Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
26 minut temu, grzybiarz napisał:

a grałeś w piątkę? :)

 

No właśnie troszkę, ale... nie porwało. Może trzeba więcej pograć, może nie dla mnie. Spróbuję z nową odsłoną, dam jej z 1-2h i się zobaczy. Zawsze można oddać w ciągu 14 dni (i nawet gra zostaje na telefonie, hyhy. Ale się nie aktualizuje już jeśli dobrze kojarzę).

8 minut temu, Rayos napisał:

wymagana jest fabularna znajomość poprzedniej odsłony? 

 

Bez poszerzonego książkowego uniwersum nie podchodź, bo nie ogarniesz lore.

Odnośnik do komentarza

@MichAelis odpowiedz brzmi: taka appka nie istnieje.

Mockup bardzo przypomina polaczenie Autodesk SketchBook oraz Adobe Illustrator Draw. Pewnie nie chcieli reklamowac Sketchbooka, ktory jest najpopularniejszy i zrobili wlasny koncept.

 

Albo kopia Autodesk Graphic:
 

6a017c3334c51a970b01b8d16433ee970c-pi.pn

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

@kubson to jest najlepszy tower defense w jaki grałem. Na początku tez mnie dziwiło... małpy i balony? Wtf? A już 3 lata gram w tą serie (i spinoffy). Na początku jest trudno, ale z czasem idzie coraz lepiej.

no i nie jest to gra typu pay to win. A każda odegrana rundka robi jakiś pasek postępu do przodu - coś jak w gran turismo sport, każdy przejechany wyścig:)

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ale jak weźmiesz wersję na iPhone'a to przecież uruchomisz ją na iPadzie ;). Ja właśnie tak zrobiłem, nie wygląda to w żaden sposób źle przez to, że gra i tak używa dość retro grafiki. Dodatkowym atutem jest sync save'ów między tabletem a telefonem, bo przecież to jedna i ta sama aplikacja.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.10.2018 o 02:24, raven_raven napisał:

Nowe Kingdom Rush nadchodzi :obama:. Można już składać preordery za 24 zł. 

 

W dniu 26.10.2018 o 10:14, kubson napisał:

Super, bo to najlepszy tower defence, w kingdom rush brakuje mi 20 gwiazdek do kompletu i ostatnio dokupiłem Origins oraz Frontiers

 

Już jest, 24 PLN :) dodatkowo, nie wiem czy to standardowa cena, ale Origins i Frontiers po 5 PLN 

Odnośnik do komentarza
Ale jak weźmiesz wersję na iPhone'a to przecież uruchomisz ją na iPadzie . Ja właśnie tak zrobiłem, nie wygląda to w żaden sposób źle przez to, że gra i tak używa dość retro grafiki. Dodatkowym atutem jest sync save'ów między tabletem a telefonem, bo przecież to jedna i ta sama aplikacja.


Byłem przekonany ze na iPadzie bedzie wyglądać jak g,owno:) wezmę i sprawdzę

Btw ten Bloons 6 to tak średnio bym powiedział :/ ale dam jeszcze szanse
Odnośnik do komentarza

kurde...
ja zacząłem od piątki, jak ją dali w Humble Bundle, wkręciłem też kumpla.
Potem graliśmy w dwa różne spinoffy, szóstkę braliśmy od razu na premierę.
Ta gra oferuje sporo kombinacji/strategii, naprawdę czasem trza się nagłowić w którą małpę postawić. Tyle że faktycznie może odpychać swoją złożonością.
W piątce jeszcze można było upgrejdować w 4 strony, tu w 3. Tam też było więcej małp:)

Jest kilka typów balonów i na każdy z tych typów trza upgrejdować jakieś małpy.
Przykładowo małpa z bombami, jest dobra na te metalowe, albo sniper z odpowiednią mocą, jest dobry na kamuflujące się balony.
Parę dni temu dodali w aktualizacji moździerz - dobre na nowy level na księżycu, ponieważ wybierasz sobie punkt w który moździerz będzie nawalał.
No nie wiem - helikopter np. lata za balonami, po pewnym upgrade. Jest tego sporo...
Szkoda że nie pykło :/

 

Z innej beczki, na promocji 9 zł zamiast 18, jest gra Pocket City. Ale jak coś to jej nie polecałem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...