Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Gry na iOS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
847 odpowiedzi w tym temacie

#41 froncz piotrewski

froncz piotrewski
  • Premium Member
  • 4503 postów

Napisano 22 May 2011 - 12:18

Settlersi często są do łyknięcia za 0,79 ojro

FM'a nie przecenia.

Dzięki, to poczekam na Settlersów, a FM - cóż, jako maniak od prawie 10 lat pewnie pęknę.
  • 0

#42 Gość_Maiden_*

Gość_Maiden_*
  • Goście

Napisano 22 May 2011 - 18:32

Warto, ta gra jest stworzona do ekranu dotykowego.
  • 0

#43 waldusthecyc

waldusthecyc

❤S❤O❤N❤Y❤

• Be fit or die tryin'
  • 8125 postów

Napisano 22 May 2011 - 20:48

Polecam bardzo HAUNTED MANOR HD - przygodoweczka działająca na zasadzie szukańia szczegółów na obrazkach. brzmi nudno,ale wciąga strasznie. Dodatkowo widzę, ze tego typu aplikacji jest sporo na AppStore. Jakby co daje linka do recenzji ze screenami, mnie wciągnęło (uwaga, czasami potrzebny słownik, jak za starych czasów :))

https://www.iphoneli...manor-hd-review
  • 0

#44 STRETCH

STRETCH
  • Użytkownicy
  • 1571 postów
  • GG4811842

Napisano 23 May 2011 - 16:00

ja moge polecic 'gdzie jest wally?'
http://itunes.apple....d404647918?mt=8

mozna sobie go poszukac na kibelku i ogolnie nie nudzi sie szybko
  • 0

#45 NemoKOF

NemoKOF
  • Użytkownicy
  • 3596 postów

Napisano 24 May 2011 - 09:12

Panowie, ktos przelazl Nova2? Mam jakis dziwny problem z niezniszczalnym reaktorem :D

Dobra, juz ogarnalem temat :D Lece dalej ;)

Użytkownik NemoKOF edytował ten post 24 May 2011 - 17:15

• 0

#46 MBeniek

MBeniek
  • Użytkownicy
  • 3161 postów

Napisano 26 June 2011 - 12:16

Tylko dzisiaj Death Rally za darmo!

Dodatkowo jeśli ktoś jest fanem gier typu tower defense, to polecam Tower Defense: Lost Earth, który w promocji kosztuje teraz 0,79Euro.
  • 0

#47 waldusthecyc

waldusthecyc

❤S❤O❤N❤Y❤

• Be fit or die tryin'
  • 8125 postów

Napisano 27 June 2011 - 13:55

Tylko dzisiaj Death Rally za darmo!
Dodatkowo jeśli ktoś jest fanem gier typu tower defense, to polecam Tower Defense: Lost Earth, który w promocji kosztuje teraz 0,79Euro.

Death Rally miażdży cyce!!! uwaga bo naprawdę wciąga. zrobiłem wszystko co było do zrobienia, zajęło to troszkę czasu, ale teraz jako człowiek ze statusem GOD mogę żyć spokojnie. naprawdę polecam, bardzo fajne sterowanie, płynna i dobra grafa nawet jak jest młóca na ekranie. jest grubo

teraz męczę SPLINTER CELL, obaczym jak to się je
  • 0

#48 waldusthecyc

waldusthecyc

❤S❤O❤N❤Y❤

• Be fit or die tryin'
  • 8125 postów

Napisano 05 July 2011 - 10:32

Panowie nie wiem czy siedzicie cicho bo nie wiecie czy też siedzicie ciupiecie, ale dziś kolega mi powiedział o wielkie wyprzedaży tytułów Electronic Arts i Gameloft. Wpisujecie w wyszukiwarkę iTunes tych lub tych i wszystkie gry są po 0.79 ojro (dead space, nova, fifa itp) polecam, bo 10 gier wychodzi 8 ojro....
  • 0

#49 MBeniek

MBeniek
  • Użytkownicy
  • 3161 postów

Napisano 05 July 2011 - 11:14

EA i Gameloft dość często mają promocje, więc raczej wszyscy co mieli od nich kupić to już kupili. Bo kupować tylko dlatego, że dana gra kosztuje 80 centów to, jak dla mnie, nie ma sensu.
  • 1

#50 waldusthecyc

waldusthecyc

❤S❤O❤N❤Y❤

• Be fit or die tryin'
  • 8125 postów

Napisano 05 July 2011 - 17:08

EA i Gameloft dość często mają promocje, więc raczej wszyscy co mieli od nich kupić to już kupili. Bo kupować tylko dlatego, że dana gra kosztuje 80 centów to, jak dla mnie, nie ma sensu.

no ja tam z FIFY 11 za 3 zeta się cieszę, bo choć nie gram często to nie wydać 3zł na ten tytuł to byłby grzech. do tego dead space wreszcie i parę tytułów gameloft - ja się cieszę, stąd jak ktoś jeszcze (tak jak ja) nie łyknął wcześniej nic z w/w pozycji, to polecam
  • 0

#51 whitesand

whitesand
  • Użytkownicy
  • 302 postów
  • GG-
  • Tlen-
  • SkądOst
  • GamerTag-
  • PSN ID-

Napisano 05 July 2011 - 19:59

Mały offtop w nawiązaniu do powyższej dyskusji:

Ostatnio prześledziłem swoje zakupy w iTunes i uzbierało się tego od lutego coś ponad 70 euro, gdzie 90% zakupów to pozycje za wymieniane 0.79e. Chyba nie muszę nadmieniać, że połowa z tych 'promocyjnych' lub tanich aplikacji/gier stała się dla mnie zbędna lub nie spełniła oczekiwań (OPlayer HD) albo okazała się jednorazowym szitem (Rage czy jak to tam). Tak więc zgadzam się z MBienek. Nie ma co się rzucać na wszystko co pojawia się w promocji, bo z perspektywy czasu uzbiera się z tych promocji słuszna sumka, a satysfakcja będzie ledwie połowiczna.
  • 0

#52 saptis

saptis

Lego Master

• Użytkownicy
  • 3147 postów

Napisano 13 July 2011 - 14:06

Na App Store mozna pobrac zupelnie za free polska gre Sky Force - sciagajcie poki jest dostepna ! :)
Swietna gierka, dzisiaj pogralem i bardzo mi sie podoba - to klasyczna strzelaninka samolocikiem, niezle wyglada i ma fajna, oldschoolowa muzyczke - polecam ! :)

Użytkownik saptis edytował ten post 13 July 2011 - 14:09

• 1

#53 bartiz

bartiz

bluzgator

• Senior Member
  • 3753 postów

Napisano 29 July 2011 - 14:51

Ja polecam Boost 2 - gra jest podobna do trybu ZONE z Wipeouta, fajna muzyczka, zmieniajaca sie oprawa, obsluguje GameCenter i mozna grac po necie.

http://www.youtube.com/watch?v=NASYd1uS3gE
  • 0

#54 Yacek

Yacek
  • Użytkownicy
  • 3634 postów
  • GG4684235
  • Tlenclau

Napisano 04 August 2011 - 14:43

Panie i panowie - Final Fantasy Tactics na iphona! Prawie 500MB i jesli bedzie to dzialac tak jak mysle to az strach sie bac. Nareszcie!
  • 1

#55 bartiz

bartiz

bluzgator

• Senior Member
  • 3753 postów

Napisano 04 August 2011 - 15:37

Narazie chyba tylko po japońsku czy mi sie przewidziało ?
  • 0

#56 Yacek

Yacek
  • Użytkownicy
  • 3634 postów
  • GG4684235
  • Tlenclau

Napisano 04 August 2011 - 15:57

Narazie chyba tylko po japońsku czy mi sie przewidziało ?

Po angielsku - wlasnie gram. I tak - w pierwszej walce jak pada deszcz to troche kicha bo sa dropy fps przy niektorych zagraniach. Mozna zoomowac plansze od 75% do 200%, obracać ją bez ograniczeń kamery jak sięhce. Sterowanie wypada dobrze. Muzyczka świetna ale to wiemy no i sądodatkowo cutscenki - jakaś ręcznie rysowana manga/bajka ale wygląda to fajnie i pasuje do świata gry. Uwaga: w cutscenkach jest normalny angielski dubbing u postaci!

Kolejny minus to tla plansz przeniesione z psx czyli jest pikseloza - niestety nie zrobili hi resowych plansz z ladnymi teksturami - pozostal oryginal.

Użytkownik Yacek edytował ten post 04 August 2011 - 15:58

• 0

#57 bartiz

bartiz

bluzgator

• Senior Member
  • 3753 postów

Napisano 05 August 2011 - 08:14

Oprócz Finala wczoraj wyszło nowe Cut the Rope o podtytule Experiments :) Nowe pomysły i jeszcze lepsza grywalność. Polecam 0,79 euro już jest na pierwszym miejscu w AppStore.
  • 0

#58 Yacek

Yacek
  • Użytkownicy
  • 3634 postów
  • GG4684235
  • Tlenclau

Napisano 05 August 2011 - 08:55

Screeny z FFT - pomniejszone o 50% aby lepiej sie ogladalo.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownik Yacek edytował ten post 05 August 2011 - 08:55

• 0

#59 Texz

Texz
  • Użytkownicy
  • 5737 postów

Napisano 11 August 2011 - 19:58

Anomaly wylądowało na iPadzie/iPodzie. Mam to na PC i na Mac, teraz jeszcze na iPadzie. Masakracja. Pierwsze 5 misji łyka się bez popity, a 6 z transportowcem... ugh. Gdyby się w to grało jak na PC/Mac gdzie lata się małym żołnierzykiem byłoby chyba nie do przejścia.
  • 1

#60 Andreal

Andreal

<3 Czarnystok

• Użytkownicy
  • 5082 postów

Napisano 12 August 2011 - 07:28

Ano właśnie się zastanawiam nad kupnem tego na Ipada, cena śmieszna, a rozgrywka wygląda naprawdę bajerancko.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2