i się zastanawiam czy nie jest może tak że zdobędzie się 10 poziom i wyskoczy komunikat że koniec dobrego kup pełna wersje ;p) Bo jak nie ma ograniczeń w demo i cały czas będzie można grać w takiej formie to dla mnie jak na darmowe demo to absolutny giga hit :D

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Ograłem nieco demko i szału nie ma ,graficznie coś ala CoD :BO .Rozgrywka dość intensywna ,fajny sposób na wykorzystanie punktów zdobytych za kille .

Trochę mnie przeraża sprawa zabijania przeciwników raz wystarczy krótka seria i kolesia kładzie się z drugiego końca mapy .Zeby później wpakować w typa cały magazynek z odległości 2m i typ nie ginie .

To samo z pojazdami ,Hamvie ostrzał typa z działka i koleś nie ginie wyciąga kazooke czy co to tam jest i ładuje w nas .

 

Multi w demku takie sobie ,kto wie może się skuszę na fulla .

Odnośnik do komentarza

Kurde, usiadłem dzisiaj do multi w demie i nawet nie wiem kiedy mi 3 godziny przy nim zleciały :D Gra mi się naprawdę dobrze w multi - gra według mnie ma to *coś* jeżeli chodzi o rozgrywkę sieciową. Miła odskocznia od BC2. Jatka jest dosyć intensywna, ale wyważona i do opanowania.

 

Co do grafiki - oczywiście mogę oceniać tylko po mapach które oferuje demo - według mnie nie jest tragicznie, jest średnio, ale na szczęście nie jest to najważniejsze.

 

Jak ktoś ma golda i nie grał w Homefront to ściagać demo multi obowiązkowo ;p

 

Gra ma widzę niezły rozrzut ocen na gamerankings http://www.gamerankings.com/xbox360/960374-homefront/articles.html od 3/10 do 9.3/10 :D

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

multi calkiem znosnie tylko troche brakuje dynamiki ;) co prawda gralem wczoraj w nocy i nie bylo full osob, mapa dosc duza wiec sie latalo w kolko :) troche wkurza rzut granatem, i juz wspomniane zabijanie przeciwnika z smg mozesz sciagnac typa z krotkiej serii co jest na drugim koncu a z bliska nie zawsze siada :)

 

mam nadzieje ze w drugiej czesci wszystko dopracuja do samego konca i bedziemy miec niezlego fps

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W przyszłości widzę nowy silnik :potter: Na tym chłopaki sobie nie radzą w sumie do wielkich otwartych przestrzeni Unreal zbytnio sie nie nadaje.Destrukcja budynków mile widziana, tylko kto byłby wstanie to pociągnąć jak nie Frostbite ?. I tak mamy błędne koło przy którym widzę jedno wyjście... BATTLEFIELD 3 ! No i już mamy pozamiatane :)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...