Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 3


Rekomendowane odpowiedzi

Z Call of Duty jest jak z PiSem. Nikt się nie przyznaję. Niby nikomu się nie podoba, ciągle to samo, a ludzie i tak kupują/głosują :ninja:

 

Ja tam nowe Call of Duty łyknę bez problemu. MW było genialne, MW2 bardzo dobre, Black Ops dobry. Fakt że każda z części mogłaby być lepsza no alee... jedyny problem tego CoDa to to że wychodzi pewnie gdzieś obok Battlefielda 3. Jeśli tak, to będzie musiał poczekać na moje pieniądze, bo pierwszeństwo ma BF :wub:

Odnośnik do komentarza

Ehh... CoD nie istnieje dla mnie do multi. Tam król jest tylko jeden, a nazywa się BF. Dawniej fajnie było zaliczyć kampanię singlową, ale te szybkie skryptowanki zaczęły mnie nudzić jakiś czas temu. Chyba nie ma żadnych argumentów by się nastawiać na kupno.

 

PS: da się jeszcze pograć w CoD 4 multi ? Są ludzie ?

Odnośnik do komentarza

Ehh... CoD nie istnieje dla mnie do multi.

PS: da się jeszcze pograć w CoD 4 multi ? Są ludzie ?

Fajnie to wygląda w jednym poście ;)

 

Ale tak na serio, to szczerze powiedziawszy, nie chciałbym, żeby CoD zniknął z rynku. W mutli zawsze chwile tam pogram, choć tylko tą chwile, bo szybko sie nudzi. Jest to jednak fajny multi, jezeli ktos chce przysiasc raz na jakis czas i z godzinke pograc z ziomkami.

 

CoD to seria z zawsze singlem pelnym swietnych skryptow, i czasem spartaczona fabula (vide MW2) ale singlem, ktory zawsze przechodze z przyjemnoscia. Dobrze, ze taka seria jest na rynku. Nie dobrze tylko, ze tak niebotycznie sie sprzedaje.

Odnośnik do komentarza

To jeszcze ktoś czeka na kolejne części tej kaszanki zwanej CoD? To już przecież City Interactive pomału robi lepsze gry od tej serii, która nie zmienia się w ogóle od pierwszej odsłony. Przy jedynce i dodatkach bawiłem się bardzo dobrze, potem już mi się odechciało i dwójkę skończyłem z oporami, a już te nowe twory zbyt długo na dysku nie poleżały. No ale kosmiczny hype znów zrobi swoje i Kottick już zapewne liczy ile kasy znów natrzepie na tym kotlecie i map packach sprzedawanych za symboliczne 50zł XD

Odnośnik do komentarza

Modern Warfare 3 zapewne ukaże się jak co roku w listopadzie. Wtedy też wyjdzie nowy AC, trzecie Uncharted, zapewne Tekken Tag Tournament 2. Jak zawsze tak samo. CoD warto będzie sprawdzić dal trybu kampanii. Multi w tej serii może nie należy do zaawansowanych lecz jest bardzo przystępne i nie wymaga jako takiej pracy zespołowej. Dlatego sam od czasu do czasu lubię zajrzeć do Black Ops i nieco postrzelać. Wiadomo, że technicznie nie ma startu do takie BC2 czy KZ3. Kwestia gustu, bo jak widać wciąż mnóstwo graczy stoi murem za sieciowymi zmaganiami w BO. MW3 ponoć powstaje pod okiem Sledgehammer Games. Niech pojawi się jakaś zapowiedź.

Odnośnik do komentarza

Największa gra? Chyba najbardziej przereklamowana gra na świecie. Znów kupicie ten niedorobiony produkt i zaczniecie lamentować na forum, że jak można było wydać tak zbugowany tytuł. A ja napiszę, znów daliście się nabrać Kotickowi.

 

PS. No chyba, że kogoś bawi mega n00bowksi multiplayer, gdzie aby kogoś zabić wystarczy króciutka seria.

Odnośnik do komentarza

Modern Warfare 2 miał nawet niezłą grafę w porównaniu do CoD4, świetny tryb Spec Ops i soundtrack, za którym stoi sam Hans Zimmer. To była bardzo dobra gra, miło ją wspominam.

Niezla mial grafe w porownaniu do CoD4? Byla niemalze taka sama. IW dokonalo drobnego liftingu.

 

Poza tym Infinity Ward, ktore dzisiaj jest, to nie to samo, ktore robilo MW2 a tym bardziej MW.

 

Juz dzisiaj mozna powiedziec. To bedzie kolejny CoD na tym samym silniku, ze skryptami przepelnionymi akcja i fabula tak prosta, jak kora mozgowa Joli Rutowicz.

 

Po MW2 nie ma co sie spodziewac sensownej fabuly ;)

Odnośnik do komentarza
Napisano (edytowane)

W Black Opsa nawet fajnie sie grało na multi, ale jak dobiłem do 1 prestiża to już kompletnie odechciało mi sie grać, powinni dać więcej rzeczy do odblokowania na następne prestiże bo w BO sie po prostu za szybko wszystko sie dostawało i poźniejsza gra stawała sie dla mnie już nudna.

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

http://muve.pl/playstation-3/strzelaniny/call-of-duty-modern-warfare-3-ps3/1862

 

Nie wiadomo czy to prawda, ale okładka od razu przypadła mi do gustu.

 

 

Moje 1 wrażenie? Snake ;D Drugie? Wzorowali się na Mohu.

Trzecie - to fake. Nie wierze, ze juz pokazali okladke gry, raczej po prostu sklep zrobil sobie sam takową, umieszczajac po prostu stosowne logosy, ktore pare dni temu wyciekly do sieci.

Odnośnik do komentarza

która to juz by była okładka pokazująca sylwetke wojaka na jakims niekonkretnym tle? nudne to sie robi

 

 

w ogole dziwie sie że gierke ktora jest tak bardzo popularna w sieci caly czas męczą singlowo, po cholere pakowac krotkiego skryptowego singla na pare godizn, mogli by ta kase i czas przeznaczyc na doparcowanie multi, kiedyś quake 3 chyba wyszedł bez singla i bylo spoko, a teraz jakos nie potrafią zrobić fpsa na multi-only, a i tak singla wszyscy albo olewają albo przechodzą w te kilka godizn i potem olewają, a roboty jest sporo...

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

która to juz by była okładka pokazująca sylwetke wojaka na jakims niekonkretnym tle? nudne to sie robi

 

 

w ogole dziwie sie że gierke ktora jest tak bardzo popularna w sieci caly czas męczą singlowo, po cholere pakowac krotkiego skryptowego singla na pare godizn, mogli by ta kase i czas przeznaczyc na doparcowanie multi, kiedyś quake 3 chyba wyszedł bez singla i bylo spoko, a teraz jakos nie potrafią zrobić fpsa na multi-only, a i tak singla wszyscy albo olewają albo przechodzą w te kilka godizn i potem olewają, a roboty jest sporo...

 

 

Najlepszym przykładem może być tutaj Bad Company 2. Kampania jest po prostu średnia, zaś multiplayer to pierwsza liga wśród FPS-ów. Call of Duty pomimo krótkotrwałej kampanii zawsze funduje solidną dawkę akcji. Fakt, że oskryptowaną do bólu i w stylu "jeden oddział vs. the world" ale nigdy nie odczuwałem nudy przy pierwszym podejściu. Dlatego Modern Warfare 3 warto będzie nabyć dla samego single'a, i jeszcze najlepiej jeśli wrzucą dopakowany tryb Spec Ops.

Odnośnik do komentarza

Kurwa, nawet cała fabuła opisana: SPOILERY! :teehee:

http://kotaku.com/58...odern-warfare-3

 

Opis bohaterów:

http://kotaku.com/5801226/the-modern-warfare-3-files-exclusive-first-details-on-the-biggest-game-of-2011

 

O multi:

http://kotaku.com/5801353/

Dopakowany Spec Ops + Horda, skiny broni + skiny żołnierzy. M4 z double scope. :teehee:

 

Nareszcie jakieś info. Teraz do E3 żeby obejrzeć gameplay z multi.

Edytowane przez Crying_Wolf
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.