Skocz do zawartości

Dragon's Dogma


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

filmiki pokazujace fragmenty walki i użycie niektorych skilli

http://www.ppe.pl/ne...biezyswiat.html

 

jak dla mnie wyglada to swietnie, w mieniktorych miejscach grafika super!! w innych ujdzie :P ale i tak grafa robi pozytywne wrazenie (nie porownuje jej do uncharted ale np do dragons age, albo kingoms of almaur, albo dungeon siege 3)

 

a walka tez wyglada fajnie, widac ze trzeba troche strategii bo wrogowie ganiają i wkurzają, ciosy mają moc, jest super, a jednocześnie nie ma bezmyślnej sieczki na jeden guzik

walka przypomina mi połączenie dark souls + monster hunter + jakaś napierdalanka w stylu DMC albo jakiś H'n'S

 

jak dla mnie super połączenie, co rpawda gra chyba bedzie dosyc specyficzna ale jestem coraz bardziej przekonany że trafi w moje specyficzne gusta :D

 

 

tu macie ejszcze filmiki dla 2 innych klas

 

http://www.youtube.c...1&v=dKASzNhrwSI

 

http://www.youtube.com/watch?v=jaAV44CAr7Y&feature=related

 

mają po 3 częsci, tam obok sobie znajdziecie pozostałe fragmenty

 

 

 

EDIT

 

w ogole to mamy aż 9 klas postaci (to chyba juz wszystkie, ale nie jestem pewny)

są podzielone na 3 rodzaje - wojownik, łucznik i mag, i kazdy rodzaj ma 3 "pod klasy"

 

uwaga tutaj troche moich dosmsyłow na troche wniosków na podstawie screenów i innych rzeczy

 

wojownicy

- fighter: podstawowa klasa meele, walcząca bronią jednoręczną i tarczą, na filmikach widać ze moze blokować i kontrować ciosy tarczą

- warrior: wojonik nastawiony na wielkie bronie dwuręczne, podejzewam ze bedzie miał słabsze mozliwosci bloku ale o wiele wieksze obrażenia (damage dealer)

- mistic knight: na pierwszy rzut oka wygląda jak palladyn, wielka tarcza, broń obuchowa i jakieś czary (pewnie wspomagające), pewnie to bedzie tank o najwiekszej wytrzymałosci

 

dystansowi:

- strider: małe sztylety i łuk, widać ze stawia na zwinnosc, uniki i szybkie combosy, moze wspomagać sie łukiem

- ranger: wygląda na to że stawia na łuk , używa wiekszego łuku niz strider, pewnie wiekszosc jego atakow opiera sie na łuku

- assasin: odwrotność rangera, czyli zamiasc rozwijać łuk idzie w sztylety, pewnie bedzie zwinny i szybki, moze miec jakies zdolnosci dla sztyletów

 

 

magowie:

- mag: jak widać na filmiku wali czarami, względnie małymi i prostymi

- sorcerer: wygląda na to że to rozwinięcie maga w strone wielkich powolnych czarow obszarowych ktore mogą zrobic wielki pogrom ale trzeba ja naładować

- magic archer: to połączenie maga i łucznika, strzela z magicznego łuku, zamiast strzał strzela czarami, pewnie znowu odwrotność sorcerera , czyli zamiast wielkich czarów ma bardziej precyzyjne, jak na przyklad szybkie i taśmowe strzelanie fireballami z łuku itp

 

 

 

jak dla mnie super zestawienie :D

w ogole podoba mi sie tez otwarty swiat z duzymi przestzreniami, dosyc mam łażenia po waskich korytarzach (nawet jesli sa one w lesie)

 

 

EDIT 5

 

zobaczcie jak rozwinięty jest edytor postaci i jak odmiennego bohatera można sobie wybrać (na zdjeciu to oczywiscie tylko przykłady)

mozna byc wielkim facetem albo małą dziewczynką :P

niżej pokazane jest jak nasza postac prezentuje sie na scenkach zaleznie od tego jaką ją stworzymy :D

97qhag.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Gra zapowiada sie ciekawie i z checia bym ja sprawdzil, ale robi ja CAPCOM, ktory zdarzyl mnie nauczyc, ze ich gier nie kupuje sie na premiere. Jestem ciekaw co w tym przypadku "ciekawego" odpie.rdola, w koncu to ma byc ich najwiekszy projekt od czasow xxx <_< Tak czy owak ,gierka dostaje obsuwe na mojej liscie zakupow, tylko dlatego, ze to robota CAPCOM'u.

I nie, nie jestem z tego powodu "happy"...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

super hiper to chyba tylko do bijatyk robią (od zawsze)

ale LP2 też mialo kilka drogich dlc - map packi i tryb zabijania bossów , to pewnie były rzeczy jakie zrobili przed premierą i wycieli specjalnie z gry, potem im sie nie chcialo robic nowego dlc bo gra sie słabo sprzedała (niesłusznie bo była fajna w coopie)

 

DD pewnie bedzie miała rzeczy typu nowe questy i inne wycięte bzdety jako dlc za 18zł

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nowy filmik, walka z tym samym smokiem co porpzednio ale inna klasa - assasin

 

przyznam że sam widze kilka uchybień, np dosyc znaczny pop-up (wrogowie, kamienie, krzaki, cienie drzew w oddali)

pare razy też kamera oszalała i nic nie bylo widać, i ogolnie miejscami chaos....

 

 

.....ale mimo to kurna napalam sie prawie że jak na monster huntera!!! :D

gra bedzie specyficzna i nie kazdemu przypasi, to widac, ale mam wielkie podejrzenia że mi przypasuje i to bardzo :D

 

strasznie mi sie podoba walka, i wielki otwarty teren, nie przypominam sobie żeby w jakiejś grze można było sobie pobiegać po takim fajnym lesie :D (wiadomo skyrim ma wielki świat ale w innym stylu, i ogolnie jest drętwo i FPP)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

kolejny post jeden pod drugim ale musicie to zobaczyc

 

 

gierka zapowiada sie coraz lepiej, wyglada jak połaczenie monster huntera i dark souls z światem niczym w oblivionie!!

CUDO!!

 

nie mowiac juz o tym że w nocy robi sie naprawde ciemno i naprawde niebezpiecznie :D

 

tutaj jeszcze jeden filmik, w odnosnikach macie wiecej filmow tego goscia, ciekawie wyjasnia rozne fajne sprawy :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy tylko ja mam wrażenie, że:

- gra wygląda bardzo plastikowo - tandetnie - takie mam odczucie przy niej

- postać głównego bohatera - zero charakterum charyzmy, bardzo nijaka

- martwie się o fabułe, że będzie standard do bólu

 

niby jest tu wszystko na miejscu, smoki, gryfy, chimery i inne ale wszystko takie nijakie bez wyrazu. Ani mroczne, ani słodkie, taki plastik. Poczekam na recenzje i dopiero może kupię. na razie wogóle mnie to nie kręci.

Odnośnik do komentarza

1 nie wyglada plastikowo, wygląda bardzo konkretnie, a podczas walki czuć mięso (dla porównania w skyrim czuć drewno)

mowisz ze nie jest mroczne? przeciez katakumby wygladaja bardzo dobrze, a ciemność jaka ogarnia swiat w nocy (bez latarni nie widać własnego nosa) dodaje wlasnie mrocznego klimatu. w dzień oczywiscie ze niektore lokacje to poprostu "Zwykły las" ale mi sie to bardzo podoba, las to las, nie kazdy las musi kipiec mrokiem i złowieszczością (w nocy to nadrobi) , a pewnie ktore lokacje będą wybitnie mroczne

serio mnie dziwi gdzie ty tam widzisz plastik

 

2 bohatera możesz sobie zrobić sam, kreator postaci daje ogromne mozliwosci, wiec mozesz sobie zrobić nawet kratosa jeśli uznasz że ma duzo charyzmy :P to jak sie będzie zachowywał na filmikach to już troszke gorsza sprawa, podejzewam że będzie niemową , tak jak bohater dragon quest albo dragons age

 

3 fabula raczej nie bedzie zachwycać ale to nie ona jest najwzniejsza w tak rozbudowanej i za(pipi)istej gierce

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

mi sie podoba ze gra troszke wymaga strategii, zwlaszcza magiem, bo z tego co widac mało czarów pozwala na spamowanie nimi i szybkie psuzczanie fireballi, wiele z nich dosyc długo sie ładuje i wymaga stania w miejscu, ale za to mają duża moc, bardzo lubie takie rozwiązania - trzeba wyczaić moment do ataku i spuścic komuś na głowe piekło. a nie takie arcadowe nawalanie czarami na lewo i prawo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.