Skocz do zawartości

Terraria


Stona

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, Stona, cloud in a bottle to chyba najlepszy artefakt jaki do tej pory znalazłem. ;)

 

 

 

 

Empro - musisz scrafcić. Z tego co pamiętam to:

 

 

 

 

 

 

 

zegarek jest z łańcuch (albo kilka) + sztabki złota albo innych minerałów. muszę rozkminić jak to dokładnie jest, bo chyba jest kilka zegarów.

 

głębokościomierz to... nie pamiętam już jak się robiło ni cholery - większośc przepisów "wynajduję" mając po prostu dane itemy w inventory i widząc "o, mogę coś zrobić nowego!". ;) to musisz sprawdzić w necie.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

zegarek/głębokościomierz

 

Zegarek zrobisz jak będziesz stał przy stoliku, tak samo głębokościomierz. Ale nie pamiętam z czego. Do zegarka potrzebny jest łańcuch + sztabka metalu. Nie wiem jakie są różnice pomiędzy poszczególnymi rodzajami, bo mam tylko miedziany, żal mi surówy na inny ;) Żeby używać, trzeba wrzucić do paska po prawej.

 

 

chmurka w butelce jest mega :D Mam jeszcze buty do biegania :) No i zwierciadełko = teleport do domku :D Lepsze to niż umieranie i tracenie sianka :(

Odnośnik do komentarza

Teleport do domku to ewentualnie quit i ponowne włączenie gierki. ;) Sianko zostawiam w skarbonce zawsze. Właśnie kopałem sobie złoto pod ziemią na wysokości 1000 stóp i... Ukazała się wiadomość, że "you feel an evil presence watching you right now" czy jakoś tak. Ale jak na razie jedyne co to się osrałem - nic mnie nie zaatakowało. Ogólnie gra jest bardziej klimatyczna niż Silent Hill 1 na PSXa. ;)

Odnośnik do komentarza

Sianko też mam w skarbonce, ale jak się idzie w pizdu na kilka dni i uzbiera się kilkaset/dziesiąt monet, to żal umierać :(

 

A tego tekstu jeszcze nie miałem :(

 

Noś drugą skarbonę ze sobą. :) Nie działają jak skrzynki - możesz mieć 10 skarbonek, a w każdej to samo będzie - wkładasz coś do tej na lewym końcu świata, a pojawia się w tej co jest na prawym końcu, albo co lepsze i działa - w innym świecie. ;)

 

 

 

 

 

ZNALAZŁEM BROŃ PALNĄ, O JA JE'BIE!

 

 

Odnośnik do komentarza

No, a szczególnie klimatu dodają te zwisające zielone roślinki czy jak sie to tam zwie xD

Jeszcze na dodatek pod tym mam ogromny system jaskiń, ale jeszcze nie spenetrowałem wszystkiego, bo wpadłem do przepaści i mi wyleciały zombie i 2 dżdżownice, to sie troche zdygałem i uciekłem XD

@btw. Kazuun dzięki za filmik, przydało się :D

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Hmm aż chyba spróbuje jak będę miał pare groszy wolnych. Minecraft był fajny, ale jakos po dluzszym czasie zaczela mi przeszkadzac grafika a dokladniej jej "klaustrofobicznosc". W 2D moze bedzie lepiej.

Dokładnie django, właśnie nie potrafiłem opisać tego co mnie w Minecrafcie dusiło, a dzięki Tobie już wiem, że chodziło mi o tą właśnie klaustrofobiczność. [Jeśli mamy to samo na myśli] :D

Poprostu po pewnym czasie się jakby dusiłem w tej grze i nie chciało mi się od tego grać.

Na szczęście w Terrari tego uczucia nie ma, przynajmniej jak dla mnie.

Edytowane przez Empro
kurna, skończ z tym piraceniem
Odnośnik do komentarza

Czemu nie moge polozyc sciany przy samej ziemi?

 

 

 

 

ściany-tła? jeśli tak, to wykop ziemię i zobacz, że "za" nią też jest tło - musisz je rozwalić młotem i dopiero wtedy; różne tła nie mogą się łączyć tak jak jednolite, musi być przerwa.

 

 

 

 

 

 

 

 

ja trochę pobudowałem jeszcze. w dodatku... ta gra uzależnia cholernie - wróciłem z koncertu niedawno i prawie kładłem się spać... ale nie, jeszcze trochę trzeba pobudować!

 

http://www.image-share.com/upload/667/6.jpg

 

spory rozmiar, to daję link.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zamiast tego hełmu weź sobie kup kask górniczy, CHOLERNIE pomaga. Wpadniesz w dziurę, to od razu możesz szlachtować wrogów, a nie sadzić pochodnie ;)

 

 

 

Jak się tam dostać?

 

beznazwym.jpg

 

 

 

 

dynamit ;) a później pewnie można mocniejszym kilofem te bloki rozwalać, ale złoto na to jeszcze nie pozwala.

edit: kulkę też rozwal dynamitem, miło się zdziwisz. ;)

 

 

 

a hełm górniczy to gó'wno pod względem wytrzymałości, a ja ostatnio nie muszę w ogóle kopać (też mnie zaczepiają na dole te ziejące ogniem potwory, mega denerwujące) - wszystkiego mam pod dostatkiem, teraz sprawdzam powierzchnie. zabiłem bossa, wiem jak go "przywołać". ;) banalny był.

Edytowane przez LegionPolski
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...