Skocz do zawartości

TERA online


Trundle

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem kilka filmików z gry, zauważyłem pewną korelacje pomiędzy postacią jaką wybiera gracz a samym graczem (za każdym razem jak grający miał głos 30letniego prawiczka albo tego grubasa z Simpsonów postać, którą wybrał zawsze była lachonem; w przypadku facetów pokroju Total Biscuita grający zawsze wybierał chomika) i gra daje radę. Zgadzam się z TB w 100%, że chomik jest jedynym wyborem dla tych którzy wymiotują wszystkim związanym z azjatyckimi postaciami i właśnie dla tej postaci chyba zdecyduję się na zakup (sposób w jaki ta postać biega jest urzekający).

 

Jako, że nigdy nie miałem do czynienia z jakimkolwiek MMO (prócz 3h grania w Silkroad) mam pytanie - jak wygląda kwestia tych całych abonamentów? Jak kupuję abonament na 30 dni to jest to 30 dni gry czy 30 dni kalendarzowych? Pytam, bo nie mam zbytnio czasu na granie więc pewnie w tygodniu bym wyłuskał góra 2h na grę dlatego też nie widzi mi się płacenie za 30dniowy prepaid, który przepadnie.

Są jakieś "zdrapki" na np. 1dzień gry?

Odnośnik do komentarza

WoW ma styl graficzny który zawsze rozpoznasz, SW: ToR ma elementy które momentalnie skojarzysz. TERA ma psy, koty, szopy i roznegliżowanych bohaterów. A co ma GW2? Ja serio nie jestem w stanie poznać tej gry jeżeli na screenie nie ma 2 rzeczy: tej rasy szczuro-wilko-psa i UI.

 

Psy, koty, szopy, pandy, wiewiorki...oh wait, u forgot Poland!

 

Nie kumam za cholerę fenomenu GW ale nie mam zamiaru nazywać gry gównem etc z tego powodu, bo moim zdaniem jest to brak szacunku dla tych, którzy ją lubią i się nią zachwycają.

 

Oh lawd, gadamy o grach komputerowych, nie o obrazach Witkiewicza.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Ja sobie zrobiłem Aman female Archer - całkiem przyjemne, ale muszę zrobić research czy 19m to max zasięg. Jeżeli tak to trochę bieda :confused: No i miałem nadzieję, na ciut bardziej agresywny wygląd. Troszkę jak Orc female z L2.

 

Bankowo będę grał Aman male Berserkerem. Archera też zrobię, pewnie Castanic Female.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

@Rinek

Nie wiem jak to będzie wyglądać w przypadku TERY, ale MMO mają przeważnie prepaidy na 4 okresy: 15, 30, 60 i 90 dni.

Jeżeli faktycznie miałbyś grać te 2-3h tygodniowo... to to jest faktycznie kiepsko opłacalny biznes w Twoim przypadku. Wyszło by Ci powiedzmy 80-100zł za prepaid na 60 dni kalendarzowych. Czyli około stówy za 15h grania. Oczywiście tutaj dochodzą aspekty tego jakie ktoś ma możliwości finansowe etc, więc jest to kwestia indywidualna. Jednemu pasuje płacić 100 zł za 10h grania, inny się nie zgodzi jeżeli nie będzie miał z tego co najmniej 100h.

 

Inna sprawa, że MMO mają to do siebie, że po pewnym czasie logujesz się i nim cokolwiek zaczniesz robić to mija 30-40 minut na bzdurach ("sprzątanie" ekwipunku, szukanie zajęcia, potem szukanie ludzi do pomocy przy owym zajęciu) więc mogło by się skończyć tak, że masz 2h czasu w danej chwili, ale przez prawie godzinę nie zrobiłeś jeszcze nic, mimo, że w grze byłeś. Uroki MMO i trza to brać pod uwagę.

Odnośnik do komentarza

Czy ja dobrze rozumiem - mimo wygenerowania w zeszłym tygodniu klucza muszę zrobić to jeszcze raz a ponieważ nie miałem czasu grać więc zatrzymałem instalację na ok 50% to teraz wszystko muszę ściągać od nowa rejestrując się rpzy tym na kolejnej losowej stronie, która będzie mi generować spam na skrzynce?

 

Jeśli tak to pożegnam się z ich produkcją jeszcze zanim zdołałem się zapoznać, bo nie robią mi łaski udostępniając time demo. To ja robię im łaskę ściągając je (raz!) i rejestrując się na jakiejś stronie (też raz!) po to aby zastanowić się nad zakupem.

 

Wprzypadku takiego DIII forma bety jest zrozumiała - potrzebowali np. 20k graczy to rozesłali klucze i czekają na odpowiedź. Tutaj wydawca gra w kotka i myszkę - 5 terminów bety, można uczestniczyć w trzech (ależ mi łaska) a do tego niczym nie usprawiedliwione time triale i mieszanie kluczami (bo niby jaki jest sens time triala bety? nie sprawdzą pełnego obciążenia serwerów, nie wprowadzą poprawek w balansie, nic)

Odnośnik do komentarza

był max DL przez chwilę, obecnie mam 13% done i 288 kb na liczniku _-_

77% i 2.35 mB/s

 

pozdrawiam hihi.gif

 

edit:

a nawet 2.48 mB/s :P

 

Czy ja dobrze rozumiem - mimo wygenerowania w zeszłym tygodniu klucza muszę zrobić to jeszcze raz a ponieważ nie miałem czasu grać więc zatrzymałem instalację na ok 50% to teraz wszystko muszę ściągać od nowa rejestrując się rpzy tym na kolejnej losowej stronie, która będzie mi generować spam na skrzynce?

 

Jeśli tak to pożegnam się z ich produkcją jeszcze zanim zdołałem się zapoznać, bo nie robią mi łaski udostępniając time demo. To ja robię im łaskę ściągając je (raz!) i rejestrując się na jakiejś stronie (też raz!) po to aby zastanowić się nad zakupem.

 

Wprzypadku takiego DIII forma bety jest zrozumiała - potrzebowali np. 20k graczy to rozesłali klucze i czekają na odpowiedź. Tutaj wydawca gra w kotka i myszkę - 5 terminów bety, można uczestniczyć w trzech (ależ mi łaska) a do tego niczym nie usprawiedliwione time triale i mieszanie kluczami (bo niby jaki jest sens time triala bety? nie sprawdzą pełnego obciążenia serwerów, nie wprowadzą poprawek w balansie, nic)

Wtedy byla beta dla USA a teraz jest dla Europy, oddzielne bety = oddzielne konta. A jesli chodzi o rejestracje, to nie mow mi, ze nie masz drugiego maila dla takich stron ? :P Sam posiadam 2 "smieciowe" maile specjalnie na takie okazje.

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza

Rinek, masa zamkniętych bet działa tak, że gra jest "czynna" przez ileś dni, potem wprowadzają poprawki, znów gra działa etc.

Wszelakie Bety które działają 2-3 tygodnie, jak np BF3 to tak na prawdę demka. Jak np ostatnio ME3.

 

Beta Diablo 3 to też inna sprawa i bym się nie powoływał na to, bo beta miała trwać 6 tygodni z tego co pamiętam słowa Blizza. Start we wrześniu, 1/3 pierwszego aktu - content akurat na ten czas.... a nie, ze content na 2h grania a beta trwać będzie dobre 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.