Skocz do zawartości

Call of Duty Modern Warfare 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Teaserki sa swietne, ale bez powaznego skoku graficznego wyjdzie srednio, w odczuciu przynajmniej moim. Nie chce 4 gry na tym samym silniku. Mam nadzieje, ze reszta bedzie ok, wyzej niz srednie BO.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie bardzo dobra wiadomość BO w ogóle nie przypadło mi do gustu, jeszcze dodać do tego problemy techniczne to niestety. Co innego Dwie pierwsze części MW. Grę biorę w ciemno i w d mam czyjeś pieprzenie o odgrzewanym kotlecie itp itd. BF3 i MW3 CUDOWNIE !

Edytowane przez FalsoVero
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

[...] ,a jak pazerność weźmie górę to życzę wszystkiego najgorszego i wyników sprzedaży na poziomie najnowszego/ostatniego GH.

Nie ma szans żeby MW3 źle się sprzedało, ale przy kolejnej części może nie być już tak kolorowo.

Odnośnik do komentarza

Modern Warfare 3 pobije wszelkie rekordy sprzedaży. Obstawiam 12 milionów pierwszy tydzień i 30 milionów pierwszy rok.

 

Nie ma na to najmniejszych szans, za dużo blockbusterów wychodzi w tym okresie.

 

Wygląda tak samo jak MW2, co najwyżej bardziej rozległe tereny wydają się być. Poza tym sporo motywów ściągniętych z poprzedniej odsłony, płetwonurki i ponton chociażby.

 

Za to ta destrukcja otoczenia to niezły śmiech, skrypt na dodatek słabej jakości, żadnej fizyki w tym nie ma :lol:

 

Aczkolwiek podoba mi się klimat, trochę to tanie że najwięcej walki akurat jest w najbardziej kluczowych miejscach świata, ale dzięki temu czuć atmosferę globalnego konfliktu czyli to co najbardziej mi się podobało w pierwszych CoDach. Jak będzie mniej akcji typu "dwóch ziomów roz(pipi)ia cały batalion" albo innych kosmicznych momentów, a fabuła będzie lepsza niż w MW2 i Black Klops (o to nietrudno) to będzie dobrze, ale na razie podchodzę z dystansem. No i żeby nie był krótszy niż te 6-7 godzin.

Odnośnik do komentarza

Bad Company 2 wyszło w marcu, nie miało jakiejś wielkiej kampanii marketingowej, wyyeahbanych trailerów jak ten wyżej ani powiewających gwiazdek, a i tak sprzedało się 8 mln pudełek do końca 2010.

 

MW3 będzie sukcesem bo jakże inaczej, ale nie pobije Black Klops, a BF3 sprzeda się bardzo dobrze (wychodzi 2 listopada, tydzień wcześniej niż MW3) i odbierze klientelę.

 

Wymyśl coś sensowniejszego bo plusy to przedszkole, a pizzy nie będę kurwa wysyłał xD Chyba że o 30 plusów :lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...