Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak komuś zepsuć dobry humor ;)....

Jak na złość u mnie wypadł dzisiaj D-day w sensie powrotów do przeszłości do tych magicznych chwil.I tak, oszalałem z wrażenia przy pierwszym kontakcie z

Great Fairy's Fountain

 

to było COŚ co do końca życia się nie zapomina.Szczena opadła z wrażenia, zastanawiałem się tylko czy jestem po trawie czy jednak po grzybach ? ;)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza
Napisano (edytowane)

Porównanie było już jakiś czas temu, co nie zmienia faktu, że szykuje się wspaniały powrót wielkiej legendy jaka jest Okaryna Czasu. Do dziś wspominam jak bardzo potrafiłem wsiąknać w świat Hyrule. Coś pięknego. Takich lokacji jak Zora's Domain czy nawet Kokiri Forest nigdy nie zapomnę. Tak samo jak nie zapomnę odgrywanego na Okarynie utworu Song of Time:

 

http://www.youtube.com/watch?v=s2nPSAl7EuM&feature=related

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

NP267_ZeldaOOT.jpg

tvEzl.jpg

faBZz.jpg

tmsR6.jpg

Lmdv7.jpg

nI649.jpg

mddfV.jpg

bp7oF.jpg

HocHJ.jpg

rGzlZ.jpg

 

No, no no. Wakacje zapowiadają się interesująco.

Ocarine przerobilem na wiele sposobów że nawet gołym okiem z pamięci widać poprawę. Kolorystyka, przybyło różnych szczegółów..oj ojjoj sesję przed snem pod kołderką ze słuchawkami na uszach i z odwróconym obok tyłkiem już czuję to dzielenie łóżka z kochanką Zeldą ;)

Edytowane przez Bushisan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Średnia, tak na dobry początek 97/100

 

Pocket Gamer UK 100

Gameblog 100

Nintendo Power 95

Gamekult 90

 

Czyli w normie, zresztą czego innego mozna było sie spodziewac ;)

 

Pocket Gamer UK

Ocarina of Time 3D is, and forever will be, pure unadulterated bliss, taking the original title and making it essential gaming all over again.

 

Gameblog

Diving into this 3DS version of The Legend of Zelda: Ocarina of Time is proof enough of how much the original was ahead of its time, thirteen years ago. Today, with but a subtle graphical overhaul of its hero and game world, Ocarina of Time 3D manages to become a must-have of 2011. Even though you'll probably not experience the whole adventure with the 3D on, the touch interface, so comfortable for such a game, is a major enhancement of the comfort one has when diving in this epic tale blessed with a charm and some magic that seem, indeed, timeless.

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza
Improved 3D models and textures.

 

Remastered music with similar samples.

 

One all-new orchestral track.

 

Touchscreen menus (which means easy switching!).

 

Iron Boots are now an item, not a piece of equipment.

 

Gyroscope controls when in first person mode (can be disabled if you prefer the analog stick).

 

The Water Temple was overhauled, doors and important landmarks are more visible now.

 

The areas using prerendered CGI as backgrounds are now in full 3D, with many all-new graphical details absent in the original game.

 

You can unlock a Master Quest mode (similar to the one on the Gamecube disc, but the world is mirrored and the game is harder).

 

You can unlock a Boss Rush mode.

 

Sheikah Stones play hint videos if you're stumped (Super Guide).

 

Possibly even more!

 

 

 

121pjpl.png

Odnośnik do komentarza

Właśnie ten? W europejskim jest inny, bodaj 31-sekundowy. Na dodatek nie można go pobrać, a i chyba obyło się bez 3D.

 

To bardzo dziwne bo ja mam ten sam co na youtube, do ściągnięcia na SD kartę (pokazuje się w głównym menu potem jaki video clip) i jest w 3D (tylko ze nie da się ustawiać głębi)

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś z Was ma już OoT 3D to proszę, żebyście powiedzieli, czy macie problemy z oglądaniem gry w trójwymiarze. U mnie takowy występuje - obraz się rozjeżdża. Pokazywałem kilku osobom i efekt ten sam. Sprawdziłem 3D na innej grze (nie wiedziałem, czy np. nie miałem zmęczonych oczu), ale z innym tytułem nie było problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.