Skocz do zawartości

[S] SF4 TE Stick PS3


dżar

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w topicu, na sell mój arcade stick-sprzedaje bo mało używam plus sticki nie są jednak dla mnie a szkoda by sprzęt leżał i się kurzył. Przyciski i gałka w stanie idealnym(wszystko takie jakie było od nowości), obudowa ideał, przedni panel ma w lewym górnym rogu ryski(nie mam pojęcia od czego, nie rzucają się w oczy). Założony oryginalny ogranicznik kwadrat, do sticka dorzucam ogranicznik 8-kątny również. Pudełko ofc jest, mintowe.

 

Cena: 400zł +ewentualne koszty wysyłki(zależy czym, ciężko i duże to jak cho.lera) choć odbiór osobisty byłby wiadomo, lepszy. Na życzenie porobić mogę zdjęcia.

 

Pozdro

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

kilka fotek:

 

http://imageshack.us/g/11/20110530221229medium.jpg/

 

Sorry za jakość ale gdzieś mi cyfrówke wcięło =/

 

edit: a, zapomniałbym-czerwoną obwódkę przedniego panelu wymontowałem bo bez niej stick jest 100 razy ładniejszy, jak ktoś chce to założe ją znowu, to samo ograniczniki na gałce(co kto woli, 4 czy 8 )

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.