Skocz do zawartości

God of War Portable Collection


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chętnie kupiłbym full kolekcję bo były plotki o czymś takim. Jak na razie nie grałem w GOW3 i Duch Sparty więc taka kolekcja całej serii byłaby świetna.

Samo demko wygląda bardzo dobrze, faktycznie poziom GOW2.

Odnośnik do komentarza

bierzcie poprawkę pod to,że ta gra już na psp wygląda wyraźnie lepiej niż 99% tytułów i lepiej od pozostałego 1% :P. Nic ładniejszego na psp od tego nie powstało i nie powstanie (choć Finala 0 jeszcze nie sprawdzałem a wszyscy też się nim zachwycają)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Również ograłem demo i również należę do mile zaskoczonych grafiką. Co po raz tysięczny ośmiesza Konami/Kojime i kupiasty port PW, no dodatek chwalą się, że gra będzie chodziła w 60 klatkach. I będzie co-op, normalnie WOW przy takiej oprawie...

 

A demo jak demo, Kratos jak zwykle niszczy nawet jak trochę zawodzi (GoW3). Początek bardzo fajny chociaż bliźniaczo podobny do jedynki ;] Oby tylko w fullu było można wyłączyć dubbing (co by nie było Linda rządzi jak Krejtos). Ekstra, normalnie ekstra, że w końcu zaliczę GoW-y z PsP bo trochę wstyd było :thumbsup:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Oby tylko w fullu było można wyłączyć dubbing

włączyc czy wyłączyc?

 

ja mialem demo po angielsku, jesli mielsicie po polsku to pewnie zależy od usyawien XMB , ja mam menu po angielsku wiec i gierki mi sie odpalaja po angielsku

 

 

(co by nie było Linda rządzi jak Krejtos).

 

fuuujjj

przeszedlem gow3 po polsku zeby przetestowac to tlumaczenie, i gra mi przez to dosyc znacznie obrzydła ;/

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Wyłączyć, miałem demo po polsku ;/ czyli trzeba w XMB zmieniać. Szkoda to już któraś gra z kolei od Sony czyli co zrezygnowali z mieszania napisów i dubbingów...A co z U3!?

 

A mi się Linda jako Kratos podoba co nie raz pisałem, oczywiście bez porównania do oryginału. Ale GoW3 to jedyna gra którą skończyłem z dubbingiem z własnej woli (za drugim razem). W przeciwieństwie do wychwalanego U2 i Boberka gdzie wyłączyłem po kilku minutach "stękania".

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

bardzo słaby zart, zaden linda nie rpzebije orginalngego głosu kratosa

 

ogolnie w ogole polska wersja była względnie dobra, trudno sie przyczepic, chociaz ogolnie nie lubie polskich wersji

ale walsnei jej najwieksza wada toto że absolutnie nie ma szans startowac do orginalnego głosu kratosa !!

 

w ogole tekst ze linda byl lepszy od orginału odbieram jako taki sam absurd gdy ktos mowi ze w 2012 roku bedzie koniec swiata

 

 

linda co najwyzej sączy swoj głos (tak jak to zwykle robi), ktory wzglednie wychodzi ok, tylko ok. tymczasem orginał zionie nienawiścią i ku.rwicą do świata jakotakiego , srlsly, zaden linda nie pobije orginału

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

linda co najwyzej sączy swoj głos (tak jak to zwykle robi), ktory wzglednie wychodzi ok, tylko ok. tymczasem orginał zionie nienawiścią i ku.rwicą do świata jakotakiego , srlsly, zaden linda nie pobije orginału

No pewnie. T.C. stworzył markę, a wszyscy wiemy jak to jest z podróbami.

Żeby nie było, Boguś stworzył całkiem niezły, i gdybym wcześniej nie słyszał oryginału pewnie i bardzo dobry, wizerunek Kratosa. Natomiast co się tyczy porównań to nie ma sensu się w to bawić ponieważ Carson nie ma nawet kogoś z kim by można go porównywać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.