Skocz do zawartości

Resident Evil Revival Selection


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

RE4 o ile będzie naprawdę dobrze wyglądał, to chętnie w to zagram. To jest taka gra jak Mario, trzeba odświeżać co generację. :potter: Inna sprawa, że lepiej byłoby, gdyby odświeżyli przynajmniej do poziomu RE5. Code Veronica jakoś mnie nie interesuje, nie przepadam za tą częścią.

 

Kto ma pretensje, że kolejna składanka, to niech najpierw podziękuje Sony za wycięcie wstecznej kompatybilności...

 

Na RE0 i REmake nie ma co liczyć, bo jakieś prawa ma do tego Nintendo. W innym wypadku Capcom już dawno wypuściłby te części na inne konsole, bo kto jak kto, ale oni lubią zarabiać na tym samym.

Zresztą kto chce w to zagrać, to jaki problem? Gamecube z tymi grami na allegro można spokojnie znaleźć w cenie nowej gry. Trzeba mieć tylko farta, ale często takie aukcje da się zauważyć, więc zamiast inwestować w kolejne pocięte crapy z tej generacji, można sobie odświeżyć dobre gry.

Edytowane przez Zwyrodnialec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

jak na swoje czasy i konsole na ktore wyszedl RE4 wygladal swietnie (szczegolnie na GCN).

boje sie troche jak to wypadnie w wersji HD. polygonow nie dodadza, samo powiekszenie tekstor moze nie dac tego efektu.

 

dodanie obslugi move byloby dobre, moze w koncu mnie zmusi do zakupu.

mialem juz kupic razem z No More Heroes, ale gram na padzie i jest spoko, namachalem sie juz na Wii przechodzac 3 razy gre ;)

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że wydawca nie ograniczy się z wypuszczeniem wersji pudełkowej tylko na rynek japoński. Obsługa PS Move wydaje się dla mnie czymś oczywistym, bo RE4 w wersji dedykowanej Wii obsługiwało Wiilota. Wątpię, żeby Capcom olał ten wątek. Będzie to już moja trzecia wersja RE4 (wcześniej miałem ją na GCN, niebawem kupie RE4 Wii Edition i na jesieni Revival Selection).

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że wydawca nie ograniczy się z wypuszczeniem wersji pudełkowej tylko na rynek japoński. Obsługa PS Move wydaje się dla mnie czymś oczywistym, bo RE4 w wersji dedykowanej Wii obsługiwało Wiilota. Wątpię, żeby Capcom olał ten wątek. Będzie to już moja trzecia wersja RE4 (wcześniej miałem ją na GCN, niebawem kupie RE4 Wii Edition i na jesieni Revival Selection).

hehe - niezly maniak z Ciebie

ja mam juz 3 (Wii, GCN i PS2) a dodatkowo do Gamecube i PS2 mam pily jako kontrolery :D

 

kupie i te, ale tylko jesli faktycznie cos usprawnia - grafike?

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

Oprawa będzie podniesiona do poziomu rozdzielczości HD, dodane zostaną trofea zaś w RE4 na pewno nie zabraknie obsługi PS Move o czym już wspominano powyżej. Generalnie w przypadku RE4 powinny pojawić się wszystkie dodatki, bo w Code: Veronica był jedynie tryb Battle Game, żadnych dodatkowych bonusów. Jednak Veronica jest bodajże najdłuższą częścią serii (nie licząc już RE4).

Odnośnik do komentarza

To powinno właśnie tak się prezentować. Zważywszy na fakt, że RE4 jest bodaj najlepiej wyglądająca grą poprzedniej generacji podciągnięta grafa musi trzymać jakiś poziom. W oryginalnej wersji Leon nie miał tak szczegółowo wykonanych włosów. Fajny mod z PC...

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Niestety, tutaj licencja należy również do Nintendo. W sumie nie wiem czemu Capcom nie może wydać tych gier na platformy Sony czy M$. Wszystko jest pewnie uzależnione od tego na jakiej mocy Nintendo podpisało z Capcom umowę wydawniczą na te dwie gry. W zeszłym roku przecież oba tytuły ukazały się w edycji Archives na Wii, więc na reedycje tych perełek w HD nie mamy co liczyć. Szkoda, bo te gry nawet dziś robią wrażenie.

 

Jak ja bym chciał taki solidny remake RE2 na Wii U.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Lista osiągnięć do RE4, trofea raczej będa takie same czyli mało i bez rewelacji http://www.ppe.pl/news-8889-Resident_Evil_4_HD__jest_lista_osiagniec_.html

 

 

 

 

What Are They Worth?

Acquire all of the bottle caps in the game.

 

We're Going Home

Defeat Saddler in battle, and escape from the nightmare.

 

The Ties That Bind

Defeat Krauser, your former partner, in battle.

 

The S Stands for Stylish!!

Acquire all of the costumes in the game.

 

The Castellan Falls

Defeat Salazar, and make your escape from the castle.

 

Secure the Ballistics

Rescue the president's daughter, Ashley. Afterwards, the real fun begins.

 

It Begins With a Ring

Ring the mysterious bell. What happens after that, is up to you.

 

Do Not Shoot the Water!

Summon the master of the lake. Don't rock the boat.

 

A Terrifying Assassin

Turn the tables on Verdugo, the right hand of Salazar.

 

A Rock and a Hard Place

Outmaneuver the rampaging beast, El Gigante.

 

A Heart of Steel

Clear the game on the highest difficulty.

 

A Bloodline Severed

Defeat the village chief in battle.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wrzesień miesiącem rimejków.

 

RE4 wychodzi 20 września a CV 27 września:

 

http://www.joystiq.com/2011/07/23/resident-evil-4-hd-and-re-code-veronica-x-hd-infect-the-us-this/

 

To data dla US ale u nas chyba tak samo wyjdzie. Zero informacji o wersji pudełkowej, cenie i wsparciu dla Move ;/

Znając moje szczęście kupię z PSStore a za chwilę zapowiedzą wersje pudełkową ;p

 

Osiągnięcia dla Code Veronica:

 

http://newbreview.com/2011/07/08/resi-evil-code-veronica-hd-achievements/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...