Skocz do zawartości

Super Mario 3D Land


django

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi o to, że oprócz standardowego przejścia gry trzeba w każdej planszy:

  • zebrać 3 monety
  • przejść poniżej 5 śmierci
  • zdobyć złotą flagę
  • przejść wszystkie plansze Lugim

Aby tak na prawdę grę skończyć. Sama recka pokazuje pierwsze plansze, w sumie fajnie bo nie spoiluje, ale jakiś sneek peek odnośnie hardcoru w późniejszych mógł się znaleźć. W końcu takie reki ogląda się wyrabiając sobie zdanie czy zakup danej gry za 200 złotych będzie owocował godzinami świetnej zabawy. Oczywiście IMO.

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o to, że oprócz standardowego przejścia gry trzeba w każdej planszy:

  • zebrać 3 monety
  • przejść poniżej 5 śmierci
  • zdobyć złotą flagę
  • przejść wszystkie plansze Lugim

Aby tak na prawdę grę skończyć. Sama recka pokazuje pierwsze plansze, w sumie fajnie bo nie spoiluje, ale jakiś sneek peek odnośnie hardcoru w późniejszych mógł się znaleźć. W końcu takie reki ogląda się wyrabiając sobie zdanie czy zakup danej gry za 200 złotych będzie owocował godzinami świetnej zabawy. Oczywiście IMO.

 

 

Hehe miałem pytać co jeszcze mozna robić w tej grze poza jej ukończeniem. Dzieki za info :) Ile mniej więcej godzin to wszystko może zająć??

Odnośnik do komentarza

Nie jestem w stanie tego powiedzieć na mojej podstawie bo gdzieś w połowie zwykłego przechodzenia Special World coś mnie natchnęło i zacząłem grę na nowym save... ten feeling kiedy ma się wszystkie ruchy w małym paluszku i plansze przechodzi się jednym długim combo :D

Ale czytałem że 30 godzin może pęknąć.

Chyba przesada. Poza tym za przejście luigim coś jest? Nie ma nawet ikonki żadnej w planszach.

Odnośnik do komentarza

Są też zdjęcia u grzybka, który ma album. Ja na razie mam 3 świat special i jest świetnie. Czasem kończę z 3 monetami, a czasem nawet żadnej nie mijam po drodze. Rzeczywiście ta gra zajmie ponad 20h, bo czas z nią płynie bardzo szybko.

 

BTW grzybasy z tanooki suit wyglądają przecudnie.

Edytowane przez Pious
Odnośnik do komentarza

 

Wyobraź sobie planszę z platformami, które się zmieniają przy skoku, raz na czerwoną, raz na niebieską. Całą planszę musisz przejść od początku do końca bo nie ma checkpointa w środkowej części. I najważniejsze. Całą planszę trzeba przejść w biegu bo goni nas gigantyczny Cosmic Mario. Gigantyczny, więc nie da się gnojka wyminąć na małych platformach. Każdy skok, każda akcja, zwłaszcza pod koniec, musi być wyuczona, z góry zaplanowana i wymierzona co do jednego skoku. Do tego w(pipi)viające kręcące się kolce. Wygląda na to, że zamek w S7 jest podobny tylko nasz gigantyczny przyjaciel musi rozbijać nam murki, żebyśmy mogli przejść dalej. No tak...

 

 

... Mario Kart 7 !

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

http://www.destructoid.com/no-mario-galaxy-2-on-3ds-because-mario-would-be-a-speck--216983.phtml

 

Była szansa na Super Mario Galaxy 2 na 3DSie, ale z tego tekstu wynika, że po pierwszych próbach zdecydowano stworzyć coś nowego, co będzie się lepiej nie tylko prezentować na małym ekranie, ale i grać. Szybki port z Wii byłby po prostu niegrywalny. Patrząc na 3D Land mam wrażenie, że kto jak kto, ale specjaliści z Nintendo dobrze znają swój sprzęt.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja właśnie dziś zrobiłem wszytskie monety i przechodzę Luigim. Niestety nie zrobili jak w SMG, że wszystko Luigim od zera i w zasadzie śmiagm przez plansze jak wariat, jest łatwiej niż za 1 razem. Z tego co czytam to po zdobuciu wszystkiego będzie jeszcze jedna plansza. Gra wyśmienita.

 

Do tego jednak jest ikonka kim przeszliśmy plansze. Pojawia się chyba po zdobyciu wszystkich monet, bo mam przy każdem, albo M, albo L.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...