Skocz do zawartości

Resident Evil Revival Selection


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiedź:

 

http://www.ppe.pl/news-6569-Gotowi_na_kolekcje_HD_Resident_Evil.html

 

Nie jest to oficjalna zapowiedź ale chyba nie pozostawia złudzeń. Na razie wiadomo o RE4 i Code Veronica, kto wie może jeszcze jakieś Residenty wrzucą. Resident Evil Zero to byłby rarytas.

 

Kolekcja ma się ukazać na Ps3 i XO.

 

A tutaj skany:

 

http://www.ppe.pl/news-6577-Resident_Evil_Revival_Selection_na_skanach.html

Odnośnik do komentarza

Resident Evil 4 już mam na Ps2 w dodatku po włączeniu progressive scanu obraz nawet na LCD TV jest niezły więc akurat ta część tej "składanki" mało mnie interesuje, choć oczywiście z miłą chęcią bym znów w nią zagrał. Zdecydowanie bardziej ciekawi mnie RE:CV, w którego nie miałem przyjemności zagrać więc jeśli cena składanki nie będzie zbyt duża (tak do 140zł) to może się skuszę. I tak zresztą planowałem zakup Code Veronica więc powód do nabycia tego zestawu jest. Choć i tak na jakiś skok jakości nie liczę bo już poprzednie reedycje innych serii pokazały, że co najwyżej podciągną rozdzielczość i tyle.

Odnośnik do komentarza

Na taka wlasnie wiadomosc od dawna czekalem !

Pomimo tego ze Resident Evil 4 mam na Gamecube jak i na Playstation 2, a Resident Evil: Code Veronica na Playstation 2, to i tak z checia kupie kolejne wydanie tych gier.

 

Chcialbym zeby pojawila sie kompilacja zawierajaca Resident Evil 1, 2 i 3, a najlepiej zeby wrzucili je z tymi zapowiedzianymi na jedna plyte. :) Jak dla mnie to RE 1, 2 i 3 moga zostac niemienione - tak jak byly, nie trzeba mi przerabiania ich na HD, wystarczy tak jak bylo na Gamecube.

Z Resident Evil Zero i Resident Evil: Remake moze nie byc tak latwo bo przeciez zostaly wydane tylko na Gamecube, wiec moze Nintendo ma prawo wylacznosci.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Skoro w newsie widnieją już skany to jest to raczej pewny projekt. Mimo wszystko chętnie powrócę do RE4 i Veronici. Marzy mi się jeszcze zestaw RE Remake i RE Zero. Na starsze części już raczej bym nie liczył bo są na PSN i nie byłoby zbytniego sensu ich odświeżać.

 

Sadzę, że w niedalekiej przyszłości usłyszymy o planach Capcom'u dotyczących wypuszczenia na PS3 RE: Umbrela Chronicles oraz Darkside Chronicles (obsługa PSMove included). O ile UC na Wii sprzedało się całkiem przyzwoicie tak Darkside nie miało już tyle szczęścia. Nie ukrywajmy ale Capcom to firma bardzo pazerna na kasę, więc taki scenariusz jest niewykluczony.

 

Jak producenci bedą tak regularnie dostarczać nam odświeżone kolekcje największych hitów to dojdzie do tego, że zacznę się zastanawiać czy w danym miesiącu kupić np. takiego Crysis 2 czy właśnie kolekcję RE. Taki mały paradoks, bo wybieram pomiędzy nowym a starszymi i ogranymi na blachę tytułami.

Odnośnik do komentarza

Nastepny odgrzewany kotlet. RE Codename Veronica do kupienia za 15 zeta. RE 4 za 25. Gry wyszly calkiem niedawno i sa ogolnie dostepne.

Skoro beda miec chetnych, niech wypuszczaja, kasa zawsze sie przyda w tych ciezkich czasach, tym bardziej, ze pracy wloza niewiele.

 

PS. Bardzo rzadko kupuje nowosci na premiere dla siebie. Crysis 2 za pol roku bedzie wart 70/60 zeta (gry EA bardzo szybko tanieja), a jest tyle swietnych starszych tytulow, w ktore nie gralem, ze szkoda pieniedzy na nowosci.

Odnośnik do komentarza

Strasznie mnie ucieszyło to info,bo jestem wielkim fanem serii.Przeszedłem wszystkie części od PSX,Dreamcast i później Gamecube.Ale po dłuższym przemyśleniu,to chyba tego nie ruszę,bo myślę,że na dzisiejszy dzień mogę się strasznie zawieść.Wolę te gry pamiętać jak je kiedyś odebrałem.Już 2 lata temu RE5 trzeba było brać z przymrużeniem oka na te archaiczne sterowanie.No nic,trzeba czekać na kolejną część RE,tylko,czy Capcom potrafi zrobić grę odpowiadającą dzisiejszym standardom?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale oglądając ten materiał odniosłem wrażenie, że brakuje tego charakterystycznego rozmycia jaki towarzyszył wersji na GC. Ogółem jest bardzo dobrze (zauważcie, że Leon ma bardziej naturalne włosy). RE4 to najlepiej wyglądająca gra poprzedniej generacji i odpowiednio podbita do HD może dalej robić wrażenie.

 

Mam nadzieję, że wydawca zdecyduje się jednak na wypuszczenie wersji pudełkowej.

Odnośnik do komentarza
Gość A2M

Bo to właśnie jest gameplay z PC, oczywiście z patchem na podbicie tekstur. Jak wiadomo, pierwotna PC-towa wersja RE4 wyglądała koszmarnie, znacznie gorzej niż ta z PS2 , o Gamecube lepiej nie wspominać. BTW włosy Leona wyglądają tragicznie i znacznie słabiej niż na Gacku. Do tego postać Leona jest jakaś wychudzona i wyraźnie widać, że brakuje mu polygonów. ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=HxkIySKykB4

Edytowane przez A2M
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.