Skocz do zawartości

Metro: Last Light


Gość donsterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Gra wyjdzie w 2012 roku. Będzie miała tryb multiplayer. Historia będzie się dziać w 20 lat po wydarzeniach z Metro 2033 i będzie to autorska historia developera (a nie na podstawie książki "Metro 2034"). Gra ma być bardziej intensywna, ale zachować atmosferę horroru. Gra ukaże się na X360, PS3 i PC.

 

Świetny teaser trailer Metro: Last light:

 

http://www.youtube.com/watch?v=hkJBu42HoAQ

 

Nie ma co, ja już zacieram ręce i czekam, żeby postawić na półce obok Metro 2033 :D

 

Ciekawe czy kiedyś zrobią część na podstawie książki "Metro 2034".

 

EDYTA: Pobawiłem się w print-screeny, widać nowe kreatury:

 

 

metro3.jpg

 

metro4.jpg

 

metro5q.jpg

 

metro6s.jpg

 

metro7.jpg

 

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja tam w sumie w całej grze uświadczyłem tylko jednego glitcha. Ludzie niby narzekali na AI, a moim zdaniem AI było tak samo słabe jak w większości pozostałych FPS'ów, bo nikt mi nie powie, że w takich CoD'ach na które rzucają się dziesiątki mln ludzi AI reprezentuje jakiś dobry poziom :D

 

A jeżeli o niedoróbki chodzi to należy pamiętać, że ta gra to właściwie odpowiednik gier Techlandu pod względem budżetu.

 

Mam tylko nadzieję, że gra za bardzo klimatu nie utraci.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

A od kiedy metro 2033 ma klimat horroru ?

 

Jedyne na co można liczyć to to ze gra bedzie o niebo lepsza od obecnego crap'u Metro 2033 , graficznie tragedia ,bugów pełno dziwie się z co nie którzy nie uswiadczyli żadnego ,jak niemal w każdej lokacji coś jest .. to nie można podnieść broni ,to potworki blokują się na ścianie itp itd. Klimatem także sama gra nie powala , strasznie frustrujący głos lektora w przerywnikach .... mają co poprawiać oj mają .

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Fabularnie może być ciekawie, przesunięcie akcji o bagatela 20 lat do przodu daje autorom spore pole do popisu... to jest, o ile ambicja im pozwoli.

 

 

Ciekawe czy kiedyś zrobią część na podstawie książki "Metro 2034".

IMO kiepski materiał na grę, musieliby sporo pozmieniać w scenariuszu.

Odnośnik do komentarza

Jedyne na co można liczyć to to ze gra bedzie o niebo lepsza od obecnego crap'u Metro 2033 , graficznie tragedia ,bugów pełno dziwie się z co nie którzy nie uswiadczyli żadnego ,jak niemal w każdej lokacji coś jest .. to nie można podnieść broni ,to potworki blokują się na ścianie itp itd. Klimatem także sama gra nie powala , strasznie frustrujący głos lektora w przerywnikach .... mają co poprawiać oj mają .

 

Crap? Przecież to jedna z ciekawszych gier jakie się ukazały, a klimat to jej największa zaleta. Oprócz Bioshocka i Metro nie znam FPSa, który tak potrafiłby wciągnąć. Oprawa była spoko, jedynie co do bugów to sie z tobą zgodze.

 

 

Nowe Metro łykam bez popitki. Mam nadzieje że fabularnie dorówna poprzednikowi.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

I ja również czekam z wypiekami (kajzerkami, razowcem ;) ) na tę grę :D I dobrze, że nie wzorują się na książce Metro 2034, którą uważam za padaczkę i która do pięt nie dorasta Metro 2033 :) Gierka natomiast była bardzo dobrą adaptacją książki, żadnych bugów nie uświadczyłem. Nie był to hicior, ale za te 50zł, które za nią dałem, bawiłem się świetnie :) Warunek jest jeden - znajomość książki.

Odnośnik do komentarza
' timestamp='1306966656' post='2409273']

I dobrze, że nie wzorują się na książce Metro 2034, którą uważam za padaczkę i która do pięt nie dorasta Metro 2033

To samo chciałem napisać. Oby nigdy nic tak miałkiego, jak Metro 2034, które było odrywaniem kuponów od sławy za poprzednią część, nie było egranizowane.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Bardzo miłe nawiązanie do Ewangelii wg Artema widzimy na początku. Fani lubią takie smaczki :D

 

 

Ciekaw jestem jak będzie wyglądało metro w czasie akcji gry , czy nastąpią jakieś zmiany w strukturze metra , czy ludzkość będzie bardziej zdegenerowana tak jak wskazują bohaterowie książki i jak zostanie przedstawiony Artem (chyba już po 40 'ce ) który przecież miał swoje kłopoty po uratowaniu WOGN'a

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.