Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kalel napisał:

Grał ktoś w Cywilizacje VI na iOS? Kupiłem pełną wersję gry ale ni (pipi)a nie mogę wybrać sobie cywilizacji i dostaje randomowego przywódcę przy każdym odpaleniu gry. Ktoś miał podobnego buga?

Pewnie dajesz Create Game? Wtedy musisz jeszcze raz wybrac cywilizacje klikajac tam na gorze. Nie jest to zbyt intuicyjne.

 

@Gregor var Emreis ponoc naprawili to z najnowszym updatem. Sam nie sprawdzalem jeszcze, bo jednak fajniej mi sie gra na Switchu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Gregor var Emreis napisał:

Może coś źle ustawiasz, albo klikasz? Mam Civkę na iOS od zeszłego roku i nie mam problemów żadnych, poza tym, że gra lubi się wysypać w późniejszym etapie jak na mapie dużo się dzieje

 

Niestety, to jest największa bolączka ale nie chce mi się na Maca kupować.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, estel napisał:

Pewnie dajesz Create Game? Wtedy musisz jeszcze raz wybrac cywilizacje klikajac tam na gorze. Nie jest to zbyt intuicyjne.

 

@Gregor var Emreis ponoc naprawili to z najnowszym updatem. Sam nie sprawdzalem jeszcze, bo jednak fajniej mi sie gra na Switchu.

 

Oj, to muszę sprawdzić. Jak faktycznie jest ok to chętnie skuszę się na dodatki. 

 

Wersję Switchową rozpatrywałem, ale duży ekran iPada plus język polski w grze przekonały mnie do wersji iOS. No i była ponad dwa razy tańsza

Odnośnik do komentarza

Żeby jeszcze bardziej utwierdzić Cię w dobrym wyborze dodam, że wersja na iPada też szybciej się ładuje i lepiej działa w późniejszej fazie gry.

 

Edit: A próbowałeś podłączyć do TV i grać padem? Ja oddałem swoje AppleTV, więc nie mam chyba jak sprawdzić.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, estel napisał:

Żeby jeszcze bardziej utwierdzić Cię w dobrym wyborze dodam, że wersja na iPada też szybciej się ładuje i lepiej działa w późniejszej fazie gry.

 

Edit: A próbowałeś podłączyć do TV i grać padem? Ja oddałem swoje AppleTV, więc nie mam chyba jak sprawdzić.

 

Mam przejściówkę z Lightning do HDMI, ale nie mam pada, którego mógłbym podłączyć do iPada. Ten z XboxOne jest starego typu, bez bluetootha, PS4 nie mam, PC też nie. W ramach ciekawostki podłączyłem kiedyś właśnie iPada to TV żeby zobaczyć jak te gry wyglądają, no i Cywilizacja wygląda świetnie. 

Co do działania, to na dużych mapach w erze atomu czy informacji gra się wysypywała tak często, że praktycznie ciężko było ją ukończyć. Jak to naprawili to super, muszę sprawdzić koniecznie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek
16 minut temu, grzybiarz napisał:

Czyli dziala już parowanie z padem ps4? Ciekawe jak to rozwiązali?

Ja paruje z padem od xboxa one, normalnie ogarnia po blutaczu, oczywiscie gierka musi miec wsparcie pada. Sprawdzalem forcika i minecrafta to smiga normalnie jak na konsoli.

Odnośnik do komentarza

Taki iPadzik ze wsparciem kontrolera i Apple Arcade wydaje się naprawdę sensowną opcją na sporadyczne pogranie w podróży. Szkoda tylko, że iOS13 dla iPadów dopiero za dwa tygodnie.

 

edit:, o w sumie to przyspieszyli premierę. Będzie już we wtorek.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...