Skocz do zawartości

God of War Portable Collection


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie news na miarę włączania PSN.

 

Nie mam PSP, nie grałem w żadną część z PSP, zawsze mnie to wkurzało (musiałem oglądać filmiki na yt...). W końcu nadrobiłbym to co dawno powinienem...

Tylko jestem ciekaw jak Kratosy z PSP będą wyglądać na Ps3.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dla mnie news na miarę włączania PSN.

 

Nie mam PSP, nie grałem w żadną część z PSP, zawsze mnie to wkurzało (musiałem oglądać filmiki na yt...). W końcu nadrobiłbym to co dawno powinienem...

Tylko jestem ciekaw jak Kratosy z PSP będą wyglądać na Ps3.

Wszystko zależy od tego czy ograniczą się tylko do podbicia rozdziałki czy pozmieniają niektóre tekstury. Na ekranie PSP w miarę ładnie to wyglądało, ale po odpaleniu na dużym TV może nie być tak fajnie. No i premiera niby na początku lipca, więc ja nie wróżę nic dobrego.

 

Ehh nie ma to jak newsy na ps3site. Nie wiem jak oni wynaleźli na tej chińskiej stronie że premiera w czerwcu :blink:

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Bardzo mnie cieszy, że te gry wyjdą na PS3. Zawsze żałowałem, że nie posiadam PSP z powodu tych dwóch odsłony. To na pewno nie są plotki. :thumbsup:

 

Chains of Olympus chyba jest nieznacznie gorsze wizualnie od God of War II, natomiast Duch Sparty powinien być taki sam.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Tak sobie myślę, że wydanie GoW PSP Collection może mieć związek z plotkami odnośnie GoW 4. Wydają raz, że dla przypomnienia tak jak było z GoW Collection przed Trójką a dwa może dla poznania fabuły.

 

I to jeszcze w czerwcu przed E3 akurat przed zapowiedzią domniemanej Czwórki heh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Chains of Olympus chyba jest nieznacznie gorsze wizualnie od God of War II, natomiast Duch Sparty powinien być taki sam.

Weż pod uwagę że na małym ekranie to wyglada podobnie do GoW2,ale na duzym może razić w oczy.

 

I to jeszcze w czerwcu przed E3 akurat przed zapowiedzią domniemanej Czwórki heh.

Nie w czerwcu a lipcu. Sprawdź newsa w oryginale.

Odnośnik do komentarza

News kozak, w CoO grałem, przed GoSem moje PSP poszło nieco w odstawkę. No ale. Nie miałbym nic przeciwko wydaniu PSP-kowych klasyków na PS3 z trofeami. Zwłaszcza że wiele z nich ukazało się na PS2. GTA Collection(trylogia + LCS + VCS)? LocoRoco, Patapony, Daxter, Ratchety, MGS - wbrew temu co się mówi PSP ma b. pokaźną bibliotekę - wieloma tytułami w HD na dużym ekranie bym nie pogardził.

Odnośnik do komentarza

I to jeszcze w czerwcu przed E3 akurat przed zapowiedzią domniemanej Czwórki heh.

Nie w czerwcu a lipcu. Sprawdź newsa w oryginale.

 

Dzięki zasugerowałem się newsem na ps3site...

 

No ale to tak czy siak swoje może oznaczać ;] A lipiec to nawet lepiej, o wiele lepiej bo czerwiec i tak już jest napchany premierami.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy gry na PSP obok Wipeout Pure. ;] Lepsza część z tych dwóch to Ghost Of Sparta ze swoją świetną końcówką. W przypadku tych gier wrzucenie wyższej rozdzielczości to mimo wszystko może być za mało. Na małym ekranie PSP obie wyglądają genialnie, ale właśnie, to na małym ekranie. Teraz będzie widać za dużo uproszczeń, w końcu obie te gry wyglądały mimo wszystko słabiej niż GOW1. No zobaczymy jak to będzie wyglądać...

 

Jak ktoś nie grał, to zakup mimo wszystko obowiązkowy.

Odnośnik do komentarza

mimo ze mam psp to nie grałem w tego nowszego GOWa i w sumie chętnie bym to nadrobił, wiec jak sie pojawi taki zestaw i potanieje do 50zł to chetnie kupie

 

trzeba pamietac ze gow na psp sa bardzo ktorkie (jedynka nawet ponizej 4 godizn)

 

4 godziny to coś za szybko, mi tam zajęło ok 7h, a Ghost Of Sparta ok 8h. Jak ktoś leci byle doi przodu, to i jedynkę da się spokojnie skończyć poniżej 5h.

Odnośnik do komentarza

nie lecialem do przodu, szukalem skrzyń itp, może nie probowalem zrobic 100% ale też napewno nie leciałem na oślep, zreszta wcale mi nie zależało żeby szybko skonczyc gre, wrecz przeciwnie chcialem pograc jak najdluzej ale niestety szybko skonczylem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.