Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nazwa jak najbardziej odpowiednia, jeśli plotki o kontrolerze ze zmienną gramaturą ekranu są prawdziwe i kojarzą się z Kawą :D

 

ps. Czy przypadkiem Cafe nie oznacza też, że nintendo pójdzie w generatory smrodów? Pamiętam chyba z dekadę temu miały wejść powszechnie na rynek gier PC

Edytowane przez Bandi
Odnośnik do komentarza

Nie sądzę. To wciąż droga technologia i z tego co wiem, to działa jak drukarki, czyli co jakiś czas musisz uzupełniać ampułki z środkami chemicznymi. Nie ma innego sposobu generowania "smrodów" jak poprzez odczynniki chemiczne. Gdzieś czytałem, że (o ile mnie pamięć nie myli) Hideo Kojima chciał stworzyć grę na któryś ze starych komputerów (Atari/Commodore/Amiga), gdzie farba z tłoczonej płyty miałaby się przypalać w czytniku i produkować zapaszek. Zrezygnowano z tego pomysłu, gdyż okazało się to zbyt uciążliwe dla czytników i mogło prowadzić do ich uszkodzenia.

 

Jednak chodziło o dyskietkę, nie płytę :)ŹRÓDŁO

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Pamiętajmy, że tu mowa o Nintendo - to Nintendo udaje się wprowadzić coś dobrze na rynek. Czemu mieliby się nie pokusić o dodatkowy zarobek. Na wkładach z aromatami, podobnie jak producenci drukarek zarabiają na tonerach? Oczywiście nie twierdzę, że da się taki generator zapachów opracować i sprzedawać w konsoli czy padzie na większą skalę

Odnośnik do komentarza

Zakładając, że mogą to zrobić. Gdyby chcieli, konsola mogłaby generować zapaszki, ale trick polega na tym, że taki wkład z aromatami (załóżmy, bo o innej opcji generowania zapachów nie słyszałem), z tego co kiedyś czytałem (na temat tej technologi w Focusie), kosztowałby tyle co dobre perfumy.

 

Pozostaje pytanie na ile taki aromat mógłby starczyć. Drugą sprawą (i według mnie najważniejszym argumentem) jest to, że na rynku tego jeszcze nie ma i nintendo musiałoby pokryć produkcję tych wkładów.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Tak, Samus Aran mega Blast - czyli specjalny wtyk i gniazdo w jednym z maksymalnymi doznaniami dla gracza ;P

 

To się nazywa do piero FEEL :D

 

:lol: w sumie całkiem dobry patent.Nie ma bata, na starcie nowego Metroida byłby najczęściej kupowaną zabawką.

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dane techniczne "Wii2" czy tylko głupia plotka:

  • Czterordzeniowy procesor IBM Power 6 Chip taktowany 3.5Ghz
  • Karta graficzna: Custom AMD RV770 766Mhz
  • 512MB RAM-u, 1024 VRAM -u oraz 16MB eDRAM-u
  • Dwuipółcalowy dysk 250/320GB SATA plus możliwość użycia kart SD i SDHC do 64GB
  • Napęd Bluray zgodny z płytami na GameCube i Wii
  • Wyjścia: Composite 480i, S-Video 480i, Component 480/720/1080 oraz HDMI 480/720/1080

http://www.gamezilla.pl/content/wyciekly-dane-techniczne-nastepcy-wii

 

Jeśli jednak okazałyby się prawdziwe to na pewno na plus trzeba byłoby zaliczyć wsteczną kompatybilność (przynajmniej Nintendo nie bawi się w HDrimejki). W ogóle specyfikacja nie jest zła, wiadomo że za dwa, trzy lata pewnie będzie marna przy next-genach od Sony i M$, ale do tego czasu pewnie Wii2 zdąży się sprzedać. Poważnie zastanawiam się nad zakupem (w końcu Wii ani GC nie mam, a parę pereł na te konsole wyszło). Ciekawią mnie tytuły startowe przy następcy Wii (mam nadzieję, że będzie o wiele lepiej niż przy premierze 3DSa). Coś mi się wydaje, że N zaś będzie miało najciekawszą konferencję w tym roku na E3 (na pewno będzie najwięcej niespodzianek, tylko ciekawe czy tych pozytywnych czy negatywnych). A tak w ogóle, to jak myślicie ile Nintendo zażyczy sobie za konsole jakby miała powyższe bebechy??

 

P.S. Widać, że zainteresowanie następcą Wii nie jest za wielkie skoro temat nawet nie ma całej jednej strony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

1400-1500 zeta byłoby najbardziej optymalnym wyjściem i wydaje mi się że na starcie mają zapewnioną szeroką bazę użytkowników jak jeszcze do premiery dorzucą nową Zelde to niezły będzie postrach dla konkurencji.Do tego dojdzie techniczna nie do końca przedstawiona jeszcze nowinka i o Big N znów będzie się rozmawiać.Ale najbardziej ciekaw jestem jak poradzą sobie z graniem w sieci i to czy usługa będzie płatna.

 

 

P.S. Nintendo w psx-e nigdy nie było odpowiednio promowane i większość tutaj traktuje jako pożywkę tylko dla dzieci, nie znając i nie wiedząc czym tak naprawdę Nintendo potrafi zauroczyć graczy.No, ale co tam poczekamy do E3 i zobaczysz jak tutaj ruch wzrośnie :)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Jak był dobry miesiąc dla Nintendo to wskaźnik był wyższy niż dla Sony, Bushishan więc to nie uprzedzenia redakcji tylko fakt, że nintendo miało zawsze w większości lineup < 12 lat :D

 

Wracając do tematu głównego, to ta specyfikacja robi wrażenie. Szczególnie 4x większą ilością pamięci graficznej i 2x operacyjnej niż konkurencja. Same podzespoły nieporównywalnie silniejsze, najnowszej generacji blu-ray, szybki dysk twardy. Jeśli to prawda, to do premier X720 i PS4 Nintendo może zgarnąć sporą część rynku, bo deweloperzy sami się zainteresują wydajniejszą platformą

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Dane techniczne "Wii2" czy tylko głupia plotka:

  • Czterordzeniowy procesor IBM Power 6 Chip taktowany 3.5Ghz
  • Karta graficzna: Custom AMD RV770 766Mhz
  • 512MB RAM-u, 1024 VRAM -u oraz 16MB eDRAM-u
  • Dwuipółcalowy dysk 250/320GB SATA plus możliwość użycia kart SD i SDHC do 64GB
  • Napęd Bluray zgodny z płytami na GameCube i Wii
  • Wyjścia: Composite 480i, S-Video 480i, Component 480/720/1080 oraz HDMI 480/720/1080

http://www.gamezilla...ne-nastepcy-wii

 

Jeśli jednak okazałyby się prawdziwe to na pewno na plus trzeba byłoby zaliczyć wsteczną kompatybilność (przynajmniej Nintendo nie bawi się w HDrimejki). W ogóle specyfikacja nie jest zła, wiadomo że za dwa, trzy lata pewnie będzie marna przy next-genach od Sony i M$, ale do tego czasu pewnie Wii2 zdąży się sprzedać. Poważnie zastanawiam się nad zakupem (w końcu Wii ani GC nie mam, a parę pereł na te konsole wyszło). Ciekawią mnie tytuły startowe przy następcy Wii (mam nadzieję, że będzie o wiele lepiej niż przy premierze 3DSa). Coś mi się wydaje, że N zaś będzie miało najciekawszą konferencję w tym roku na E3 (na pewno będzie najwięcej niespodzianek, tylko ciekawe czy tych pozytywnych czy negatywnych). A tak w ogóle, to jak myślicie ile Nintendo zażyczy sobie za konsole jakby miała powyższe bebechy??

 

P.S. Widać, że zainteresowanie następcą Wii nie jest za wielkie skoro temat nawet nie ma całej jednej strony.

 

ad1: nie robi hd remaków bo nie osiaga hd :potter: tylko bezczelnie bierą gry z gamecuba dodając sterowanie grucha i wiilotem i ot nowa gra na wii (residenty sie kłaniają, zeldy, metroid)

ad2:w tamtym roku nintendo miało najlepsza konferencje więc nie ma co wyrokować ze w tym roku tez skopią dupę.

Odnośnik do komentarza

Jak dziala to WIiU wkoncu? TO jest tylko kontroler i musze miec wlaczone wii w tym czasie zeby moc grac? TO juz mogli zrobic tableta -.- Ale i tak spoko,nie bede musial patrzecv na obrzydliwy obraz na LCD tv hmm...

 

czyli co,wlaczam konsole,podlaczam tne kontroler i ide do kibla grac?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...